Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mete_han'ın bilinmeyen yönleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir oğlan var cıbırı da binlik seni ona verelim. Ama yok yok kıyamam ben sana hayatını zindan eder o oğlan sana daha iyileri lazım. Hımm, bir tane kawozoki vardı günde yüz mesaj atma gücünde en iyisi seni ona verelim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi haddinizi bilcaaanız...Sizi İstanbul şehir gızları sizi...Nerden bilirsiniz süt sağmayı...çapayı...yoğurt yapmayı...anca cici cici giyinip hava atarsınız...kadın görün kadınn...Hökümat gibiyiz maşallah...Allah sahibime bağışlasın...Gocasının ayağını yıkamayan garıya garımı derim ben cahallar sizi...
    ama ben izmirdeyim yaaa nese ablacım gözünden kaçmıştır herhalde
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    yani gızımız diye demiyom.çok hamarattır.çay yapar,çörek eder,hayvanların altlarını bilen temizlerçok güzel motosiklet gullanur.erkeğin sineği bilen gonmamışdır daha
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Resimden bir yıl sonra

metehan : hala sitede yeri gayet sağlam hatta arada bi erhanı ziyaret edip ne kadar iri cüsseli biri olduğunu hep hatırlatıyor...

BBRR: o gece metenin tüm ısrarlarına rağmen mete ile gitmedi ...alemlere aktı..İstanbuldan uzak mutlu ve huzurlu bir hayatı var

Eyong: O akşam iyi bir fırça yesede hala evli .. bir an önce istanbuldan demiri alıp bi sahil kasabasına demirlemek istiyo..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BBRR: o gece metenin tüm ısrarlarına rağmen mete ile gitmedi ...alemlere aktı..İstanbuldan uzak mutlu ve huzurlu bir hayatı var
    Ya abi bırak şimdi bunlarıGerçekleri hepimiz biliyoruz,özel hayatınız bizi ilgilendirmez zaten

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende mavi akbil var sadece

Esasında mantıklı olursak düşünülebilir...Şimdi kanko sen Boğaziçilisin...şimdi açsın...ama 3-5 yıl sonra ziyveye çıkarsın...yani yatırım babında düşünülebilir...

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    operasyon ne zaman

güncel

Yılmazım bu işleri başıma sen sardın...Allahda müstehakkını versin diyim abi...

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir oğlan var cıbırı da binlik seni ona verelim. Ama yok yok kıyamam ben sana hayatını zindan eder o oğlan sana daha iyileri lazım. Hımm, bir tane kawozoki vardı günde yüz mesaj atma gücünde en iyisi seni ona verelim.
    abi sende az değilsin ya...Ben cezamı müebbet sanıyordum...meğer 7 günlük Oda hapsiymiş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Allah belanı vermeye mete ab-(i)-(la) Sen bu hallere düşcek avratmıydın be mete_han-ım,canım abim Yoksa artık mete ablam mı demeliyim

Motosikleti
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama ben izmirdeyim yaaa nese ablacım gözünden kaçmıştır herhalde

Prenses demek İzmirdesin...Valla yeni farkettim...Size avratlığı öğretecem ama uzak diyardasın...

Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani gızımız diye demiyom.çok hamarattır.çay yapar,çörek eder,hayvanların altlarını bilen temizlerçok güzel motosiklet gullanur.erkeğin sineği bilen gonmamışdır daha
    Ooo hemşo ben Uşaklıyım...torpak çekti herhalde topiğe...

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Resimden bir yıl sonra

metehan : hala sitede yeri gayet sağlam hatta arada bi erhanı ziyaret edip ne kadar iri cüsseli biri olduğunu hep hatırlatıyor...

Eyong: O akşam iyi bir fırça yesede hala evli .. bir an önce istanbuldan demiri alıp bi sahil kasabasına demirlemek istiyo..

Vay Barış abime bak be...Ulan bu fotoda nerden çıktı...Abi ne arabesk bir poz böyle ya....Valla duygu ambiansı yani...

Birde benim yorumlarımı oku abişim...

Mete Han...Vay Barış abim İstanbula gelmiş...Hoşgelmiş...Ama THY den pilot kankasıyla gelmiş...Acaba misafirim olurmu...

BBRR...Vayyy geldik emoğa üye olcaz diye İstanbullara ama şu heriflerden bi kurtulamadık ya...Sıkıldım valla...Bu Mete Handa yapıştı...Abi abi ne var lan diycem zaten uyuzum ezelden...Atamıyomda zibidiyi...Derin üye ...Erhanın kankası...Ulan yakında restimi çekcem Erhana Ya O ya ben diye...Bu eyongdada bi numara yok ha...

Eyong...Offf be takım yapmışım Kurtlar Vadisi ambiansı...Polat olmuşum...Alemdar olmuşum...Kral benim kardeşim...

Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belanı vermeye mete ab-(i)-(la) Sen bu hallere düşcek avratmıydın be mete_han-ım,canım abim Yoksa artık mete ablam mı demeliyim

Ulen Denizlide ablalığımımı gördün abiliğimimi şaban...

Omega ve cardosoya selamlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Prenses demek İzmirdesin...Valla yeni farkettim...Size avratlığı öğretecem ama uzak diyardasın...
    walla sen pc üzerinden uzaktan eğitimle bile öğretirsin bize nasıl hatun olunurmuş gerçi ii yemek yaparım,yaşadığım yeri temiz tutarım,derli topluyum ama...amaaaa....amaaaaaa bak odun taşıyamam ben senin gibi bi de güzellik konusunda senin kadar iddialı olamam ki ben yaaa yetişemem sana
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    silentcim bir kızkardeşim olsaydı herhalde senin kadar güzel olurdu....Kız bu avatarla başına iş alırsın bak...Sitede genç arkadaş fazla ve sana platonik olarak vurgun 3 tane isim sayarım valla...Mete Han Abi söylemedi deme sonra...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitede genç arkadaş fazla ve sana platonik olarak vurgun 3 tane isim sayarım valla...Mete Han Abi söylemedi deme sonra...
    Yok artık Oha be abi bu ne yaa...Avartardan aşık olan platonik gençGerçi ben bir tanesini tahmin ediyorum rene mi?Töbe töbe,abi biz çok aç bir milletiz yaSitede çok genç arkadaş var demek ne bu arada mete abi Bende gencim ama Allaha şükür avatardan birine aşık olacak kadar !genç! değilim belkide

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerçi ben bir tanesini tahmin ediyorum rene mi?

Dedikodu yapma len isim verme işte...

Sılentin hayranları çok işte...Birde cezeryeyi merak ediyorlar...Bu nasıl feminist bişey diye...Cezerye ne yazsa hurraaa ne yazmış diye deli divane oluyorlar...

shyamada esrarcengiz biri...az yazıyor...

Karakız ablamızın sevdiceği var...

Destınyofrockda Hürriyet gazetesine çıktı çıkalı burnundan kıl aldırmıyor...Birde hostes oldu ya...Ulaşılmaz hatun valla...

vınvın ve kırmızıda pek sevimli şeyler...Allah bu hatunları sitemizden eksik etmesin...

Forrap dedikodu yapma diyorum halen car car car ama ayıp be kardeşim...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Metehan başlığı kaynatmayalım,

Burada senin çeyizini nişanını konuşuyoruz yani değilmi evladım,dantelin bohçan hazırmı?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan başlığı kaynatmayalım,

Burada senin çeyizini nişanını konuşuyoruz yani değilmi evladım,dantelin bohçan hazırmı?

Abi Bursada işler nasıl gidiyor...

burgman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA FJS 600 SİLVERWİNG HONDA CBF250
    nerdesiniz ben size talibim 100000 ytl baslik veriyorum
    [COLOR="Red"]DREAM OF POWER HONDA [/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı burgman34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesiniz ben size talibim 100000 ytl baslik veriyorum

Motosikleti: HONDA FJS 600 SİLVERWİNG HONDA CBF250

Efenim anama babama sormanıza gerek ben size vardım gitti...

İşyerim Maçka'da....Ne tesadüf değilmi...Her Allahın günü Fulya Barbaros ve Nişantaşındayım...Kader bizi bir araya getirdi...

Gıymatımın 100.000 ytl olduğunu anlamakda pek üzücü oldu emme 600 Sılwerwıng bana teselli olucak...

hayatım baldırı çıplaklar talip oldu ama seni seçtim...kıymetim biline...

bu taze gelin smileyi...

buda gerdek gecesi smileyi...

Motosikleti
    silentcim bir kızkardeşim olsaydı herhalde senin kadar güzel olurdu....Kız bu avatarla başına iş alırsın bak...Sitede genç arkadaş fazla ve sana platonik olarak vurgun 3 tane isim sayarım valla...Mete Han Abi söylemedi deme sonra...
    resme aşık olmak yok artık canım daha neler resme aşık olunursa sen de tehlikedesin mete abi 3 isim kim yaa yoktur ööle bişey sanmam yani

Motosikleti
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

resme aşık olunursa sen de tehlikedesin mete abi 3

Güzelim bizden geçti artık be...Yaşlandık...Bende ne köy olur kasaba...Kızımdan başka beni dünyaya bağlayan birşey yok artık...

Şu tipe baksana bi allasen...Kim bakar bana bu tiple...Erkeğin çirkini olmaz derler ama ben koca bir patatesim...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Abi Bursada işler nasıl gidiyor...
    Sağolasın idare ediyoruz,biraz kesat gidiyor.
    Yönetim ne kadar online kaldığımı görüyorsa,işlerimin gevşek olduğunu da anlıyordur.
    Malum aylak bakkal tartar mevzuu.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    profilde Elektronik&Makina diyor...Dükkanda ne satıyorsun....3 ay önceki topiğine baktım da ayağın kırıldığında geçmiş olsun dememişim yav...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler