Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

11 Eylül Gerçeği (Loose Change). Mutlaka İzlemelisiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağıda vereceğim link'te oldukça uzun bir video bulacaksınız. Bu filmin adı Loose Change. ABD'nin 11 Eylül WTC saldırılarını aslında kendisinin planladığını kanıtlamaya çalışıyor. Üstelik bu filmi hazırlayanlar 3 - 4 tane Amerikalı genç ve şu aralar tüm Dünyada bu video konuşuluyor. Gerçekten inanılmaz şeyler anlatıyorlar ama aslında aklı başında olan pek çok insanın da tahmin yürüttüğü şeyler(fakat ispatlayamadığı) mutlaka izleyin ve eğer ABD'nin savaşçı tavrından nefret ediyorsanız, artık memleketinizin de ABD hegemonyasından çıkmasını istiyorsanız bu linki mail yoluyla tanıdıklarınıza ulaştırın. Biraz uzun ama alt yazılı ve izlettiriyor kendini. Buyrun:

http://video.google.com/videoplay?do...61721459&hl=nl

(NOT:Amerikan Halkının değil Amerikan hükümetlerinin yanlışları ve uyguladığı politikalar yüzünden Dünya bu halde, bu gerçeği de unutmamak gerek...)
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce izledim ve hemen tüm tanıdıklarıma gönderdim özellikle Abd deki kuzenlerime.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Bende gecenlerde izledim..Düşündüklerim ispatlanmış oldu resmen..İsteyenlerde bilgisayarına indirip izleyebilir,cd ye basıp çoğaltabilir,dağıtabilir.Adamaların amacı bu telif hakkı yok,herşey yasal yani
    Başka forumdan aldığım linkler
    Loose Change (2nd Edition) Türkçe 416 mb
    http://rapidshare.de/files/30782112/...part1.rar.html
    http://rapidshare.de/files/30818605/...part2.rar.html
    http://rapidshare.de/files/30848153/...part3.rar.html
    http://rapidshare.de/files/30871638/...part4.rar.html

bu da altyazı dosyası :
    http://rapidshare.de/files/30874966/..._305_.srt.html
    Ne mutlu TÜRKÜM diyene

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ülkenin vahşeti önce kendi vatandaşı üzerinde deneyip sonra Dünya'ya ihraç etmesinin belgesidir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Savaş ekonomisine dayalı bir ülke ve neredesye hiç savaşsız geçmiş Clinton döneminden sonra batan ekonomilerini canlandırmaya çalışan zavallılar. Fazal söze ne gerek alın işte size "Amerikan Rüyası"......
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saddamada aynı şeyi yapmadılarmı ! iran ile savaştırdılar iran'ın büyümesini engellemek için sonra işi bitince saddamın başını ezdiler şu anda ise amerikalılar tarafından rusyaya karşı desteklenen usame yi koz olarak kullanıyorlar videoyu şimdi seyredeceğim muhtemelen düşündüklerimi izliyeceğim video için teşekkürler

Teşekküre gerek bile yok arkadaşlar, izleyin ve izlettirin yeter. Artık bazı gerçekleri görmenin vakti geldi de geçiyor bile...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Siz camcı olsanız,milletin camlarının kırılmasını istemezmisiniz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstemem öyle kazancın hayır getirmeyeceğini bilirim.

Üstelik camların kırılmasına sevinen ile o camı takacak adamın sinsice camları kırması arasında bile büyük fark vardır.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Camların kırılmasına sevinen kapitalist,
    Sinsice camları kıran camcı da vahşi kapitalist.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    üşenmeden 1,5 saat seyrettim gerçekten inanılmaz ama bunu seyrettikten sonra aklıma gelen ilk soru şu oldu:Nasıl oluyor da gerçekler bu kadar apaçık ortadayken örtbas etmeyi başarabiliyorlar?Neden bir Allah'ın kulu çıkıp da(ülkeleri kastediyorum)asıl terörist sizsiniz,kimi kandırıyosunuz?demiyor.Bu kadar çok korkulacak ne var Amerika 'da?Neler oluyor?

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende şimdi bitirdim izlemeyi izledikçe daha çok şaşırdım ve aklımda kalan tek soru gerçekte havalanan o uçakdaki 200 civarındaki amerikan vatandaşı verilen bilgiye göre nasa'ya götürülmüşler ama sonrasında bilgi yok

Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üşenmeden 1,5 saat seyrettim gerçekten inanılmaz ama bunu seyrettikten sonra aklıma gelen ilk soru şu oldu:Nasıl oluyor da gerçekler bu kadar apaçık ortadayken örtbas etmeyi başarabiliyorlar?Neden bir Allah'ın kulu çıkıp da(ülkeleri kastediyorum)asıl terörist sizsiniz,kimi kandırıyosunuz?demiyor.Bu kadar çok korkulacak ne var Amerika 'da?Neler oluyor?

Aslında eskiden çok kolay örtbas edebiliyorlardı, artık edemiyorlar, işte bu film bile bunun kanıtı. Filmde de dediği gibi sadece bu tarz girişimlerle dalga geçmeye çalışıyor hükümetleri ama artık bir çok şey ortaya çıkmaya başladı. Neredeyse bütün dünya Amerikaya düşman ama pek çok ülke korkudan sesini çıkaramıyor. Çünkü adamlar gerçekten güçlü. İşin en kötü tarafı da zaten bizimki gibi müttefik olan ülkelerde adam ağlarını örmüş. Bizi düşünelim, neredeyse 1950'lerden beri Amerika'dan icazet almadan (istisna bir kaç durum dışında) memleketi yönetemiyorlar. Siz Tayyip'in nasıl seçildiğini sanıyorsunuz sadece oylarla mı? (ya da diğer pek çok hizmetkarın). Adam daha milletvekili olmadan seçimi kazanır kazanmaz hemen ABD'ye gitmedi mi? Hatırlayın. Neden acaba? Ne gibi sözler verdi ya da aldı. Her şey apaçık ortada bile olsa ABD aba altından sopayı gösteriyor. Türlü biçimlerde kuşatıyor sizi. Resmen günümüzün Roma İmparatorluğu olmuş durumdalar, istediğini yapıyor, istediğine engel oluyor. Venezuela gibi kendi kendine yetmeyi becerip rest çekebilecek politikacılar lazım. Ya da ciddi karşı paktlar kuracaksın. Mesela ABD ekonomisi giderek Çin'e bağımlı hale geliyor. Bakalım Çin'in başına neler getirecek bu durum. Filmde de dediği gibi şüphe etmek gerekiyor, her söylenileni yememek gerekiyor ve biraz komplo teorisyeni olmak gerekiyor. Nedense pek çokteori de gerçek çıkıyor.
    Ama filmi yapanlara da bravo doğrusu iyi çalışmışlar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende dün gece soluksuz izledim...İngilizcesini tarzanca anlamaya çalışmıştım...Türkçesi olduğunu bilmezdim...teşekkürler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun anti tezi olan screw loose change var onu izleyen var mı?
    ==============================

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun anti tezi olan screw loose change var onu izleyen var mı?
    Linkinide verirsen bide ona bakalım.Pentagon'a çarpan ve görünmeyen uçağın açıklamasını çok merak ediyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Darkdiamond;
    Ben de izlemedim fakat bir çok iddiayı çürüttüğünü söylüyorlar.

Düzenleme:
    www.youtube.com adresinde Screw loose change şeklinde aratınca çıkıyor. Ama tamamen ingilizce.

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkinide verirsen bide ona bakalım.Pentagon'a çarpan ve görünmeyen uçağın açıklamasını çok merak ediyorum.
    Buyrun:
    http://www.youtube.com/watch?v=YVDdjLQkUV8

Hollanda'da TU (Teknik Univesitesi) Delft ve (benim mehzun oldugum) TU Eindhoven'da bu konuyu uzun ve genis arastirdilar. Bu arastirmayi yapan kisilerin bir kismini ben taniyorum. Bu arasirmanin sonucu:

WTC Kullerin cokmesi tamamen simulasyon modellerine gore, boyle cokmeleri lazim ve her hangi bir patlayici madde kullanilmadi. Patlayici madde kullanilsaydi o sekilde cokmesi imkansiz.

Pentagon'a bir ucak carpti, bir fuzenin carpmasi imkansiz. O ucagin gitigi rota bir fuze icin imkansiz cunku bir fuze oyle virajlar alamaz. Binadaki hasar komple simulasyon modellere gore.

Pentagon'a ve Kullelere ucak carpti bu kadari fizik ve matematik yontemlerle ispatlandi. Ucaklari kim kullaniyordo ve kim yolladigi belli degil ama.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    youtubedeki simalasyondaki video pek inandırıcı gelmiyor.o kadar büyük bir uçakta çok az parça kalıntıları var.uçak binadan içeri girmiş olabilir ama kuyruk kısmı gözükmüyor.

http://www.criticalthrash.com/terror/P1010016.JPG

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    youtubedeki simalasyondaki video pek inandırıcı gelmiyor.o kadar büyük bir uçakta çok az parça kalıntıları var.uçak binadan içeri girmiş olabilir ama kuyruk kısmı gözükmüyor.

http://www.criticalthrash.com/terror/P1010016.JPG

Filmin 5:45 dakkikasinda kuyruk parcasi gorunuyor yerde.

Bir ucak beton bir duvara carpinca neler oluyor...
    http://www.youtube.com/watch?v=K3DDZU1C-hc

Benim aklimda artik bu konuda hic bir supe yok cunku bu konu uzeri benim tanidigim ve saygi duydugum kisiler bir rapor hazirladi ve bu raporun sonuclarini kabul ediyorum.

Pentagon'a ucak carpti bunu kabul ediyorum ama birde su var. Sen bir terrorist sen... elinde bir ucak varsa... neden Beyaz Saray sadece bir kac kilometre ilerideyken, gidip Pentagon gibi temeli saglam bir binaya carpiyorsun? Beyaz saray daha gorkemli ve daha kolay bir hedef.

Bence artik ucakmiydi degilmiydi, WTC patlamami yoksa kendisimi cokdu, bu tartismayi birakip. Kim ve neden bunu yapti tartismasina basliyalim.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler