Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sizce ümmet perkitan kendisine yapılan eleştirileri hakediyormu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Acaba atıp tutan kişiler. Senin motorunun km sayacındaki 55000 küsür km yi görmüşler mi? Ya da seninle oturup iki çift laf edip seni tanımışlar mı? Ya da motosiklet ile ilgili ne kadar bir geçmişleri var? Ya da bir motosiklete sahipler mi?
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    ümmet abi seni eleştiren insan o pahalı motorlarıyla mecidiyeköyden kadıköye giderken tırsa tırsa bir hal olurlar o insaların geyikliğini sen hiç hesaba almamalısın delikanlılarsa senin yaptığının üçtebirini yapsınlar

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilemiyorum belki eleştiren kişiler resimlerindeki mondial bayi ve kişilerle çektirdiğin resimleri görünce söylemiş olabilir.
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Abi söylenmesi gerekenleri arkadaşlar zaten söylenmiş
    daha önce dediğim gibi neyin nasıl ne şartlarda yapıldığı hakkında en ufak bir fikri olmayan düşüncesiz insanların eleştiri okları seni üzmesin neden dersen
    Onlar hayattan senin aldığın zevkin onda birini alamayacaklar hayatları "KEŞKE"lerle geçecek

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Ümmet ağabey,öncelikle seni saygıyla selamlıyor ve söyle devam etmek istiyorum
    Hayatında Motosiklet nedir bilmeyen,kullanmayan kişiler var aramızda.+Kullanan larda coğunlukta ve bir okadarda bir hevesle başlayıp sonrada çok çabuk sıkılanlar.Bir kere seni eleştirmek adına eleştiri arkasına sığınıp saçma sapan şeyler yazan da olacak söyleyip düşünende,bir kere sen (kesinlikle inanmıyorum)yukarıda yazdığın gibi yapmış olsan dahi, bunu bile başaramayacak ve yapamayacak kapasitede insanlar var,sen boşver motosiklet kullanmak motosiklete binmek zevk deildir,bilakis bilen bilir bir YAŞAM biçimidir,ekran gerisinde sanal alem denen şu forum ortamında klavyeyi eline alan istediğini yazabilir tıpkı şu an benim yaptığım gibi.Fakat sen bunları ciddiye alırsan motosiklet ve motosikletçi ruhuna ters düşersin,boooş ver ne derlerse desinler,sen kendini biliyorsunya o yeter.Senin adına bende diyorumki o yazıları yazarken eleştireceğim derken saçmalayan veya işin dozunu kaçırıp hakaret edenlere,alın kardeşim SİZDE BİR BİLMEM NE MARKASININ MOTOSİKLETİNİ atın kamyonete dolaşın türkiyeyi çekin resimleri yayınlayın forumda,ama yapamazsınız eğer ÜMMET abimiz bunu yapmışsa bile yine saygı duyuyorum yaratıcılığını koymuş ortaya yapmış reklamını SİZ AKIL EDEYDİNİZDE SİZ YAPSAYDINIZ MARKANIZIN REKLAMINI ama nafile yapamadınız bu da sizin basiretsizliğiniz ve vizyon ve misyon unuzun olmadığını gösterir ÜMMET ağabey sen devam et biz seni destekliyoruz
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    trenox olayı çok güzel bir şekilde anlamış modial gibi bir marka çin olduğu için kötülene bilir ama imkansızı başarmıyosun sen sanırım zaten 2 kezde komple motor değişmiş makinanda bu kadar sorun çıkartması doğal Nitekim Madein China bir makina. sana hakaret edenlere madem öle Seyhan 250 idi sanırım geçen bulgaristana gitmişdi bazı abilerim ona ne derler bir bayan arkadaşımızda ben o motorla şehir dışına gittmeye korkuyorum siz bulgaristana gitdiniz mi? ve tüm yol boyunca sadece egzos vidası sorunu yasamışlar kısacası trenox çok doğru sölemiş...

Motosikleti
    2006 honda activa
    yoluna devam et ümmet abi.insanları olumsuz yönde eleştirmek çok kolayy.yolun ve farın açık olsun.

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet Abi bence bu eleştirilier haksız. Ben seninle Kuşadasında 15-20 dk sohbet ettim ama inan bu bile sana inanmam için yeterli oldu. Seni eleştiren insanlar da bi 5-10 dk seninle oturup sohbet etseler, samimiyetini gördüklerinde sana inanacaklardır eminim.... Sen boşver abi sana laf edenleri. Onlar Japon motorları ile cesaret edemezler Türkiyeyi köşe bucak gezmeye... Yolun açık olsun abi sen takma seni eleştirenleri.....
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir son yazı yazıp bu topiği kitliyorum ....Ümmet abi sen yoluna devam et ....kimi kamyonetle taşıyo diyecek kimi resimler photoshop diyecek, kimi mondialin reklmaı yapılıyo diyecek... Sen bir yola baş koymuşun gidiyosun seni bu yolda takdir edecek bizim gibi insanlarda olcak sana inanmayan azınlıklarda olacak ...Sen yoluna aynen bildiğin gibi devam et ...Seni öpüyor hayırlı yolculuklar diliyorum

Bu topik sana inanmayanlara prim vermekten öte gitmez...cevap dahi verme ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler