Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siemens marka telefon sahiplerine bir detay

Motovento
    REKLAM ALANI
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Bir süre önce keşfettiğim ve gördüğüm kadarıyla sadece Siemens telefonlarda olan ilginç bir özelliği paylaşmak istiyorum. Bu olayı keşfetmeden önce birisi aradığında açmak istemediğimde kırmızı NO tuşuna basıyordum fakat kim olursa olsun tekrar tekrar arıyordu.
    Sonra farkettimki Siemens marka telefonlar kırmızı NO tuşuna basınca MEŞGUL VERMİYOR. Hat düşmüş gibi kapanıyor. Eğer meşgul vermek istiyorsanız SESSİZ yazan tuşa iki kere basmanız gerekiyor. İlk basıştan sonra SESSİZ kelimesi REDDET kelimesine dönüşüyor ve REDDET dediğiniz zaman meşgul veriyor.
    Genel olarak No'ya basarak telefon reddedildiği için, Siemens telefonlarda arayan kişi ekranında meşgul tonu değilde direk hat kesilmesi gördüğü için bağlantı koptu vs heralde zannedip tekrar tekrar arıyor ve deli ediyordu.
    Tam konu dışı başlığı walla, ama yararlı olduğuna inanıyorum. Çok sayıda Siemens kullanıcısı var bu konudan çok azının haberi olduğunu düşünüyorum. Motosiklet üzerinde telefon çalması çok rahatsız ediyor ve telefonu çıkarmadan pantolonumun cebinin üstünden no tuşunu basarak reddediyordum fakat yinede ısrarla arıyorlardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Çok sağol açıklayıcı bilgin için..bendede var bi denerm:D
    Motorize Birlikler K.lığı......

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siemens kullanıcısı olarak bana yarralı bir bilgi.Teşekkür ediyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben 2003 yılında siemens c 45 aldım. çok şirin bi telefondu.çok severek kullandım. tam 1 yıl sonra ekranı kendiğilinden donmaya başladı. gidip nokia 32 00 aldım. o da 2 yıl sonra durup dururken kapandı ve ebediyen açılmadı. aslında çoğu beş para etmez .çabuk bozulsun da tekrar satalım hesabı adi yapıyorlar. ama nokia kötünün iyisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler