Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Aşigim Arkadaşlar Ne Olur Yardim Edin!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam avenger salladım oltayı hare kere cata pata cata pata yapçam ben bu işi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    aşk türk genci için çok kötü birşeydir.

türkiyede en aptal ve en çirkin kızın bile peşinde 24 tane abaza vardır.kızlar aşırı ilgi görmeye de çok alıştıklarından yalnızlığa hiç gelemezler ve çıkmış olmak için bile olsa birileriyle mutlaka çıkarlar. boş anları çok azdır.(o anı yaklamak lazım,imkansız gibi) o kızın da %95 sevgilisi vardır. fazla kafaya takma.

bu kızdan hoşlandığını hiç kimseye anlatma.
    kız olsun, erkek olsun, su uyur düşman uyumaz. , (kızın birine akıl danışırsın, senden hoşlanmasa bile, benim olduğum ortamda başka biri nasıl ilgi görür diye kompleks yapar kızın arasını başkasıyla yapmaya kalkar.(bizzat başıma geldi) erkekelre de sakın anlatma. çünkü %95 i zaten abazadır. kelin merhemi olsa kendi başına sürer.

yapacağın şey sevgilisi var mı yok mu acilen öğrenmek.bol bol konuşturmaya bak.çok konuşan çok açık verir.kadınlar egolarını tatmin edemeyen erkekelrden hoşlanmazlar.az buçuk ilgin olduğunu anlasın.
    kadınlar mazoşistelrdir ve hep ulaşamayacakları tipleri isterler.köpek gibi aşık olduğunu düşünmesin.böyle düşünürse anında yedek klubesini boylarsın.
    kendini ulaşılmaz göster.biliyosun türkiyede güzel kız yok gibi.kız güzelse peşindeki erkek sayısı 24 değil 54 olur....ve saniyesine kaptırabilirsin sen bu kızı.naap yap çok hızlı davran.

yamyamlar yedirmez.

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400 2005
    Yerin seni çektiği kadar ağırsın

Kanatların çırpındığı kadar hafif..

Kalbinin attığı kadar canlısın

Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...

Sevdiklerin kadar iyisin

Nefret ettiklerin kadar kötü..

Ne renk olursa olsun kaşın gözün

Karşındakinin gördüğüdür rengin..

Yaşadıklarını kar sayma:

Yaşadığın kadar yakınsın sonuna;

Ne kadar yaşarsan yaşa,

Sevdiğin kadardır ömrün..

Gülebildiğin kadar mutlusun

Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin

Sakın bitti sanma her şeyi,

Sevdiğin kadar sevileceksin.

Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer

Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın

Bir gün yalan söyleyeceksen eğer

Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın.

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret

Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın

Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın

Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.

Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın

Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.

Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..

İşte budur hayat!

İşte budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın

Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün

Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun

Çiçek sulandığı kadar güzeldir

Kuşlar ötebildiği kadar sevimli

Bebek ağladığı kadar bebektir

Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren,

Sevdiğin kadar sevilirsin...

Oku O'na bu şiiri ondan sonra...derin derin gözlerine bak ve SENİ SEVİYORUM de...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    makarıan kokoryan buradaymış bu akşam ....

neyse iki fikir de biz beyan edelim müsade varsa...Öncelikle biz Türk evladları yürüyen her dişiye uçan hert kuşa aşık olan tipleriz...Çünkü atalarımıda böyleydi...Cariyelere düşkünlüğüyle nam salan 1 den fazla kadına evlenmeyi uygun gören OSmanlının torunları olarak Serviste yanyana oturduğumuz güzel yüzlü bir kıza sempati ötesinde aşık olmayı normal karşılıyorum...Yeter ki yüzü güzel olsun...huyu suyu önemli değil...Bunu esmercanı küçümsemek için saygısıslık babında yazmıyorum....sadece biz buyuz ambiansındadır mesajım...

Duruma bakılırsa ortada platonik bir aşk var ve açılım yok...Ama şunu açık ve net yazıyorum ki esmercan o kıza hoşklandığını söylersen şu an ki makaranızı kakaranızı sohbetinizi yapamazsınız...değişirsiniz...yapaylaşırsınız...Ar kadaş gibi başladıysan bir süre daha böyle devam etmelisin...Eğer arkadaşına kankana seni seviyorum dersen kaybedenlerden olursun...Nasıl başladıysan uzun bir süre öyle devam etmelisin...Taaa ki ayrılmaz ikili olduğunuzu ona hissetirene kadar...

seni seviyorum sana aşığım yanlış adım olacaktır...kızın tavırları değişecektir...Ben çok dedim hep batırdım...dostluğunda adına gölge düşürdüğümüz dönemler oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    bence kızı kendıne asık etmeye bag.. yoksa madara olursun kızı asık etmedende sakın asıgım deme.. hele ılk gunler sakın senı sevıyom deme kız desın sana.. kızı buyulemeye calıs sonra sen asık ol...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    1.Dişlerin sürekli beyaz görünsün ve göstermeye çalış gülümse yani
    2.Muhabbetinizin yakınlık seviyesini bilmediğimden söylüyorum onu kız arkadaşlarının yanında onure et yani yakın davran bu onu kızların arasında koltuklarının kabarmasını sağlar hiç düşünmüyosa bile jeton ringggg
    3.Benim fikrim kıza derdini konuşarak değil davranışlarınla belli etmen birde kız sessiz sakin biriyse ona yine kızların yanında çiçek ver bu olay teklif etmene bile gerek kalmadan zafere götürecek seni
    4.Kızla yakından ama kendinden bıktırmayacak kadar ilgilen ailesini sor arkadaşlarını yaptığı şeyleri sor.Sana bir sorunundan bahsettiğinde SENİ ANLIYORUM KELİMESİNİ KULLAN (Konuya benzer kendi başından geçmiş olay anlat eğer yoksa uydur ama uydurduklarını unutma)
    şimdilik aklıma gelenler bunlar başka bişi olursa hemen yazcam
    Topike bak yaaa
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    moruk iş o başlangıç aşamasını geçmiş.ok yaydan fırlamış yane.kendini ulaşılmaz göstermeli. ucundan ucundan ilgi göstermeli. çok üstüne düşerse kız çantada keklik olarak görür ve yedek klubesine yollar. az ilgi göster ama göster.ve çabuk ol.

Motosikleti
    mondial 150 HS idi artık 125 kt
    Alıntı resssan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletinle gezmeye davet et
    sevmek korkulu rüya
    yalnızlık büyük acı
    hangi kapıyı çalsam
    karşımda büyük
    ACI

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hiç iplememişin bizi tabi kızgınsın ya bana......
    Adam ya abi saol deniycem falan der...ooooo canımcım hala önceki konunun hesabını tutuyo....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    seeeean ufukta bir güneaaaaaş,
    beaaaan yollarda çilekeaaaaaaş!

ezik insan ÇİÇEK ABBAS

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    belki kızın bi sevgilisi var ve şehir dışında.(ne güzel moral veriyorum ama ) madem muhabbet ediyorusunuz neden sormuyorsun sevgilisi olup olmadığını
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu topiğin başlığını da "Aşigim Canlarım Ne Olur Yardim Edin!! " koysaydın bir 2 hafta daha uğrayamazdın herhalde .

Neyse, git kıza aç yüreğini ama önce bırak seni tanısın. Raflar'ın tezleri doğruysa kızın zaten bir erkek arkadaşı olacaktır, ama yoksa bile seni reddedebilir, haberin olsun. Kız seni kabul etmezse de kimseye rezil olmazsın, başın dik olsun .

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşk türk genci için çok kötü birşeydir.

türkiyede en aptal ve en çirkin kızın bile peşinde 24 tane abaza vardır.kızlar aşırı ilgi görmeye de çok alıştıklarından yalnızlığa hiç gelemezler ve çıkmış olmak için bile olsa birileriyle mutlaka çıkarlar. boş anları çok azdır.(o anı yaklamak lazım,imkansız gibi) o kızın da %95 sevgilisi vardır. fazla kafaya takma.

bu kızdan hoşlandığını hiç kimseye anlatma.
    kız olsun, erkek olsun, su uyur düşman uyumaz. , (kızın birine akıl danışırsın, senden hoşlanmasa bile, benim olduğum ortamda başka biri nasıl ilgi görür diye kompleks yapar kızın arasını başkasıyla yapmaya kalkar.(bizzat başıma geldi) erkekelre de sakın anlatma. çünkü %95 i zaten abazadır. kelin merhemi olsa kendi başına sürer.

yapacağın şey sevgilisi var mı yok mu acilen öğrenmek.bol bol konuşturmaya bak.çok konuşan çok açık verir.kadınlar egolarını tatmin edemeyen erkekelrden hoşlanmazlar.az buçuk ilgin olduğunu anlasın.
    kadınlar mazoşistelrdir ve hep ulaşamayacakları tipleri isterler.köpek gibi aşık olduğunu düşünmesin.böyle düşünürse anında yedek klubesini boylarsın.
    kendini ulaşılmaz göster.biliyosun türkiyede güzel kız yok gibi.kız güzelse peşindeki erkek sayısı 24 değil 54 olur....ve saniyesine kaptırabilirsin sen bu kızı.naap yap çok hızlı davran.

yamyamlar yedirmez.
    Raflar bu kızların peşindeki kalabalık da in değil, cin değil, basbayağı erkek.
    Türkiye'de kadın erkek dağılımı dengelidir. Bir kızın etrafında yirmi kişi var demek erkekler zaten birden fazla kıza yazıyor demektir. Bu durumda erkekler uçan kuşa kur yaptığı için mi kendi seçilme şanslarını azaltıyor, yoksa kızların huyu yüzünden mi erkekler her kıza yazmak zorunda kalıyor belirlenemez. Ama arzdan önce talep olduğunu varsayarsak erkekler ilk önce akın etmiş gibi duruyor. Her gördüğünüze yazıyorsunuz, kızların etrafında sayınız artıyor, değerinizi kaybediyorsunuz, etrafında bir sürü adam olan kız seçme hakkı kullanıyor, kendi kendinizin seçilme şansınızı azaltmanızı bahane olarak görüp tekrar her kıza yazmaya başlıyorsunuz. Bu durumu yaratan da şikayet eden de erkek topluluğudur, bu zinciri kırmak da erkeklerin kollektif hareketiyle mümkündür. Yani kızları suçlamayı bırakın, kendinizi yeniden organize edin.
    May the Force be with McLaren Mercedes

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla süper şeyler yazmışsınız çok sag olun

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    olm manyak mısın
    aşık maşık olma kimseye
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topiğin başlığını da "Aşigim

Türkiye'de kadın erkek dağılımı dengelidir. Bir kızın etrafında yirmi kişi var demek erkekler zaten birden fazla kıza yazıyor demektir. Bu durumda erkekler uçan kuşa kur yaptığı için mi kendi seçilme şanslarını azaltıyor, yoksa kızların huyu yüzünden mi erkekler her kıza yazmak zorunda kalıyor belirlenemez. Ama arzdan önce talep olduğunu varsayarsak erkekler ilk önce akın etmiş gibi duruyor. Her gördüğünüze yazıyorsunuz, kızların etrafında sayınız artıyor, değerinizi kaybediyorsunuz, etrafında bir sürü adam olan kız seçme hakkı kullanıyor, kendi kendinizin seçilme şansınızı azaltmanızı bahane olarak görüp tekrar her kıza yazmaya başlıyorsunuz. Bu durumu yaratan da şikayet eden de erkek topluluğudur, bu zinciri kırmak da erkeklerin kollektif hareketiyle mümkündür. Yani kızları suçlamayı bırakın, kendinizi yeniden organize edin.
    Bu dediklerine katılmamamk elde değil.Dün aynen bende böyle düşünmüştüm kız erkek orani okadarda fazla değil.Yaptigim arastirmaya gore
    http://turk.internet.com/haber/yazig...3?yaziid=13782 isteyen linke baksin.

Yaş ve cinsiyete göre nüfus dağılımı incelendiğinde ülkemizde kadın ve erkek nüfusunun her yaş grubunda birbirine yakın olduğu görülmektedir. 2005’te en fazla nüfus 10-29 yaş grubu arasında iken 2025’te 30-49 yaş grubuna kayacaktır. 2005’te ülke nüfusu genç yani üretken/aktif işgücü yapısına sahipken 2025’te nüfusun büyük kısmı 30-49 yaş grubuna kayacağından hem yaşlı hem de üretim dışı olacaktır.

böyle yazıyor kısaca
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "kadınların söylediklerinin de çoğu yalandır çoğuna inanma.".
    21 yaşındayken benden 6 yaş büyük bir hatun söylemişti .
    türkiyede kadın erkek dağılımı dengelidir lafı koca bir yalandır..gençken erkekler sayıca çok fazladır.ama iş yaşamı askerlik ve benzeri şeylerden dolayı ölüm oranları kadına göre çok yuksektir.hayatın her anında güçlü olma zorululuğu yüzünden strese bağlı ölümcül hastalıklar erkekelrde 3 kat fazla görülür ve ortalama 8 yıl erken ölürler.çabuk ve erkek erkek ölümleri yüzünden
    55 yaşlarında kadın erkek sayısı eşitlenir.erkek ler 8 yıl erken öldüğü için 60 ve üzerinde yaşayanların çoğu kadındır.bu bilimsel istatistik.kaynağımı evde biraz aramam lazım ama bulunca gösteririrm.

gençken erkek çoktur, kadın azdır. 60 yaşlarında da erkek az kadın çoktur.o saatten sonra çok olsalar ne olmasalar ne olur.

Motosikleti
    speederbike
    İstatistiklerini bir daha gözden geçir, vea üstündeki mesaja bak.
    İkinci olarak erkeklerin de yalan söylediğini görmem için benden 6 yaş büyük bir erkeğin beni uyarmasına gerek duymadım hiç. Ek olarak senden 6 yaş büyük ve kadın diye kadınlar hakkında söylediği herşey doğru olacak değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İstatistiklerini bir daha gözden geçir, vea üstündeki mesaja bak.
    İkinci olarak erkeklerin de yalan söylediğini görmem için benden 6 yaş büyük bir erkeğin beni uyarmasına gerek duymadım hiç. Ek olarak senden 6 yaş büyük ve kadın diye kadınlar hakkında söylediği herşey doğru olacak değil.
    gençken erkekler fazla yaşlıyken kadınlar fazla. o saatten sonra fazla olsalar olmaslar ne olur.yaş 70* iş btmiş yne.

Motosikleti
    speederbike
    Raflar, okumuyorsun değil mi? Hala sabit fikrinin doğrultusunda gidiyorsun.
    Üsttekini oku dedim, okumadın. Tüm yaş gruplarında kadın erkek oranı hemen hemen eşit. Gençken erkeklerin fazla, ileri yaşta kadınların fazla olması doğru ama hiçbir yaş grubunda erkekler kadınların 20 katı değil. Yani senin kadınların etrafında 20 erkek var tezin doğruysa bu erkeklerin 20 tane kıza yazmasından kaynaklanıyor.

İşte istatistik böyle olur:
    http://www.nvi.gov.tr/content/attach...yascinsist.pdf

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur

Bende kizi Okuldan aldim :)

Dostum ,
    Senin hikayenin basini hatirliyor gibiyim 10 seneyi gecti benimki
    okuldaydim ayni seyleri dusunuyordum , birgun gitim yanina merhaba dedim
    hikayenin 10 yili gecti, evlendik simdi bebek bekliyoruz .

Sen en iyisi sansini dene hayat insani bazen guzel yakaliyor , olmazsada sonra doner ilerde bende az degilmisim dersin . guzel ani olur en kotu ihtimal .
    Saygilar sevgiler .

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler