Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sizce ümmet perkitan kendisine yapılan eleştirileri hakediyormu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gezilerime şubat ayının sonlarında başladım baştan 2-3 ay çok güzeldi ilgi çoğaldıkça eleştiriler arttı hatta hakarete dönüştü bunlarda beni olumsuz etkiledi keşke bunlar olmasaydı bende yoluma güzel güzel devam etseydim.çoğunuz resimleri gördünüz gerisi ortada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    öncelikle saygılarımı arz ederim...eleştiriler hakkında bilgi sahibi değilim...topik açtığına göre üzülmüşsün...ne dendi bizle paylaşabilirmisin...kimin dediğini değilde ne dendiğini merak ediyorum...kalbinin kırılması için bir neden varmı ortada...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ümet ebi;
    Seni eleştirenleri ciddiye almamalıydın.
    Bi .oku beceremeyen insanlar, eleştiriyi çok iyi becerirler...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin yaptıklarını hayatları boyunca yapamayacak olan insanların seni eleştirmesine kırılman bence mantıklı değil .
    abi yüzyüze seni gezinde görüp tanıyan ve bu eleştirileri yapan birisi olsa ve yüzyüze konuştuğundada aynı şekilde konuşsa tamam ama netten seni çekemeyen birkaç olgun! fakat çilgın olmayan yada yaşı ufak kardeşlerimizin yaptığı eleştirileri kafana takma bence

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    küçük insanlar kişileri,
    orta insanlar olayları,
    büyük insanlar fikirleri tartışırlar.
    seni kişisel olarak eleştirenleri kafana takma.
    yaptıklarını eleştirenlere gereken cevapları ver tabiki tatmin edecek derecede.
    fikirlerini ve açıklamalarını eleştirenlerin de fikirlerine saygı duy değerlendir cesurca fikirlerini savun belirli ölçülerde.
    insaoğlu fikirleri eleştirmeseydi dünya hala tepsi şeklindeydi.
    kendini ve yaptığını bildiğin sürece sorun yok yolun doğrudur.
    seni tebrik ederim
    saygılar,
    bide imzama bak.bunu engelleyemezsin
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    siz cevap yazmadan bişeyler yazayım...sizi fazla tanımam...bir kaç kere hayırlı yolculuklar dilemiştim sadece...

bence sen yalnız gezen bir kovboysunuz...

kim sizden rahatsız oldu acaba...çok merak ettim...eleştirilerde haklılık payıda olabilir...ne dendiğini yazarsan belkide bu paylaşıma katkımız olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ben de eleştiriler nedir bilmiyorum ama;
    ümmet abi takdire şayan işler yapmıştır bana göre.
    her ne eleştiri yapıldıysa katılmam mümkün değil.
    eleştiriler ne olursa olsun, bence hak etmiyorsun ümmet abi.
    tekip ettiğim kadarıyla bunları söyleyebiliyorum.
    saygılar
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    abi ben seni hiç eleştirmedim ama motorunu daha iyi bi motorla değiştirmeyi ne zaman düşünüyorsun
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanLar gercekLe$tirmek isteyipte gercekLe$tiremedigi $eyLeri bir ba$kasi gercekLe$tirdiginde takdir etmek yerine eLe$tirirLer.. ELe$tiriLmeni anLarim insanLarimizda bu duyguLar oLdugu surece.. Ama kim neden hakaret ediyor ki abi ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle saygılarımı arz ederim...eleştiriler hakkında bilgi sahibi değilim...topik açtığına göre üzülmüşsün...ne dendi bizle paylaşabilirmisin...kimin dediğini değilde ne dendiğini merak ediyorum...kalbinin kırılması için bir neden varmı ortada...
    gezilerde motorumu kamyenetin arkasında taşıyormuşum tabelanın önünde motoru indirip resim çekilip tekrar kamyonete koyup yola devam ediyormuşum.bile bile mondıalın ucuz reklamını yapıyormuşum ben insanlara karşı dürüst değilmişim.gibi deyimler.

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    ya ümmet abi boş ver ya yani kamyonetten indirip resim çekmekle mi uğraşçan boş ver kıskandıkları için öyle söylüyolardır biz seni destekliyoruz abicim servüneninde başarılar...

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben seni hiç eleştirmedim ama motorunu daha iyi bi motorla değiştirmeyi ne zaman düşünüyorsun
    yeni sezonda mondıal motorumu alıp yerine daha büyüğünü verecekmiş.bugün izmir fuarında onların standıydaydım.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Abim mondialden vazgeçmiyor yaw
    abi keeway matrix 150 alda benim motorun alıcısı çıksın o kadar yol gidince
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezilerde motorumu kamyenetin arkasında taşıyormuşum tabelanın önünde motoru indirip resim çekilip tekrar kamyonete koyup yola devam ediyormuşum.bile bile mondıalın ucuz reklamını yapıyormuşum ben insanlara karşı dürüst değilmişim.gibi deyimler.

nerden biliyorlarmış...hem kamyona motor yükleyip tabela önünde indirmek en zor olanı...işi gücü bırakıp gezmek varken paşalar gibi enayimisinde böyle yapıyormuşsun...

tövbe ya ...

bunumu dert ettin kendine...en büyük derdin bu olsun...ha bunu diyenlerin seni kamyon üzerinde yakalamışlarsa buyursun resim koysunlar....ha böyle bir ispatları varsa ahanda topik...gezsinler peşinde yakalasınlar...çok akıllılar ya......

abi senin topiği bulamadım...silinmiş...neden acaba...fotoların olduğu hani...

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur

Merhaba abi takma kafana

ilk gördügüm zaman hayretler içinde okudum , pek hatta buradaki arkadaslara gore hic motor tecrübem olmamasına rağmen yaptıgın yolculugun neredeyse belgesel kıvamında bir gezi oldugunu düşünüyorum.

Sen bu camia icinde buyuuuuk buyuk motorları olan bircok insanın yapmak isteyip yapamadıgını sen yapınca bagzı arkadaslar cok takdir etmis mesajlardan anlıyorum bazıları ise direk kendi yapamadıklarını senin yapmanı kıskanmış
    zaten o mesajları sanırım sana direk gondermeyi uygun bulmuslar ki biz okumayalım.

Neyse sen yaz abi , burda seni zevkle okuyan bircok tanıyan tanımayan dostun oldugunu bil , bigun belki biyerde rastlasırız belki bir çayımızı içersin belki el sallar geçersin ama seni tanıyor olacagız arkadaslarımıza esimize dostumuza anlatacagız , bu abi var ya Türkiye 'yi motoruyla gezmiş diye.
    Saygılar sevgiler

Motosikleti
    buradaymış...topiği sen açmadığın için bulamamışım...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16406

kimseye zararın yok ki...birilerine giren çıkan bişeyler olabilir...gezi programını nasıl ayarlıyorsun...neye göre...kafana estiğine göremi gidiyorsun...gittiğin yerlerde inerede yatıp kalkıyorsun...geceleri yolda değilsin herhalde...maliyet masrafları nasıl çıkartıyorsun...emeklimisin...uğramadığın gitmediğin yerler varmı...

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    nerden biliyorlarmış...hem kamyona motor yükleyip tabela önünde indirmek en zor olanı...işi gücü bırakıp gezmek varken paşalar gibi enayimisinde böyle yapıyormuşsun...

tövbe ya ...

bunumu dert ettin kendine...en büyük derdin bu olsun...ha bunu diyenlerin seni kamyon üzerinde yakalamışlarsa buyursun resim koysunlar....ha böyle bir ispatları varsa ahanda topik...gezsinler peşinde yakalasınlar...çok akıllılar ya......

abi senin topiği bulamadım...silinmiş...neden acaba...fotoların olduğu hani...
    formdan gezi yazılarına gir 4.sayfada küçük motoruyla türkiyeyi dolaşan ümmet perkitan.800 resim emrinde

Motosikleti
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu abi var ya Türkiye 'yi motoruyla gezmiş diye.
    Saygılar sevgiler

bence en çok ilgi çeken şey abimizin mondıalle tr yi dolaşması...yoksa transalple gezen birini kim sallar ki...bizim çin mallarına olan bakış açımızı yıkması belki birilerini rahatsız etmiş olabilir...ki çin mallarını yerden yere vururum...iftira her zaman atılır...önemli olan delildir...mesela ben kırığım...ama bana devlet baba 46 raporu vermedi...o zaman ne oluyor normal sağlıklı bir vatandaşım...ama kırığım alem biliyor...demekki bazen mondıalde binlerce kilometreyi yapabiliyormuş...

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

buradaymış...topiği sen açmadığın için bulamamışım...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16406

kimseye zararın yok ki...birilerine giren çıkan bişeyler olabilir...gezi programını nasıl ayarlıyorsun...neye göre...kafana estiğine göremi gidiyorsun...gittiğin yerlerde inerede yatıp kalkıyorsun...geceleri yolda değilsin herhalde...maliyet masrafları nasıl çıkartıyorsun...emeklimisin...uğramadığın gitmediğin yerler varmı...
    kafama göre gidiyorum her seferinde başka yön.benzinliklerde yatıyorum battaniye çarşaf var .masrafları bayilerin verdiği hediyeleri nakite çeviriyorum sadece benzine harcıyorum yemek ihtiyacını yoldaki şantiyelerden ücretsiz temin ediyorum şimdiye kadar hiç itiraz eden olmadı emekli değilim türkiyeyi 1976 dan beri otostop dahil geziyorum.gitmediğim yer kalmadı

iyi geceler gitmem lazım herkese selam daha net bilgi için arzu edrseniz nmrm 0542 7624303

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    kim seni eleştiriyor,merak ettim meseleyi bi anlayalım....Öncelikle şunu söyleyeyim binlerce insanın girip çıktığı bu ortamda,soytarısı da var efendiside,adamıda var çakalıda,dolusuda var boşuda,önce bunu bilmek lazım..sonra seni şu eleştirenler kaç paralıkmış görmek lazım..Bu arada ümmet abi ben kimim hatırlarmısın bilmem galatada seni sahneye davet etmiştim ve yaptığın gezilerden biraz bahsetmeni istemiştim hatırlarsın sanırım...
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler