Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Değer mi La Bi Kız İçin?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı chkaralama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demdi ne biçim resim bu ya ne biçim ifade .. daha iğrencini bulamadın mı yahu bakamıyorum bile .. ne o iğneği sokan madde bağımlısı piskopat resim ya .. rica etsem değiştir ya

tamam değiştiriyorum
    çok güzel ama dimi
    [I][B]ya heppp ya hiçç...[/B][/I]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    nesi güzel ya... allah razı olsun.. gözüm kapalı mesaj yazdırdın bana demin ..inan çok makbule geçti .saol bak bu güzel
    ...........KARAALİ.........كاراالط

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı demdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pöti bör(petit beure) gibi hatun ve profiteroll gibi hatun nasıl oluyo bi açıklama alabilir miyim merak ettim de
    valla benim kendimi ilk kez erkek olarak hissettiğim anlarda karşıma çıkan ve ilk hoşlandığım kadın 1981 türkiye güzeli olan ve 1980lerde trt de çalışkuşu dizisinde oynayan 20 li yaşlardaki aydan şener di.

23 yaşındayken benden 5 yaş büyük herkesin asıldığı ve herkesi red eden bi hatun üzerime üzerime geldi.tam aydan şner tipli bişeydi..ortamda belli bir konumum ve sorumluluğum vardı.sırf milletin düşmanlığını çekmiyim, aman işler bozulmasın, jigolo damgası yemiyim , bana hatun mu yok kafasıyla hatunu red ettim. tabi sonra kafamı çooooooooooook taştan taşa vurdum ama kaçan balık büyük oldu.

şimdi efenim.pöti bör (petit beure) gibi hatun, yonca evcimik, nil karaibrahimgil tipli hatunlardır ki bunlar dişi karakterini pek yansıtlmayan daha çok çocuksu tiplerdir.pek tarzım değil.profiterol gibi hatunlar da aydan şenerin eski hali,açelya akkoyun,deniz seki,yabancılardan catreen zeta jones monica belluci gibi hatunlar olup çocuksu değil kadınsı tiplerdir.gene de estetiktir. herkesin zevkine saygı duyarız.

Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedi uzanamadigi ete mundar dermis....
    valla iki çıtayı çatmışlar karı iye satmışlar diyen dedem 1938 yılında türkiye gibi bi ülkede teğmen olmuş zamanında türkan şoray gibi kadın olan ananemi almış.teğmen değil de çoban olsa babayı alırdı.

hayat böyledir. paran kadar ,statün kadar, gücün kadar aşık ol der erkeğe.dedem yıllarca üniformanın içinde kalmış,çalışmış çabalamış yıldızı takmış . o zamanın teğmeni şimdinin paşası gibi bişey tabi öyle dicek.
    .insanları görünüşlerine göre yargılamak insani değil onaylamıyorum ama bazen güldürür beni bu tip tekerlemeler.hey gidi kenan yarbay be.sen gittin ama lafın kaldı.İKİ ÇITAYI ÇATMIŞLAR KARI DİYE SATMIŞLAR. muhahahaha çok komik tipik asker argosu.

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    walla kmse kusura bakmasın kız da hic fena degil...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben deniz seki, sibel tüzün,acelya akkoyun tarzı tipleri severim. 2 numara küçük bu abla.zevk meselesi. saygı duyuyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler