Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ben Türk'üm...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Ben, Belene’deki Türk’üm,

dili ve dini değiştirilmek üzere bu ölüm adasına yollanan; domuzların müslüman etiyle beslendiği, insafın zerresinin olmadığı bulgar zulmü altında yok edilmiş binlerce TÜRK’üm ben!

Ben, Mora’daki Türk’üm,

Ekmeğimi, suyumu paylaştığım kapı komşum yunanın bir gece sıcacık yatağımdan sürükleyerek koyun keser gibi kesip, diri diri yaktığı yirmibin TÜRK’üm ben!

Ben, Arnavutluk’ taki, Yugoslavya’daki, Bulgaristan’daki, Yunanistan’daki, BALKAN’lardaki Türk’üm,

Bu toprakları bal gibi tatlı yapan ve bu toprak uğruna kanı oluk oluk akanım.

Sofrası başında, tarlasında, uykusunda, bebeği karnında, kundakta, yedisinde, yetmişinde katledilen, kalanı da adı, dili, dini değiştirilmek üzere Yunan, Bulgar, Sırp mezâlimi altında inleyen Türk’üm ben!

Ben, Kıbrıs Türk’üyüm,

Büyük Yunanistan projesi dahilinde, Rum papazların önderliğinde yüzelli yıldır yok edilmeye çalışılan, isimsiz ve kefensiz toprak çukurlarda yatan, kahpe bir oyunun son perdelerinin oynandığı yavru vatan Kıbrıs’daki Türk’üm ben!

Ben, Hocalı’daki, Azeri Türk’üyüm,

Ermeni’nin, çoluk çoçuk, kadın kız, yaşlı demeden bir gecede katlettiği beşbin masum Türk’üm ben!

Ben, Karabağ’daki, Azeri Türk’üyüm,

diri diri mezarlara gömülmüş, hayatta kalanı ise insanlık dışı bir yaşama mahkûm edilmiş, vatanı elinden alınmış, Karabağ Türk’üyüm!

Ben Uygur Türk’üyüm!

Türk’lüğün doğduğu topraklarım elimden alındı, adım değiştirildi, dilim yasaklandı, törelerim yok edilmeye çalışıldı, orucum, namazım yasaklandı,sonunda imânımı almak istediler ve ben şehâdet getirerek can verdim,

Ben, bir yudum suya hasret, kursağımda kemirdiğim çarıklarımla Yemen’de, Galiçya’ da, Trablusta, Mekke’de, Medine’de peygamberimin mezarını, kıblemi, kâbemi korurken çil çil İngiliz altınları ile beslenen arapların arkadan vurduğu Türk’üm ben!

Ben Kırım Türk’üyüm!

1944 ün 18 Mayıs gecesinde tren vagonlarında yollandığım Sibiryanın buzullarına canlı canlı gömüldüm. Karşı çıkanların dökülen kanları ayı kızıla boyadı. Arabat’ da kalanlarımız teknelerle Karadeniz’e ölüme yollandı.

Karadeniz’de hâlâ çığlıkları işitilen Kırım Türk’üyüm ben.

Ben Irak Türk’üyüm,

Amerika’nın sözde demokrasi ekip ölüm biçtiği yerdeyim, Coni ve uşakları sayesinde her gün onlarca, yüzlerce, binlerce ölüyorum, seyrediyorlar sadece, kalanlarımız siliniyor soy kütüklerinden, yaşarken öldürülüyorum,insanlığın öldüğü yerdeki Irak Türk’üyüm ben,

Ve ben Anadolu’yum, Türk Yurduyum;

İngiliz’in maşası Yunanlılar, Fıransız’ın maşası Ermeniler ağızlarından salyalar akan kuduz köpekler misali girdiler bu aziz vatana.nice yiğitler, nice fidanlar, nice analar, nice kızlar, ne kocamış erler, nineler yatar bağrımda nice emzikteki yavrular ya da ana karnındaki bebeler kahpe kurşunlarla, Allah’sız süngülerle düştüler toprağıma. Kimileri camilerde diri diri yakıldı, Allah diyerek verdiler son nefeslerini.Irzına geçilmiş kızlar attılar kendilerini kör kuyulara, ana rahimlerine saplanan süngülerde cinsiyet tespitleri yapıldı, gözleri oyulmuş, diri diri kesilmiş başlar bedenlerini aradılar.

İşte ben bu yunan mezâlimine, ermeni vahşetine marûz kalmış Anadolu Türk’üyüm!

SOYU KIRILAN KİMMİŞ EFENDİLER?

Ve hâli hazırda,

Düşman düşmanlığından, hain hainliğinden, yerli işbirlikçi maşalığından vazgeçmemiştir.

Türk’e bunları yapan ve yaptıran eli kanlı milletler diktikleri ermeni veya pontus anıtlarıyla ellerinin kanını asil Türk Milletine bulaştırmaya çalışmaktadırlar.

Türkiye’nin yönetimindeki zafiyet ise onların ağızlarının suyunu akıtmaktadır.Ancak zafiyet geçicidir, gerçek şudur ki sınırları kanla çizilmiş Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti dünya durdukça yaşayacaktır.

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun.

Ne Mutlu Türk’üm diyene.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah senden razı olsun bu paylaşım için. 'Ne Mutlu Türküm Diyene'

Tanrı Türk'ü korusun.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    İşte bu ahval ve şerait içinde vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini muhafaza ve müdafaa etmektir,bu temel senin en kıymetli hazinendir,

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil TÜRK kanında mevcuttur....

irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    Her Türk ferdinin son nefesi, Türk ulusunun nefesinin sönmeyeceğini, onun ebedî olduğunu göstermelidir.
    Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. ...

Hala bizi bu dünya düşman olarak görüyor.Bizim olduğumuz hiç bi yerde karkaşa olmadı.Balkanlardaydık huzur ve mutluluk vardı ama bizi Balkanlardan attılar sonra herkes birbirini katletti.OrtaDoğudaydık huzur vardı bizi ordanda attılar şimdi kan gövdeyi götürüyor .Bizim zamanımızda kardeşlik içinde yaşayanlar artık bize kazık atar oldu.Osmanlı zamanında Germen İmparatorluğu Fransızların kapısına dayandıgında Kanuni Fransızlara yardım etmişti ama şimdi karsılıgını boyle görmek varmış.Soykırım var diyolar peki Ermenilerin katlettikleri Türkler nolucak.Her gün Doğu da şehit veriyoruz Avrupa Kürt leri haklı görüyor peki İsrail in 2 askeri kaçırıldı diye OrtaDoğuda savaş başlatmasına gık ları çıkmadı neden?.Yıllarca bizi dünyaya yanlış tanıttılar ,yanlış anlattılar, bizi barbar olarak gördüler.Biz şimdi bile Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesiyle hareket ediyoruz.Afganistanda barışı sağlayan biz,Korede de oyle.Şimdide Lübnan neden kimse bunları görmüyor.Ne mutlu Türk'üm diyene.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Görüyorlar da işlerine gelmiyor. Tabii bizim yöneticilerin basiretsizliği de var.

Shadow, asıl metinde bir çıkartma ve bir ekleme yapmışsın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    water birazcık öle oldu kızmadın umarım...

Motosikleti
    speederbike
    Gavura bakarsan nevrin döner öyle işte .

Kızmadım ama aslı gibi kullanmak lazım. Sonuçta Atatürk ırkçılık şeklinde bir milliyetçilik benimsememiştir. "Damarlarındaki Türk kanı" kısmı daha çok ırk çağrıştırıyor.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    damarlarındaki asil kan derken TÜRK kanını anlatmaya çalışmıştır,

Motosikleti
    speederbike
    Türk milletinin kanını anlatmıştır tabii ki, gidip Fransız kanını kastetmemiştir. Ama Türk kanı deseydi -ki isterse derdi- bunu Türk ırkı olarak anlayacak bir sürü adam var.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    valla water kardeş asil TÜRK kanı demek ırkçılık oluyosa o zaman ben allahına kadar ırkçıyım ne deyim,anlayış yada anlatım farklılığımız oluyo bazen

Motosikleti
    speederbike
    Ben sana ırkçı mı dedim, töbe ya .
    Dedim ki Atatürk zeki adamdır, bir şeyi söylemiş veya söylememişse bilerek yapmıştır. O da biliyordur muhakkak Türk kanı demeyi, ama millet ırkçılığa çekebileceği için dememiştir diyorum. Sonuçta kimin kanından bahsettiği belli zaten.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    bana kalırsa kimse çekmez,mesela ben çekmem üstelik asil türk kanı denmesi daha çok hoşuma gidiyo..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    yukarıdaki metni ingilizce ve fransızca'ya çevirebilecek ve buraya yapıştıracak arkadaş var mı?

binlerce, milyonlarca mail atarak gözlerine gözlerine sokalım o ikiyüzlü kahpe avrupalıların...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    speederbike
    Ben çekiyorum By_Shadow. Var bende demek ki ırkçlık eğilimi .

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    aha ne kadar güzel bak.çok sevindim buna.hidayete erdin sende water..

Motosikleti
    speederbike
    Ben ırklar üstüyüm. Sevgi, kardeşlik, barış, he he he.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    o dediklerin hep hikaye.Sevgi, barış, kardeşlik onlar mazide kaldı artık,,

inanmıyosan buraya gelirsen sana gösterebilirim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Renklisu bak Gültekin kardeş ne diyor, her tarafı İngiliz görüntün arada bir işe yarasın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler