Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ben Türk'üm...

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Elin gavurunun o değerler altında neler çevirdikleri beni bağlamaz. Ben benden sorumluyum.
    Gültekin kardeşin istekleri değerlendiriliyor da Fransızca'yı kim halledecek?
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    yav çeviri programı var ama biraz dandik bişey tam olarak çevirmiyo,,

water beni anladın sanırım.barış,kardeşlik,sevgi falan bitti onlar artık yok,

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeviri programları işe yaramaz ancak kendimize güldürürüz, iyi dil bilen birileri çevirmeli. İngilizceyi anadili kadar bilen Türk renklisuyumuz var , Fransızca içinde boykot konusundan muhalif birilerini bulalım birde ikna edersek çevirmeye bu iş tamam.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    bıyıklı iyi olur valla,sonra siteleri çöktürene kadar bu msj.göndeririz,

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ingilizcesi de işe yarar sanırım.
    ama fransız budalalara ulaşamayız.
    zira onlar, ingilizce bilmemekle övünürler.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana ırkçı mı dedim, töbe ya .
    Dedim ki Atatürk zeki adamdır, bir şeyi söylemiş veya söylememişse bilerek yapmıştır. O da biliyordur muhakkak Türk kanı demeyi, ama millet ırkçılığa çekebileceği için dememiştir diyorum. Sonuçta kimin kanından bahsettiği belli zaten.
    Haklısın dostum. Atatürk'ün ince zekasını iyi tahlil etmek gerekiyor.

Motosikleti
    speederbike
    Bu da çevir çevir bitmiyor. Arada kırpıyorum, haberiniz olsun .
    Saygılar Sonsovalye .

Alın, hayrını görün. Kim yazmışsa bozuk yazmış, ben de bozuk çevirdim. Bazı yerleri kısalttım, bazı yerleri değiştirdim. Hem size laf yetiştirdim, hem yazdım. Başım ağrıyor.

----------------------------------------
    I am the Turk in Belene, the one who was sent to this island of death, where Muslims were fed by pork,in order to change his language and religion. I am thousands of Turks who were destroyed under Bulgarian tyranny.

I am the turk in Mora. I am 20 thousands of Turks who were burnt alive and cut like animals by my Greek neighbour whom I shared my bread and water.

I am the Turk in Yugoslavia, Bulgaria, Greece and the Balkans. I am the one who gave his blood for these lands and made them honeysweet.

The Turk, terminated in their farm, in their dream, in their dinner, with their babies, in their sevens, in their seventies, I am. I am the rest lived under tyranny of Greeks, Bulgarians Serbians to change my beliefs.

I am the Cyprus Turk. I am the Turk in Cyprus where I’ve been killed for 150 years under leadership of Romen priests and laid without name and grave.

I am the Azerian Turk in Hocalı. I am 5000 innocent Turks who were massacred in one night regardless of children, women, elder by Armenians.

I am the Azerian Turk in Karabag. I am the one who were buried alive and rest destined to live to live in inhuman way.

I am the Uygur Turk, who was deprived of his lands where Turks were born, deprived of his names, deprived of his religion and beliefs and at last I am the Turk who died still believing.

I am the Turk that was backstabbed by Arabians fed by British golden while protecting the grave of my prophet in Yemen, Trablusgarp, Mekke, Medine, in thirst for a drop of water.

I am Kırım Turk. I was buried alive under ice of Siberia where I’ve been taken in the night of May 18th, 1944. The blood of resisters turned the moon into scarlet. The one who stayed sent their deaths in ships to Black Sea.

I am the Kırım Turk whose screams still can be hurt in Black Sea.

I am the IraqTurk. I am where US troops brought death instead democracy. I am dying in thousands in front of the eyes of those peacebringers. I am killed while leaving by wiped off records. I am the Iraq Turk where humanity is killed everyday.

I am the Anatolia, I am the Turkish homeland.

Greeks, the puppets of British, Armenians, the puppets of French has entered these lands with salivation. So many heroes, so many youngsters, so many mothers, so many daughters, so many grandfathers and grandfathers are buried into my soil, so many babies, born and unborn, felt to my land with bullets on their bodies. Some were burnt alive in mosques, they called “Alah” in their last breathe. Raped girls have jumped into wells, heads cut alive seeked their bodies.

Here I am, I am the anatolian Turk that lived the tyranny of Greeks and Armenians.
    GENTLEMEN, WHO WAS MASSACRED THEN?

And still today,
    Enemy has never given up his hate, betrayer has never given up betrayal and puppets has never been tired of being strings pulled.

The responsibles of those crimes are trying to touch noble Turkish Nation with their dirty hands by making Armenian and Greek statues by the help of defects in ruling bodies of Republic of Turkiye. But it should be known that this situation is temporary. Turkish Republic whose borders wer drawn with blood and Turkish Nation will stand still a long as the world turns.

"We Turks are a people who, throughout our history, have been the very embodiment of freedom and independence." K. Ataturk

"Happy is he who says, "I am a Turk"." K. Ataturk
    ----------------------------------------------

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alın, hayrını görün. Kim yazmışsa bozuk yazmış, ben de bozuk çevirdim. Bazı yerleri kısalttım, bazı yerleri değiştirdim. Hem size laf yetiştirdim, hem yazdım. Başım ağrıyor.
    eyvallah... eline sağlık...
    bu metne bir de başlık lazım.
    I'm a Türk...
    doğru mudur?

Motosikleti
    speederbike
    Sizin takdiriniz olsun o da .

Motosikleti
    BMW F650FB
    eyvallah...
    başlayalım o zaman...

ilk işlem tamam. fransız parlamentosundakilerin maillerine gönderildi.

şimdi ise, üye olduğumuz diğer forumlara açalım bu başlığı...

(türkçe ve ing. metni beraber kopyalarsak, insanlar ne gönderdiklerini bilir, daha duyarlı olurlar kanısındayım...)

Motosikleti
    speederbike
    Shadow, yolla bakalım senin kıza bir kopya.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemen gönderdim Fransızlara, forumlara ben de açayım, teşekkürler Renklisu emeğine sağlık.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    speederbike
    Rica ederim .

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    iki dk boş bıraktık neler olmuş burda yavvv...

water ing.çevirmiş metni,ne güel olmuş yav hemen taaruza başlayalım.

water ellerine sağlık...

Motosikleti
    speederbike
    Gavura da gönder, gavura da .

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    hem nerden benim kız oluyomuş
    ah bi bilsem nereli ve nerde olduğunu yapacağımı biliyomda...
    adını bilsem gene yeter yaaa...

Allahım sen nelere kadirsin sevindir şu garip kulunu...şu mübarek günlerde..

yav water sen uyumuyon galiba...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler