Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güney Afrika'da ilginç bir futbol cinayeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Güney Afrika'da bir futbolcunun, bir maç esnasında oyuna girmeye hazırlanan bir futbolcu oyundan alınan takım arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Güney Afrika'da futbol sahalarında ender görülen belki de görülmesi mümkün olmayan bir olay yaşandı. Ülkenin kuzeyindeki Pietermartizburg Şehri'nde pazar günü futbol maçı izlemeye gelen seyirciler ve maçta bulunan futbolcular korkunç bir olaya şahit oldular. Daily Star Gazetesi'nde yer alan haberde, devre arasında oyundan alınmak için çağrılan ve ismi açıklanmayan Güney Afrikalı futbolcunun saha kenarına geldiği zaman yerine oyuna girmeye hazırlanan takım arkadaşını bıçaklayarak öldürdüğü ifade edildi. Bıçaklanan futbolcunun, sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Güney Afrika, dünyada cinayet oranının en yüksek olduğu ülkelerden birisi. Son resmi açıklamalara göre, Güney Afrika'da, bir yılda yaklaşık 19 bin cinayet işlendiği ifade ediliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm vaybe bir arkadaşımda oraya yerleşmek istiyordu neyse bende helallık alim gitmeden abi adam bıçağı nerden bulmuş inanılacak gibi deyil vaay ki vayy

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    spor bazen insana inanılmaz bir hırs yüklüyor ama tabi bu oyundan alındı diye mi yoksa başka bi gıcıklığı vardı da ondan bıçakladı ona bakmak lazım
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    peki, baska hangi sporlarda olmus boyle bi olay? hangi spor dallari iradeyi zayiflatiyor baska? bilen bilmeyene anlatsin.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki, baska hangi sporlarda olmus boyle bi olay? hangi spor dallari iradeyi zayiflatiyor baska? bilen bilmeyene anlatsin.
    sanırım futbola ilgin pek yok hatta nefret ediyosun ama futbol çağımızın en gözde sporudur cinayet oranının en fazla oldugu ülkede böyle bir olayın olması cokta garipsenecek bişey değil
    ayrıca futbol iradeyi zayıflatmaz kazanma arzusuyla oluşan bi hırs vardır buda zayıflık deildir basketbol buz hokeyi boks kick box hatta golf te bile sopalarla birbirlerini giren sporcular gördüm ulusal spor kanallarını biraz izlersen daha neler göreceksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler