Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akıllara Zarar Bir Hipnoz Şakası...Atari Oyunu & Gerçek Hayat...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://video.google.com/videoplay?do...508533&q=rails

mükemmel hazırlanmış...Bir mekanda Atari oynayan bir genc hipnotize ediliyor ve sanki Oyunun içindeymiş gibi gerçek bir binanın içine sokuluyor...Salakca kamera şakalrından sonra bunu izlemek gayet keyifli...Bu ara youtubede Japon kamera şakaları var onlarda işi psikopatlığa vermiş iyice...

Atari oynarken öldürdüğü kadın gerçek senaryoda hazırlanıp ortamın içine atıyorlar garibi...

Binayı hortlaklar basıyor atarideki gibi herif çıldırmış vaziyette...inanılmaz bir şaka...

tekrar hipnoz ve uyandırıyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    eğer doğruysa, çok tehlikeli...

eleman altına bırakıyordu nerdeyse
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Eğer doğru ise harika bir olay.
    Ama bu şakayı yapanın kafası gözğnğ kırmak lazım

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    saten bi gözü mordu. Sanırım çocuk arada geçirdi iki tane adama Güzel şaka valla
    "Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."

dehşet bir şaka yani bi insana böyle şaka yapılırmı adam öldü korkudan bi insan evladına yapılırmı bu ama itiraf edeyim hep hayal ettiğim bişeydi gelecekte oyunlar böyle olsun
    Kask tak!

Motosikleti
    sym mio
    bu şaka başıma gelse çok feci döverdim hepsini
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    süper bişi ya banada yapsınlar öle harbiden manyak olmus

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    İyi ki resident evil'i oynarken hipnotize etmediler, kesin kafayı yerdi.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    yuhaa adamı nasıl hipnoz ettiler ben onu anlamadım bu kadar kolaymışmı hipnoz yaww

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    valla manyak bişi yaw
    Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    bu ne lan ..ben gerıldım burdaa.aaa.. ama yaratıcılık denen sey bu olsa gerek..turklerde olmayan sey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    askerdeydim. 20 tane yeni er geldi. astsubay atışa götürmüştü bunları.neyse akşam geldi kamyon.bunlar indiler komutan topladı hepsini, oğlum bak bir daha bir arkadaşınızla dalga geçtiğinizi alay ettiğinizi görmiyim oyarım dedi.o sırada bile bazı erler gülmemek için kendielrini zor tutuyolardı. sonradan bi öğrendim ki erin biri atış sırasında G-3 ün sesinden o kadar korkmuş ki büyük tuvaletini altına kaçırmış..ne yalan söyliyim ben de çok gülmüştüm.çok komikti.
    bir gün geldi abi hiç param yok 1 milyon verir misin çok ihtiyacım var dedi acıdım verdim.sonra bir öğrendim ki 180 kişilik bölüğün hepsinden 1 milyon tokatlamış. bölük komutanından bile kendini acındırarak para koparmış.bu çakala korkuyor,altına kaçırdı diye diye tüfek verilmemişti.doğal olarak ne nöbet tuttu ne bakıma girdi.altına kaçırması da bilinçliymiş oha demiştim ya... deli ayağına hiç emir komuta da takmayan,ne emir verilirse verilsin yapmayan,anında ortadan yok olan ve suratına tükürsen oh yağmur yağdı diyen bi tipti...ben ayrılırken "arkadaşınızla dalga geçmeyin oyarım" diye astsubay bir kaşık suda boğacak hale gelmişti onu.kamera şakası gibi, kabus gibi bi tipti ya..askerlik bazen çok ama çok komik olabiliyo.sevmiştim ben.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben inanmadım oyun oynarken ipnotize olupda sonrasında uyanıp tekrar uyutulup yeniden oyun salonunda uyandırılması düzxmece gbi geldi bana

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben inanmadım oyun oynarken ipnotize olupda sonrasında uyanıp tekrar uyutulup yeniden oyun salonunda uyandırılması düzxmece gbi geldi bana

dede bak burada da Hipnoztize edilmiş bir gruba sandalye ile sevişin talimatı veriliyor gelde gülme..Her bilincaltı hipnoza tepki vermez...Sen bana olmaz iradeliyim vs dersin ama çok tekniği var...

sence bu şovmu...

http://www.youtube.com/watch?v=eR7QE...elated&search=

Buradada Ege Üniversitesinden bir Doçentin tıbbi açıklamaları var...Tıb kabul ediyorsa bize laf düşmez artık...

http://med.ege.edu.tr/~hanci/hipnoz.html

raflar güzel hikaye....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o hipnoz şakalarına inanmak için hipnoz halde yaşıyor olmak gerek baylar bayanlar, hikaye olduğu ve herşeyin bir senaryo ve oyunculuk olduğu bariz ortada. Televizyon dünyasında yapılmadık şey kalmadı arkadaşlar, az buçuk işin içindeyim. Hatırlayın bir zamanlar ŞOK diye bir program vardı. Millet ekibi nasıl arıyordu bir bilseniz gerçek zannedip. Bu şovları yemek için hakkaten hipnoz gerek.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler