Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bu hayat artik bana fazla

Motovento
    REKLAM ALANI
    BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    kardeşim selam.
    niyet huda bez dobra ..demişsin ama yanılmışsın mna kajitse prosta ti nevidel,prosta nada terpit i dırjat jijn ponyal brat.bere glava ladna......dobralarda vardır sadece sen denk gelmemişsin.sabırlı ol....
    gel istersen birde benden hayata dair yaşananları dinle bak bakalım neler oluyor hayatta.güzel kardeşim....ne olursa olsun kendindeki güzeliiği bil ve sabırlı ol. geçenlerde bir yerde okuduğum yazıyı sana iletiyorum.okuman gerektiği gibi oku:

Sırlı Bir Metot
    İnsanların çoğunluğu sıkıntı dönemlerinde kişilere başvurur. Kişide çare aramak; çözüm bekleyen işler için hatırlı kimseler devreye koymak, genellikle benimsenen işlevsel bir metot. Kınamıyorum, bu da Sunnetullah dahilinde doğal bir vakıa.
    Dikkât çekmek istediğim; sırlı bir yöntem! Ne var ki çok az insan bunu keşfedip uygularken çoğunluk perdeli kalıyor.
    Kişilerle sorununuz mu var? Çözüm isteyen işler çıkmaza mı girdi? Yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla gerilim mi yaşadınız? Hayati bir konuda, düzeyli bir referans mı lazım?
    Boş verin! Alışılmış yöntemleri atın kenara! Kimseye açılmayın! Kimseden yardım istemeyin! Sabredin, Tevekkül edin, Razı olarak Seyredin! Teslim olun sunnetullahın akışına! İlla açmak lazımsa; kutlu vakitlerde gözyaşlarıyla imzalı mektuplar yazın Rabbinize!.. O sizi dinleyecek ve mutlaka cevabın en güzelini verecektir!
    Delil mi? Bıçaktan kurtulan İsmail; çölde zemzem bulan Hacer; Zindandan Saraya yürüyen Yusuf! Ve işkenceyle çıkarıldığı Mekke’ye Fetihle dönen Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)!..
    “Sadece sana kulluk eder, sadece senden yardım dileriz” (Fatiha-4-5) sırrını fark eden; sebepleri aşıp müsebbibe yönelen; kişilere değil SADECE AMA SADECE ALLAH’A YASLANANLARA SELAM OLSUN!..

konuşacak bir arkadaş lazımsa bul beni.neler geçti bunlarda geçecek.SABIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim selam.
    niyet huda bez dobra ..demişsin ama yanılmışsın mna kajitse prosta ti nevidel,prosta nada terpit i dırjat jijn ponyal brat.bere glava ladna......dobralarda vardır sadece sen denk gelmemişsin.sabırlı ol....
    gel istersen birde benden hayata dair yaşananları dinle bak bakalım neler oluyor hayatta.güzel kardeşim....ne olursa olsun kendindeki güzeliiği bil ve sabırlı ol. geçenlerde bir yerde okuduğum yazıyı sana iletiyorum.okuman gerektiği gibi oku:

Sırlı Bir Metot
    İnsanların çoğunluğu sıkıntı dönemlerinde kişilere başvurur. Kişide çare aramak; çözüm bekleyen işler için hatırlı kimseler devreye koymak, genellikle benimsenen işlevsel bir metot. Kınamıyorum, bu da Sunnetullah dahilinde doğal bir vakıa.
    Dikkât çekmek istediğim; sırlı bir yöntem! Ne var ki çok az insan bunu keşfedip uygularken çoğunluk perdeli kalıyor.
    Kişilerle sorununuz mu var? Çözüm isteyen işler çıkmaza mı girdi? Yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla gerilim mi yaşadınız? Hayati bir konuda, düzeyli bir referans mı lazım?
    Boş verin! Alışılmış yöntemleri atın kenara! Kimseye açılmayın! Kimseden yardım istemeyin! Sabredin, Tevekkül edin, Razı olarak Seyredin! Teslim olun sunnetullahın akışına! İlla açmak lazımsa; kutlu vakitlerde gözyaşlarıyla imzalı mektuplar yazın Rabbinize!.. O sizi dinleyecek ve mutlaka cevabın en güzelini verecektir!
    Delil mi? Bıçaktan kurtulan İsmail; çölde zemzem bulan Hacer; Zindandan Saraya yürüyen Yusuf! Ve işkenceyle çıkarıldığı Mekke’ye Fetihle dönen Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)!..
    “Sadece sana kulluk eder, sadece senden yardım dileriz” (Fatiha-4-5) sırrını fark eden; sebepleri aşıp müsebbibe yönelen; kişilere değil SADECE AMA SADECE ALLAH’A YASLANANLARA SELAM OLSUN!..

konuşacak bir arkadaş lazımsa bul beni.neler geçti bunlarda geçecek.SABIR
    atlicna napisal.. hacu skazayt tibe;ya toje piyu votku ..eta minya toje ni pomagayt..pomagli minya tolka mayi ribyonak ,jina i raditeli..bolse ni kavo ni davarayu..jilayu tibe uspeha brad..dla etava jizni...
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ULeeeYYNNN ...

Bu ne yaws!!!

TÜrkçe TÜrkçeee

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    sende rusca ogren dostum..bi atasozu var rusca ogrenmenin en basit yolu dilin dile degmesi.. arkadasima yanlizca telkinde bulundum ve hayatta yaninda olan insanlarin ona yardim edebilecegini soyledim..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aga Rusça yı napacam ben..öğrenecek olsam ispanyolca öğrenirdm
    Öğrenecem de zaten !!!

Neyse ii yapmışın.. Zaten anlamıştım ii bişiler sölediğini

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yaww alemsiniz vallah.ayrica bende ruscayi dillerin temasi sayesinde ogrendim.
    yazdiklariniz icinde saolun.rahatlamama yardimci oluyosunuz.
    bbadar sormus knight'a devammi diye.devam olmazmi,zaten bunlari yazarken kasiyodum ama kosp'la oyununu oynadikca dunyadan kopuyom.
    hersey icin cok saolun...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Smirnouf... bi tane sin ..yaşşaa

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ölmedin mi sen daha ?

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaww alemsiniz vallah.ayrica bende ruscayi dillerin temasi sayesinde ogrendim.
    yazdiklariniz icinde saolun.rahatlamama yardimci oluyosunuz.
    bbadar sormus knight'a devammi diye.devam olmazmi,zaten bunlari yazarken kasiyodum ama kosp'la oyununu oynadikca dunyadan kopuyom.
    hersey icin cok saolun...
    sakın beleş koxp la kasma valla ne var ne yok soydular şe...sizler ib+8 +7 full shell set takıları hiç yazmıyorum dupe wipe den geçtiydi uniqe +2-+3 ler vardı üzerimde arada bi giriyordum o olaydan sonra oyundan tamamen koptum unutma ''hilaladam'' dinilen lamerin beleş koxp'unda trojan var

al sitesinden 10usd ye kafana göre rahatça oyna

bu arada çalınan itemlerin toplam değeri 1000 ytl yi geçiyordu:(

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULeeeYYNNN ...

Bu ne yaws!!!

TÜrkçe TÜrkçeee
    Ewet, Türkçe'de v'yi w yazmak lazım, yoksa weletler wıdı wıdı yapar, wadacılar wadaları wadalamaz.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Leyyn kütükk ...

Sataşma banaa

Motosikleti
    Sen de düzgün yaz o zaman

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben böyle alışmışım...Sonuçta anliyorsun ne yazdığımı...
    Burda ne yazdığını anlamadığımız arkadaşlarımız war

Nasıl oldu mu şimdi,kusursuz yazı

Motosikleti
    Tamam, sen rahatına bak. Ben deveye hendek atlatmaya gidiyorum.

İçmeyi biline alkol ün zararı olmaz bence;ama içip içip dagıtıyosan bırakmakla en iyisini yapmıssın.Musti niye sovecenki anlamadım.Bişeler paylasıyor.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @Gökhan

Çok doğru demişin kardeşim.. iç iç iç.. bu kadar..

Yaşasın alkhooL ..

@kütük

Atlat bakalım atlat ...

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    smirnouf emin ol yarın bugünden daha bi ii olacaksın çünkü olmalısın olmak zorundasın! bak kardeşim burda onlarca insan senin için, seninle derdini paylaşmak, belki fikir vermek ama nihayetinde bu kötü sandıın, kendini zor durumda hissettiin zamanlarında yanında olmaya seni yazdıklarıyla mutlu etmeye, en önemlisi de kendindeki gücü bulmana yardım etmeye çalışıolar. hadi artık toparla kendini, hadi hadi hadi, bak parmak uçlarımız acıo artık klavyeden hadi... bu gece 00:00' dan sonra ki ilk msjın daha ii bi smirnouf çıkarsın karşımıza...
    ???

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @Ruhendoğru,bedenenYanlış ;

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    yarın ölmiyiceğimizin bi teminatın yok o yüzden ben hiç bişeyi kafama takmıyorum ve yarın olurda keşke bunu böle yapsaydım şunu şöyle yapsaydım KEŞKE dememek için hiçbişeyide kafama takmadan yapıyorum ediyorum geziyorum içiyorum sıçyorum yatıyorum kalkıyorum keyfime bakıyorum hayat yaşamaya değer tadını çıkartın ama fazla abarmayın ok
    hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..(FaRuK)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler