Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway cruiser 250 ve fiat stilo 3 kapı takas edilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Cruiser
    Arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemedim bir hatam olduysa özür dilerim. Gelelim aklımı karıştıran konuya 2008 model 38 bin km de keeway cruiser motorum var ama gündelik hayatta bana zorluk çıkarıyor eşya taşıma falan konularında zorlanıyorum nişanlıyım ama eski eşimden bir de 6 yaşında kızım var sanırım arabayı satıp motor a geçiş yapmak benim durumumda biri için hataydı kullanacak araba bulma şansı buluyorum annemin aracı falan var ama yaşım gereği ebeveynlerine bağımlı yaşamak zor geldi asıl mesele motoru tutup başka bir araç alacak maddi dururum da yok ama 2005 model 3 kapı klimasız bir stilo buldum araç biraz yağ yakıyor sizce motorla bire bir takas yapmam hata olurmu kararsız kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Biraz yağ yakan araba sonra yağ tüttürür.Hiç bulaşma derim.Biraz yağ yakmasından daha fazla sorunu olduğundan da adım gibi eminim.

Motosikleti
    Keeway Cruiser
    Teşwkkür ederim RoofRoof yorumun için son olarak bu motorların Türkiye'deki fiyatı nedir acaba KKTC de pek bulunmuyor ve parçaları da biraz pahalı geçen ay marş rublesi aroza yaptı getiren firma HD yi getiriyor sanırım onlarla karıştırıyorlar 1750 lira fiyat çıkarttı aika yere 170 liraya yaptılar ama tam olmadı sanırım ara ara marş boşa çıkıyor vurdurmak Orunda kalıyorum ben de alırken conta yakmış e36 mı takas etmiştim o yüzden fiyatları hakkında bir bilgim yok araştırdım sanırım burda 3 tane var diğerleri de 80 i bile geçmeyen arızalı motorlar onların değeri ile karşılaştıramıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)