Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

mete_han'ın bilinmeyen yönleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yaşlanması,hala taş gibisin

Abi senin tipte bir şey yok abimsin diye söylemiyorum sağlam adamsın,o gün hani seninle İzmir kıbrıs şehitlerinde oturduğumuz gün görmedin heralde bütün hatunlar sana bakıyordu geçerken,hatta yakınında dursam bana da bir tane gelirmi diye düşünmedim değilBirde yaşlandım diyorsun,bırak allahaşkına,görende 60 yaşında sanır,ben gencim de ne oluyo İzmir in kaprisli kızlarıyla uğraşıyoruz hoş o kapris bir müddet sonra el değiştiriyo eden bulur misali...Abi ben onu bunu bilmem de biraz da paran olsa tam çapkınlık çağın vallaha

Abi geyik bi yana hakkat kız olsam sana varırdım belkide.Tip iyi,kalbin temiz,pırlanta gibi bir kişiliğin var...Bundan fazlasını isteyen biriyle bence senin işin olmasın abi...

Kanka yapma allahaşkına yav...Hadi iltifat edilir abimiz kırılmasın denir ama bu kadar sallanmazki...Sen daha yakışıklısın lan işte şaban...Resmen yalan söylüyon ya gönlüm olsun diye...

Bide kızlar bakmışmış...Yuh ki ne yuh...

Ulan beni seviyorsan hatırım varsa şuraya bir resmini koy lütfen...Koymazsan toparlaksın lan...İnsanlara sorcaz kim karizmatik...

Benim bir teorime göre bütün insanlar iyi ve kaliteli...

Ama az kültürlü olanlar var...

çok kültürlü olan var...

az insan tanımış var...

çok ortama girmiş var...

kendi balta olupda insan sarrafı olan var...

ama ben baltayım asla demez...

adam sıfatıyla gezip hürmet gören adamcıklar var...

zaman içersinde kendini hayatla yoğurmuşlar var...

acılardan tebessüm çıkaran var...

yaşamdan tad almayanlar var...

okumuş ama cahiller var...

okumamış ama ilişkilerinde başarılı insanlar var...

hayatı seven ve az konuşan var...

hayatı sevmeyip çok konuşan var...

dünyayı sallayan var...

paçasındaki tozu kendine dert eden var...

permütasyonlar o kadar fazla ki...

çok kalabalığız...

yürürken birbirimize çarpıyoruz adeta...

ilişkilerimiz çok sahte ...

hepimizde gerçek hayatımızda maske var...

Ben bu maskeyi Allah şahit olsun ki bu sitede çıkarıyorum...

Vazgeçtim rüyalardan....rüya diye bir şey yok...her şey gerçek...Umutlar yalan...kader yalan...bir senaryonun parçasıyız...Neden yaşadığını bilemeyen varlıklarız...

Neyse kanka hüzün ambiansı yaptım iki dakka...Dediğim gibi bazen gerçekler acıdır acıtır...Kalbim belki güzel ama kalbin güzelliği bişey ifade etmiyor...Dediğin gibi biraz maddiyat biraz kariyer vs...Neyse hayat zenginde olsan fakirde olsan devam ediyor...

Alakasız küçük bir hikaye paylaşmak istiyorum seninle...Biraz önce tarafımdan yaşandı...Başrolde yine Ben...

23:00 civarları Nişantaşındaydım...Bir adam gördüm...İyi giyimli varlıklı biri belli ve yavru olduğu bariz köpeğini gezdiriyor...Köpeği dediği her ne haltsa yapmadı diye ağzına vurdu...köpeğin inlemesini duyunca adamın köpeğine doğru eğildim ve dedim ki...

"Sahibin adına özür dilerim...o bir insan kusuruna bakma"

Adamda dumur oldu...Sevgiler Tuncer...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    fazladan yazmışım...oy oy oyy...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    İhtiyar abi şanslı tayfadansın yani...İzmirden sonra Bursa tabi sana vurgun yemek gibi gelmiştir...Ama insan sevdikleriyle olsunda nerede olursa olsun her sıkıntıya göğüs gerer...Dünyada tek çözümü olmayan şey Hasret imiş...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw adam bariz post kasıyo dur diyecek yokmu buna

yazdıklarında haklısın konuyla alakasız olacak belki ama yaklaşık 3 yıldır hiçbir türk bayan arkadaşım olmadı nedeni ise olabilecek muhtemel proglemlerden her fırsatta yazıyorum sitedeki bayanlar tepki verecek ama hayat her anlamda yabancı bayanlarda insanı yormuyolar ve yaşadığını hissediyorsun(istisnalar kaideyi bozmaz)

yaw bu arada başörtüyle ne tatlı şey olmuşsun gel bakayın sen şöyle yanıma Korkma!!

bu arada korma deyince aklıma şahanın bir bölümü geldi cinci hoca dışarıda teretdüd halinde bekliyecek olan bayanın kocasına şöyle der!! ''terli çıkarsam korkma'', '' ha bu arada bi sigara varmı seansdan sonra lazım olacakda'' hocadan şifa dilenende cem yılmazdı komik ötesi olmuştu

neyse saat sabahın 5 i oldu gidip yatayım ben

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaklaşık 3 yıldır hiçbir türk bayan arkadaşım olmadı nedeni ise olabilecek muhtemel proglemlerden

bu arada korma deyince aklıma şahanın bir bölümü geldi cinci hoca dışarıda teretdüd halinde bekliyecek olan bayanın kocasına şöyle der!! ''terli çıkarsam korkma'', '' ha bu arada bi sigara varmı seansdan sonra lazım olacakda'' hocadan şifa dilenende cem yılmazdı komik ötesi olmuştu

neyse saat sabahın 5 i oldu gidip yatayım ben

İzin verseler Çin'den hatun isteyeceksiniz...Haklısın bizimkiler çok kompleksliler..Paran olsa ilk işin Slav ülkelerinden harem yapıcaksın değilmi...

Bak XXXXXbankta çalışan bir arkadaşım var...1-2 aydan yılbaşına doğru Rusyada göreve başlayacak...Geçen önaraştırma yapmaya gönderdiler...Aldığı maaşla orada imparator olacağını ve Harem kuracağını söyledi...Hatta abartarak bir tane Hizmetli ve Şoförde tutacağını söyledi...Yeminle dede...

Şahan ve Cem Yılmazdan bahsettin galiba buydu...

http://www.youtube.com/watch?v=nYm_NXSfI6A

süper yav...

Nedyon sabah 5 e kadar dedoş... Sahur mahurda bilmezsin...Oruca diyet dersin... Şu yaşına kadar 2 rekat namaz tuttuğunu bilmem...Hayrola dede mübarek günde...

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Nedyon sabah 5 e kadar dedoş... Sahur mahurda bilmezsin...Oruca diyet dersin... Şu yaşına kadar 2 rekat namaz tuttuğunu bilmem...Hayrola dede mübarek günde...
    Metehan abi namaz tutulmaz , kılınır.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

nimesay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f 2005
    [QUOTE=mete_han;449307]Siz bizli olmayalım lütfen...senli benli olalım...Konuya girelim hemen...Cbr 600 kaç modeldi... Bizdende selamlar olsun...

sizli bizli derken çoğul anlamında kullanmıştım cbr 600f 2005..model (adanayada bekleriz )

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzin verseler Çin'den hatun isteyeceksiniz...Haklısın bizimkiler çok kompleksliler..Paran olsa ilk işin Slav ülkelerinden harem yapıcaksın değilmi...

Bak XXXXXbankta çalışan bir arkadaşım var...1-2 aydan yılbaşına doğru Rusyada göreve başlayacak...Geçen önaraştırma yapmaya gönderdiler...Aldığı maaşla orada imparator olacağını ve Harem kuracağını söyledi...Hatta abartarak bir tane Hizmetli ve Şoförde tutacağını söyledi...Yeminle dede...

Şahan ve Cem Yılmazdan bahsettin galiba buydu...

http://www.youtube.com/watch?v=nYm_NXSfI6A

süper yav...

valla çinden ucuza hatun geleceğini bilsem bir tanede ben alırım bideçinli deniyelim değilmi ne demeişler fazla çinli göz çıkarmazmış

rusya dedinmi aklıma geliyor hemen 2 ay sonra estonya yolcusuyum daha öncede 1 defa gitmiştim hatunlar (bizdeki mankenler halt yemiş) 5 euro ya sana şehir gezisi yaptırıyorlar aynı uzakdoğudaki gibi bisikletler ile arkasına oturuyorsun bisiklet taksi vede hatun hiçde komplex yapmıyor tam 1 saat boyunca muhabbet etmiştik tekrar gideceğim için sevinçliyim bu sefer 1 ay kalacağım sana yazarım oradan fotolar var ama bu siteye koyarsam anında şutlanırım

her sabah petek yiyorum beni güçlü ediyo ayrıca mete hocam kayma benim alanım günay hocaya sor o beni bilir evet bahsettiğim parodi buydu hatta yakın arkadaşlarımızla günlük hayatta şakasını bile yapıyoruz korkma !! şeklinde

yaw normalde saat 2 de yatıyorum bari biraz daha geç yatayım sahuruda yapayım düşüncesi ile bu saate kadar kalıyorum senin ufaklık nasıl iyidir inşallah gözlerinden öpüyorum prensesin

Motosikleti
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi namaz tutulmaz , kılınır.

Hcım valla sen dikkat çekmesen bir mod böyle yapmıştır diye komplo teorisi üretirdim...Yuh yani bana...

Alıntı nimesay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cbr 600f 2005..model (adanayada bekleriz )

2005 mi...Çok beklersin...İlişkimizi yeniden gözden geçirelim...

Bizim hatunlar ayrılmayı kafaya koyunca bu lafı etmeye başlarlar...

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çinden ucuza hatun geleceğini bilsem bir tanede ben alırım bideçinli deniyelim değilmi ne demeişler fazla çinli göz çıkarmazmış

rusya dedinmi aklıma geliyor hemen 2 ay sonra estonya yolcusuyum daha öncede 1 defa gitmiştim hatunlar (bizdeki mankenler halt yemiş) 5 euro ya sana şehir gezisi yaptırıyorlar aynı uzakdoğudaki gibi bisikletler ile arkasına oturuyorsun bisiklet taksi vede hatun hiçde komplex yapmıyor tam 1 saat boyunca muhabbet etmiştik tekrar gideceğim için sevinçliyim bu sefer 1 ay kalacağım sana yazarım oradan fotolar var ama bu siteye koyarsam anında şutlanırım

her sabah petek yiyorum beni güçlü ediyo ayrıca mete hocam kayma benim alanım günay hocaya sor o beni bilir evet bahsettiğim parodi buydu hatta yakın arkadaşlarımızla günlük hayatta şakasını bile yapıyoruz korkma !! şeklinde

yaw normalde saat 2 de yatıyorum bari biraz daha geç yatayım sahuruda yapayım düşüncesi ile bu saate kadar kalıyorum senin ufaklık nasıl iyidir inşallah gözlerinden öpüyorum prensesin

Vay dedoşa bak Estonyaya gidermiş...20 gün sonra Ramazan bitiyor zaten...Tutmayalım seni...

Yediğini içtiğini değil gördüğünü anlatırsın artık bize...

Hıncal Uluç gibi .ıçarken aldığın hazzı anlatmada...

Hergün petek yiyip sağa sola saldırmıyon dimi...Tek teker bbaday...

Kanko bizim kız iyi valla...27 aylık oldu...hızla büyümekte eşşoğlueşşek ...Pazar günü bir gezmişiz akıllara zarar...Cevahirde gezdik...Nişantaşından cicilerini aldık kışlık...O da yoruldu bende...Dönüşte uyudu kaldı arabada...Kıskançda ha...Youtubede bebek videolarını açıyorum...Bak kızım Bebiş diyorum çıldırıyor...Önce ses çıkarmıyor sonra pis bebi diyor...Hep sevgi ilgi üzerinde olsun istiyor...

Motosikleti
    600 f 2005
    mete-han bence sen çok beklersin.zaten bu seçiciliğin yüzünden kalmışsın evde yaaaaaaa.yaşın kaç olmuş halen evde oturuyosun.hem nesi varmış 2005 modelin.alla alla.

Motosikleti
    mete-han bence sen çok beklersin.zaten bu seçiciliğin yüzünden kalmışsın evde yaaaaaaa.yaşın kaç olmuş halen evde oturuyosun.hem nesi varmış 2005 modelin.alla alla.

Tamam o zaman şöyle yapalım...İlişkiyi gözden geçirirken sende motoru değiştirirsin 0 yaparsın...Bu motoruda benim üzerime yaparız...Hani duygularımla oynayıp beni terkedersen ortada kalmamak adına...Kişisel birşey değil...Kozlarımızı açık oynayalım...İmza falan atarsam mal paylaşım imzalarız...Medeni kanun ambiansı...Eeee her şeyin bir bedeli vardır...Büyük baş öküz almıyosun ki...Kapı gibi hökümat gibi sağlam hatun alıyosun dimi...

Beni zx12 r cı lar ne hayabusacılar istedide varmadım...

Motosikleti
    600 f 2005
    eeeee ben de bayanım nolacak şimdi....hehehehe

bence o isteyenler varsaydın.ben olsam zıplardım walla.hehehehe

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Beni zx12 r cı lar ne hayabusacılar istedide varmadım...
    abartma bir ybr ye atlarsın kanka sen
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    eeeee ben de bayanım nolacak şimdi....hehehehe

bence o isteyenler varsaydın.ben olsam zıplardım walla.hehehehe

Allah seni inandırsın bu olay ikinci kez başıma geliyor sitede...Czerye nickli üyeyide erkek sanıp bayapı bi sohbet ettik...Sonra baaaayaaaan çıktı iyimi...

Senide erkek sandıydım ama dişi olduğunu şimdi farkettim...Nedense hiç bir bayan cbr 600 kullanamaz sanki ha...siz bayanlarda en çok scooter gördüm...oda 150 likdi....

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abartma bir ybr ye atlarsın kanka sen

oha o kadarda değil...Ybr ye randevu veririm sadece...Başka bişey veremem...O buluşmadada yer içer sinemaya gider hesabı kitlerim aslanlar gibi...

Len bayan olmak varmış ya....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler