Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Aşigim Arkadaşlar Ne Olur Yardim Edin!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kime sorsam kimden yardım istesem diye düşünürken aklıma siz geldiniz motorcu arkadaşlarım yardım ederseniz çok sevinirim ben üniversite ögrencisiyim ve okula servisle gidip geliyorum servistede çok tatlı bi kız var ben bunla iyi bi muhabbet kurdum ama kıza onu sevdigimi söyleyemiyorum bir türlü ona açılamıyorum çünkü korkuyorum ya çıktıgı varsa diye okulda takip ettim kızı, kız kantine bile gelmiyor devamlı sınıfta oturuyor sınıftada hep kız arkadaşlarıyla oturuyor izlenimlerimden çıktıgı yokmuş gibi geliyor ama ya varsa bu bana çok koyar işte sizce ne yapmalıyım bana yardım edin ne olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogz_r1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R1
    dostum şansını zorla kız güzelmiş.sen demezsen elin oğlu der.kaçırma manitayı
    ASC 07

dmert89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)
    çıktığı bile olsa en fazla hayır çıktığım war der bence daha fazla ondan sewgini gizleme ona en kısa zamanda açıl yoksa ogz_r1 in dedi elin oğlu deyiverir...

kaçırmamaya çalışıyorum ama sihirli kelimeyi söyleyemiyorum bir türlü

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    hemen çaktırma bence,biraz ağzını yokla onu tanıyan ortak arkadaşlarına sor(özellikle kız arkadaşlar)Birde şöyle bir durum var tabi sen kıza sevdiğini söylersen kızında bu hoşuna gitmezse! arkadaşlığında bozulabilir dikkatli ol

keşke bu başlığı konu dışına açsaydın!
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    bence bir yemeğe davet et ve düşüncelerini söyle zaten yemek davetini kabul eder ise yemekteki hal ve hareketlerinden bu işin olup olmaycağı anlaşılır yazan yaşlı kurt

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Yanına usulca yanaşıcaksın, başlıcaksın muhabbete. İşte kızı kıvama getiriceksin. Aşktan falan konular açıcaksın, (kızların en büyük zaafıdır.) Sonra ciddi şekilde derdini söylüyeceksin. Sonra "kabul etmezsen saygı duyarım." gibi cümlelerle kızın zihninde akıllı ve karizmatik bir imaj bırakıcaksın. Yalnız bunun ucunu fazla kaçırma, yoksa kız kaçar.Bu konuda kıza ciddi olduğunu hissettirirsen vede kızında gönlü varsa olay tamamdır. Sonra Allah tamamına erdirsin.Saygılar...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

essenceturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence hiç bekleme.
    illa seni seviyorum demek zorunda değilsin.
    hiçbirşey yapamıyorsan koyun koyun gözlerine bak belli et.
    ama sakın kaçırma.
    bak benden söylemesi kızlar hiç beklemiyorlar.
    sen yakışıklısındır birşey yapamazsın.
    ama ağzı laf yapabilen bi tipsiz gider konuşur kapar kızı.
    ablasını da bana ayarlarız;)
    bu arada hiçbirşey yapamıyorsan bu açtığın konunun linkini
    ver. iş tamamdır;)
    [RIGHT][B][I][SIZE="2"][COLOR="Silver"]..[COLOR="Gray"]::[COLOR="DimGray"]TO[COLOR="Black"]L[COLOR="DimGray"]GA[COLOR="Gray"]::[COLOR="Silver"]..[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/RIGHT]

sagolun arkadaşlar dediklerinizi bir bir uyguluyacam ve kapıcam manitayı merak etmeyin siz, işte be harbi motorcuymuşsunuz geçen bi topiç açtım rezil oldum walla sitede dalga geçmeyen kalmadı walla 2 hafta ugramadım siteye ama bak şimdi ne güzel cevaplar geliyo sagolun varolun

Motosikleti
    YZF R1
    kardeşim kızla sohbeti fazla koyulaştırma sora kanka der sana dünyan tersine döner.direk saldır şimdiki kızlar kanka olayını çok seviyo kanka olursan bol bol karşılıklı gazoz içersin.acele et
    ASC 07

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    motosikletinle gezmeye davet et
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    hassas konu tabi ihmale gelmez

Sevgili Kardesim,

Ne olursa olsun duygularini aciklamalisin......Sonucu ne olursa olsun.......Yoksa bütün ömür boyu pismanlik duyarsin..."Keske" dersin.....Ama tren kacmistir.................Sana bir abi nasihati olsun........Bu bir doga kanunudur.............keske her insan sevdigine , sevdigini söyleyebilse............Bugünlerinin degerini bil....Bu duygular hicbir zaman unutulmuyor....Kal saglicakla....................

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Sakın söyleme

Kıza asla hiçbir şey söyleme. Okul bitene kadar bekle. Okul bittikten sonra eğer evlenirse demekki başka birini seviyormuş diyebilirsin. Hem korktuğun cevabı almamış olursun hem de onun düğün gecesi arkadaşlarınla bir meyhanede oturup off uleyn yaktın beni muhabbeti yapabilirsin.
    Yok ben illa kıza söyleyeceğim diyorsan bunu yemekte asla yapma!!! Ağzının kenarına bulaşmış ketçap yada mayonez varken bir kıza seni seviyorum demek istenilen etkiyi yaratamayabilir. Düşünsene kıza
    - gözlerime bak sana bir şey söylemek istiyorum.
    diyorsun fakat kız gözlerine değil ağzına bakıyor.
    Ayrıca yemeğin yanında kola içiyorsan kıza
    - Seni seviguurrkkrum
    demekte var.
    İyisimi aşkını kalbine göm ve ömür boyu korkarak yaşa. Zaten egolarını yendiğin gün gerçekten aşıksın demektir.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Bence kizin profili de onemli ilk defa bir yere davet etmek icin aman dikkat et
    Ilk seferden yemege cikma teklifi yapmak korkutucu olabilir. Sen en iyisi ogren sinemadan mi hoslaniyor, konserden mi? Ogrendikten sonra biraz muhabbet ac (yaklasik 5-10 gun) (hemen hasirt diye konuya girme) sonra da yap teklifini
    Haydi kolay gelsin

Bak baya detayli tarif verdim, bir suru arkadas da tavsiyelerini soyluyor, yuzumuzu kara cikartma!
    Motorcular insan iliskilerinde zayif demesinler sonra ehehehehe
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

abi ben bu yazılanlardan sonra bu kızı tavlayamazsam sizin yüzünüze bakamam walla

Motosikleti
    işin ilginçi biz erkeklerin en büyük zaafı kızlar biraz gülsün hemen benden hoşlaniyor bu dememiz yani hiç bir kiz erkeğe gülmemeli dimiabi biz art niyetliyiz yaa

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Bu arada kizin yaninda guzel ve temiz giyinmeye dikkat et. Kizlar kendilerine dikkat eden erkeklerden hoslaniyorlar. Sakal tirasi, ense tirasi saglam olsun.

Bir deeee en onemlisi kendinden emin davran, tereddute asla yer yok!!

(Yahu Hurriyet'in Kelebek ekinde kose yazarligina mi baslasam ne yapsam?)
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

Motosikleti
    YZF R1
    sen nerde oturuyon bakim .tekirdağmı yoksa
    ASC 07

Motosikleti
    Alıntı G-Strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada kizin yaninda guzel ve temiz giyinmeye dikkat et. Kizlar kendilerine dikkat eden erkeklerden hoslaniyorlar. Sakal tirasi, ense tirasi saglam olsun.

Bir deeee en onemlisi kendinden emin davran, tereddute asla yer yok!!

(Yahu Hurriyet'in Kelebek ekinde kose yazarligina mi baslasam ne yapsam?)
    ilahi alemsin burdaki bilgilere göre bayağa bir köşe yazarı çıkacak gibi bence bu başlık daha uzar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler