Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ATATÜRKÇÜYÜM diyen herkes baksın LÜTFEN!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Kanaltürk internet sitesinde yayınlanan Kerimcan KAMAL'ın Atatürkçülük ile ilgili bir yazısının ardından aymaz bir okuyucu "Yazılarınıza başladığınızdan beri takip ediyorum,ama şöyle bir hesapladım,toplam 20 bin kişi bile yok saçmaladığınız yazılarınızı okuyan" diyerek ve bir anlamda Atatürkçülerin sayısını küçümseyerek tepki(!) göstermiş! Lütfen linke tıklayarak aslında kaç kişi olduğumuzu kafasını ısrarla başka yönlere çevirenlerin gözlerine sokalım! Yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

"Atatürkçülüğün arkasındayım!" diyorsanız tıklayın!
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    44.228 kişi yorum yazmış, daha önce katılmıştım, paylaşım ve tekrar hatırlattığın için teşekkürler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    hehe slient topic açıyormuydu ya
    açılış sayfası yapın ayarlardan

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe slient topic açıyormuydu ya
    açılış sayfası yapın ayarlardan
    yaa musti işşte senin o güsel topiclerini okumaktan zaman kaldıkça bizim de ufak tefek girişimlerimis oluo
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    İzindeyiz Atam... Ne Mutlu Türküm Diyene...

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Atatürkçüler rekora koşuyor
    Bu yazı 20.801.569 defa okundu

20.801.569 kişi okumuş fena değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen;
    "kardeşim ben türküm kimliğim bu,,,,,,,ulusal çıkarlarım bu,,,,,,,,, çıkarlarımın doğrultusunda politikam da bu,,,,,,,dönen adam değildir "diyerek bir irade ortaya koyuyorsan ve 6 temel ilkeyi benimsemişsen atatürkçüsündür...tü rk halkı cahildir ve dünyada olup bitenle hiç ilgilenmez.türk halkı türkiye de bile olup bitenle ilgilenmez.(teröre bile tepkili değil).türk halkı sadece kişisel çıkarını düşünen bencil insanlar bütünüdür.hangi belediye bizim cebimizden daha çok BELEŞ(!) mal dağıtırsa türk halkı o belediyenin partisine atar siyasi bilinci ve sadakati budur.türk halkı 1977 de ecevite %42 oy vermiş 2002 de tayyip erdoğana %34 oy vermiştir.o yüzden halkın şu kadarı atatürkçü şu kadarı gerici, şu kadar solcu şu kadarı sağcı diyemeyiz..zaten atatürkçülük 20.000 -30.000 gibi bi skor sorunu değildir.

halkımız genel olarak tembel,gerici ve pozitif bilimlere inanmayan bir toplumdur.kafasını çalıştırmaz,işin kolayına kaçar,başına taş düşse yahudiden bilir olayı bitirir.

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazı 20.801.569 defa okundu

20.801.569 kişi okumuş fena değil.
    bu da kanalturk un isine gelmistir.

Ataturk u gonulden severim, yaptiklarini hayatini dusundukce duygulanirim. ama ataturkculugun o linke tiklamayla pek alakasi yok.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen;
    "kardeşim ben türküm kimliğim bu,,,,,,,ulusal çıkarlarım bu,,,,,,,,, çıkarlarımın doğrultusunda politikam da bu,,,,,,,dönen adam değildir "diyerek bir irade ortaya koyuyorsan ve 6 temel ilkeyi benimsemişsen atatürkçüsündür...tü rk halkı cahildir ve dünyada olup bitenle hiç ilgilenmez.türk halkı türkiye de bile olup bitenle ilgilenmez.(teröre bile tepkili değil).türk halkı sadece kişisel çıkarını düşünen bencil insanlar bütünüdür.hangi belediye bizim cebimizden daha çok BELEŞ(!) mal dağıtırsa türk halkı o belediyenin partisine atar siyasi bilinci ve sadakati budur.türk halkı 1977 de ecevite %42 oy vermiş 2002 de tayyip erdoğana %34 oy vermiştir.o yüzden halkın şu kadarı atatürkçü şu kadarı gerici, şu kadar solcu şu kadarı sağcı diyemeyiz..zaten atatürkçülük 20.000 -30.000 gibi bi skor sorunu değildir.

halkımız genel olarak tembel,gerici ve pozitif bilimlere inanmayan bir toplumdur.kafasını çalıştırmaz,işin kolayına kaçar,başına taş düşse yahudiden bilir olayı bitirir.
    Adam ol ilk baştan ondan sonra konuş.Kendin hakkında düşündüklerini bütün millete mal etme.Adamın da canını sıkma...Siyasi görüşle ATATÜRKÇÜLÜĞÜ birbirinden ayır...
    Arkadaslar ülkemizdeki internetin ne kadar bireye ulaştığını göz ardı etmezsek mükemmel bir rakam bu.
    Bu yazı 20.806.077 defa okundu
    İlk paragrafımdaki üslubumdan dolayı bütün siteden özür dilerim.
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    sen;
    "kardeşim ben türküm kimliğim bu,,,,,,,ulusal çıkarlarım bu,,,,,,,,, çıkarlarımın doğrultusunda politikam da bu,,,,,,,dönen adam değildir "diyerek bir irade ortaya koyuyorsan ve 6 temel ilkeyi benimsemişsen atatürkçüsündür...türk halkı cahildir ve dünyada olup bitenle hiç ilgilenmez.türk halkı türkiye de bile olup bitenle ilgilenmez.(teröre bile tepkili değil).türk halkı sadece kişisel çıkarını düşünen bencil insanlar bütünüdür.hangi belediye bizim cebimizden daha çok BELEŞ(!) mal dağıtırsa türk halkı o belediyenin partisine atar siyasi bilinci ve sadakati budur.türk halkı 1977 de ecevite %42 oy vermiş 2002 de tayyip erdoğana %34 oy vermiştir.o yüzden halkın şu kadarı atatürkçü şu kadarı gerici, şu kadar solcu şu kadarı sağcı diyemeyiz..zaten atatürkçülük 20.000 -30.000 gibi bi skor sorunu değildir.

bi insan bu kadar olaylara at gözlüğüile bakabilir mi.Raflar kendine tutturmuş bi yol ölesine gidiyo,yav kardeşim bi günde allah rızası için iyi bişey söyle ya,ATATÜRKÇÜLÜK ve partizanlık olayını ayır artık,senin samimiyetinden şüphe duymaya başladım,eleştri elbette olacak ama bunuda dozunu ayarlamak lazım,sen artık olayı abartmaya başladın ve tepki çekmeye başladın,önüne çıkan her konuya hakarete varan yorumlar yapmaya başladın,sen sanki çok doğru bi insanmısı n

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ekonomi iyi gidiyor..
    çünkü meclis yan gelip yatma yeri deil la smoke

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam ol ilk baştan ondan sonra konuş.Kendin hakkında düşündüklerini bütün millete mal etme.Adamın da canını sıkma...Siyasi görüşle ATATÜRKÇÜLÜĞÜ birbirinden ayır...
    Arkadaslar ülkemizdeki internetin ne kadar bireye ulaştığını göz ardı etmezsek mükemmel bir rakam bu.
    Bu yazı 20.806.077 defa okundu
    İlk paragrafımdaki üslubumdan dolayı bütün siteden özür dilerim.
    ben o yazıda hiç bir siyasi görüş belirtmedim.zaten sağa da sola da gıcık olurum.bana uzak olsunlar.............ha atatürkü siyaset üstü görüyor olabilrisin ama atatürk zaten türk siyesetinin en önemli ismi.atatürkü siyasetten nasıl izole düşünebiliyosunuz ya.

çoğunluğunu daha türk olduğunun farkında olmayan,haritada erzurumu gösteremeyecek bir toplumda yaşadığının farkında değilsen senin için yapılacak bişey yok.asıl sen adamın canını sıkma.önce sen adam ol da benim ne yazdığımı gözlerinle oku.

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önüne çıkan her konuya hakarete varan yorumlar yapmaya başladın,sen sanki çok doğru bi insanmısı n
    söylediğim her şeyin doğruluğuna inanıyorum.hiç mi sokağa çıkmıyorsunuz,hiç mi pazara gitmiyorsunuz,,,hayattan bu kadar kopuk musunuz,askerlik de mi yapmadınız,türk insanını tanımaktan bu kadar uzak mısınız........burası isviçre mi allah aşkına.adam felç olmuş fizik tedaviciye gitmesi lazım yatır yatır gezdiriyolar bu mudur yani medeniyet..tabi ki toplumda herkes öyle değil ama o kesim fazla oduğu sürece bizden hiç bir şey olmaz.kendimize objektif bakmak,durumu tespit etmek ve çözüm üretmek grekir. biz kendimize objektif bakmaktan çok uzağız ki hangi sorunumuza ne çözüm üretelim.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    değiliz,pazarada gidiyoz,sokağada çıkıyoz,TÜRK insanınına senden iyi tanıyoruz,ülke sorunlarına ve olaylara gayet objektif gözle bakıyoruz ve kendi çapımızda çözümler aramaya çalışıyoruz ama nedense her seferinde karşımıza sen adamlar çıktığı için çözüm bulamıyoruz,eğer sen TÜRK insanından bu kadarşikayetçi isen sana tek sözüm var YA SEV YA TERKET.....

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'nin devşirme kontenjanından olup,aramıza karışmış,kendisini Türk olarak tanımlamaktan çekinmeyen,buna karşılık kendi milletini hesapsızca yeren,bir devşirme torunuyla karşı karşıyayız anlaşılan.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin devşirme kontenjanından olup,aramıza karışmış,kendisini Türk olarak tanımlamaktan çekinmeyen,buna karşılık kendi milletini hesapsızca yeren,bir devşirme torunuyla karşı karşıyayız anlaşılan.
    seni ALLAH konuşturuyo,bende yeni anladım bunu artık buna cvp yazma zahmetinde bile bulunmayacam sen son noktayı koymuşsun kardeşim benim,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    vergisini veren askerliğini yapmış türk oğlu türk türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım.beni toprağımdan kovma hakkı da kimseye ait değil sen kimsin...........devşirmeleri de en çok eleştiren benim sen de bunu iyi biliyosun.

kendi milletim dünyanın en tembel en üçkağıtçı milletlerinden biriyse ben o milletin bir ferdi olarak bunu da eleştirme hakkına sahibim.

kendi ürettiği herşeyi söküp,,, ithal eden,,,,, borç alarak borç ödeyen bi ülkeysek aklı normal seviyede bi vatandaş olarak bu saçmalıkları eleştirme hakkına da sahibim.niye zorunuza gidiyor ki bu kadar.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    [QUOTE=raflar;425165]vergisini veren askerliğini yapmış türk oğlu türk türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım.beni toprağımdan kovma hakkı da kimseye ait değil sen kimsin...........devşirmeleri de en çok eleştiren benim sen de bunu iyi biliyosun.

kendi milletim dünyanın en tembel en üçkağıtçı milletlerinden biriyse ben o milletin bir ferdi olarak bunu da eleştirme hakkına sahibim.

her vergisini veren,askerlik yapan TÜRK olmuyo,seni türk olarak görmediğim için tembel ve üçkağıtçı yorumuna hiç katılmıyorum bilhassa TÜRKLERE o şekilde hitap ettiğin için kınıyorum,bu şartlar altında bu ülkede kalmak istemiyosan,istediğin yere gidebilirsin,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya sev ya terk et diye kuru kuru atıp tutuyosunuz.bugune kadar türk toplumu için ne yaptınız, insanlık için ne yaptınız.siz daha ne kendi ülkenizi ne kendi halkınızı tanıyorsunuz.kabul edin ya da etmeyin. tembel ve üçkağıtçı bi halkız. devleti de yiye yiye bitiremedik.bu tüketici kafayla da ebediyen fakir ve borç alarak borç ödeyen, dünyada kimsenin ciddiye almadığı siyasi gücü olmayan 1975 model G-3 lü ordusuyla övünen bi millet olarak kalıcaz.2020 yılında kürtler türk nüfusu geçecek ırakta olduğu gibi talabani tarzı barbar bi aşiret reisi cumhurbaşkanı olacak işte o zaman birileri size ya sev ya terk et diyecekler.o zaman görürüm ben sizi.

dünyada üşenmeyip jetonun kalıbını çıkarıp,ankesörlü telefonda buzdan jeton kullanan kaç halk var.,

ssk hastaneelrinde babasını 9 kere doğurmuş gösteren adam bu toplumun adamı değil mi.

çok da ihtiyacı olmadığı halde nasıl olsa veriyolar diye 3-4 yerden burs alan üniversite öğrencisi de bu toplumdan çıkmıyor mu.
    oto servislerinde arabalarımıza yeni parça diye hurdalıktan alınmış . el parça takılmıyor mu,

turisti yolunacak kaz olarak gören 2 milyonluk şeyi 20 milyona kazıklayıp kaçıran da bu toplumun adamı değil mi.
    inşaatlardan malzeme çalıp kar eden müteahhtit de bu toplumun adamı değil mi.
    mesai içinde kaytarmak için 9 takla atan vatandaşı başından kovmaya çalışan yüzbinlerce memur da bu toplumun adamı değil mi.
    sen hangi gezegende yaşıyosun.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi ürettiği herşeyi söküp,,, ithal eden,,,,, borç alarak borç ödeyen bi ülkeysek aklı normal seviyede bi vatandaş olarak bu saçmalıkları eleştirme hakkına da sahibim.niye zorunuza gidiyor ki bu kadar.
    Belki sürekli bunu yaptığın çözüm üretmediğin ve bu yermelerin gereksiz özgüven kaybından başka bir halta yaramadığı için olabilir. Açıkcası sizin gibileri anlayamıyorum bende görüyorum bu eksiklikleri, zayıflıkları hepimiz görüyoruz fakat çözüm üretemediğimiz en azından teorik fikir üretemediğimiz sürece her iki lafta bir tekrarlamanın alemi nedir? Bunları o fikirdeki, cahil kesime git anlat burada edilecek laflar değil bunlar.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20848
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çözüm üretmediğimi kim söyledi.türkiye çok kolay adam edilir aslında.önce eksik taraflarını bulacaksın, kabulleneceksin , nasıl düzeltirim diye çözüm düşüneceksin.zaten türk olarak dünyanın en pratik zekalı halkıyız. biizm sorunumuz çözüm üretememek değil eksiğimizi kabullenememe kompleksi.

türkiyenin en yetkin bilim adamlarından (rektör ve dekanlar olabilir)kurulu bi senato yaparsın.meclis hangi konuda kanun çıkarırsa çıkarsın, taslakları bu senatodaki konunun uzmanı bilim adamlarının onayına sunarsın. ülke çıkarına ise cumbaba imzayı koyar.kanun çıkar.bu kadar basit.bilime inanmazsak , bilimi ülke çıkarına kullanmazsak daha çoooook sürünürüz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler