Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biraz Hayal Kuralım

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Bakıyorum da MT üyesi olup da motosikleti olmayan,motosikletini beğenmeyen veya beğendiği halde yenisini isteyenler az değil.Ben de böyle bi topik kurayım dedim

Düşünün!!!Hayallerinizi süsleyen,uykularınızı kaçıran,en çok istediğiniz motosiklet sizin oldu.Onunla neler yapardınız?Neler yapmayı planlardınız?

Ona nasıl bakardınız?Ne kadar özen gösterirdiniz?

Kuracağınız hayaller saçma sapan olabilir.Hayal olması yeterlidir.

Bütçenizi falan işin içine hiç sokmayın.

Kurduğumuz hayallerin birgün gerçek olması dileğiyle

[FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    en cok istedigim motor r1!! ona sahip olmak için herseyi yapıcam ve birgin olucak r1im oldugu zaman kız ark.ımı arkama alıp hayatımı yasıcam (imzama bakınız) inş..olucak inş. inş..manita warda r1 yok

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    en çok yamaha fz6 fazer i istiyorum.onunla türkiye turu bile yapardım.her yere onunla giderdim.asfaltı ağlatırdım.millet ben geçerken bana bakardı.motorumu parkettiğimde bile herkesin gözü motorumda olurdu.ona gözüm gibi bakardım.inşallah bana da nasip olur almak
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Honda Transalp ya da Varadero ; olmassa Suzuki V-Strom , uzun süre beni oyalar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler