Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Böyle ilanları görünce küfretmeden geçen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım dedim Hırbocan , temiz motordu kaporayı verdim hemen , sabah gelecek notere gideceğiz , al satla uğraşacak vaktim yok..
    Niki,benim motorumu da bir arkadasina alsana be
    Birinci sinif bir kullaniciyim biliyosun,ilk sahibiyim ve hic kazasi yok.

Km yuksek sadece ama nasil kullandigimi biliyosun.
    Boyle guzel bir motor piyasa fiyatinin ustune gitmeli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niki,benim motorumu da bir arkadasina alsana be
    Birinci sinif bir kullaniciyim biliyosun,ilk sahibiyim ve hic kazasi yok.

Km yuksek sadece ama nasil kullandigimi biliyosun.
    Boyle guzel bir motor piyasa fiyatinin ustune gitmeli
    Vallahi kendim kullanacak olsam senden gözüm kapalı alırım benim km takıntım yok da 60 bin km bile desem çokmuş diyorlar , yoksa 270 e 2018 Africa Adv buldum 70.000 km de , adam debriyajindan zincirine , lastikleri , fren diski balatası yeni değişmiş , istemediler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vallahi kendim kullanacak olsam senden gözüm kapalı alırım benim km takıntım yok da 60 bin km bile desem çokmuş diyorlar , yoksa 270 e 2018 Africa Adv buldum 70.000 km de , adam debriyajindan zincirine , lastikleri , fren diski balatası yeni değişmiş , istemediler..
    Vay anam vay.Yok ya harbi motorun son sahibiyim artik.
    Olsun ya napalim,10 sene sonra bayagi havali olurum.300.000 de tek elden kullanilmis.

Rektefe gordu mu abi ? Ne rektefesi ya,,debriyaj balatasini daha yeni degistirdim..hayalimdeki diyalog

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay anam vay.Yok ya harbi motorun son sahibiyim artik.
    Olsun ya napalim,10 sene sonra bayagi havali olurum.300.000 de tek elden kullanilmis.

Rektefe gordu mu abi ? Ne rektefesi ya,,debriyaj balatasini daha yeni degistirdim..hayalimdeki diyalog
    İşte bu sebepten yarı fiyatına Yamaha Super Tenere , Honda Crosstourer gibi güzel motorlar varken gittim 100.000 km de GS aldım , 129.000 km ye geldi ilana koysam satılır , GS dedinmi km yi o kadar takmıyorlar nedense..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İşte bu sebepten yarı fiyatına Yamaha Super Tenere , Honda Crosstourer gibi güzel motorlar varken gittim 100.000 km de GS aldım , 129.000 km ye geldi ilana koysam satılır , GS dedinmi km yi o kadar takmıyorlar nedense..
    Bu soyledigin kismen dogru ama.
    Eger ikinci el aliyosan zarar etmezsin ki ? Butun zarari ilk sahibi olarak ben cekiyorum.

Simdi benim motoru yuksek km den dolayi anca 220 bin e satabildik diyelim.
    Artik yeni alicinin zarar edecek yeri yok,yani 50 k daha yapip satmak istese( enflasyonu dusunme) 180 e mi satacak ?
    Cuzzi bir zarar eder o kadar,normal o da

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazi modeller var cok tutulan.onlarin fiyatlari cok fahis.
    Marka modelleri yaziyorum

Yamaha mt 25 ve r25,honda crf 250L,kawasaki suzuki honda ve yamahadaki eski kasa 600 ss ler.belki daha fazla vardir aklima gelmiyor
    İlginç bir şekilde crf250L, crf 250 rally ile aynı fiyata hatta bazıları daha pahalıya satılıyor. Akıl tutulması!

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an aklıma geldi, bilmiyorum bu bir çözüm olur mu ama yani denemek lazım...

Yemem mesela, olabilir mi böyle bir çözüm? Mesela fiyat öyleyse orda yemesem acaba nasıl olur.
    Ben, siz almıyoruz da negatif faiz, belirsiz kur ve Türk halkının aracı yatırım olarak görmesi sağolsun, illa gidip alan biri çıkıyor.
    O satınca başkası fiyat arttırıyor. Böyle böyle giderek her şey iki katına çıkıyor, olan bizim gibi almayanlara oluyor.
    Tamam bir gün talep kesilecek, son alanın elinde kalacak da, o zamana da belki şimdi fahiş dediğimiz yere gelecek. Gene olan bize olacak.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yüzde 18 ikinci el alım-satım vergisi nasıl bir çözüm? Al-satçıları bir nebze kesmez mi?

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Zamanında bi dönem yatmış kamyon aldım. Bir sene boyunca arızası ile uğraştım. Değişmedik parça kalmadı. Yatan vasıta alınmaz yani. Derdi sıkıntısı bitmez. Yani böyle düşük km olanlardan kaçmak lazım. Ha şimdi sorsak kesin haftada bir çalıştırmışlardır yatırmamışlardır vs
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bazı model kullanıcıları km hasar vs işlerini aşmış oluyor gerçek kullanıcılar oluyor kendileri ticari kaygıları yok
    gs vstorm tenere 660 afrika transalp varadero f800 bmw k / gt serileri o yüzden piyasası oluyor
    cahil takımı da 20000 km mi oo ölmüş diyor bunlara birşey anlatamazsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Bu ucuk rakamli ilanlar satilmiyor zaten merak etmeyin, satilanda o fiyattan satilmiyor. Ben cok motor biliyorum 6-7 yildir ilanda

Motosikleti
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ucuk rakamli ilanlar satilmiyor zaten merak etmeyin, satilanda o fiyattan satilmiyor. Ben cok motor biliyorum 6-7 yildir ilanda
    Hocam eskiler "bu memleketin kerizi ile denizi bitmez" derlerdi , bunlarda o kerizlerden birini bekliyor

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı model kullanıcıları km hasar vs işlerini aşmış oluyor gerçek kullanıcılar oluyor kendileri ticari kaygıları yok
    gs vstorm tenere 660 afrika transalp varadero f800 bmw k / gt serileri o yüzden piyasası oluyor
    cahil takımı da 20000 km mi oo ölmüş diyor bunlara birşey anlatamazsın
    Yukarıda sayılan (ve başka pek çok) model motorlarda 20.000'de motor daha yeni açılmış diyebiliriz, ne ölmesi? Ahahahaah
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben, siz almıyoruz da negatif faiz, belirsiz kur ve Türk halkının aracı yatırım olarak görmesi sağolsun, illa gidip alan biri çıkıyor.
    O satınca başkası fiyat arttırıyor. Böyle böyle giderek her şey iki katına çıkıyor, olan bizim gibi almayanlara oluyor.
    Tamam bir gün talep kesilecek, son alanın elinde kalacak da, o zamana da belki şimdi fahiş dediğimiz yere gelecek. Gene olan bize olacak.
    Zaten toplumun 10%'unun almaması bir işe yaramaz; toplum eğitilecek. Benzer konularda hep ısrarla aynı tavrı takınmamın sebebi bu, kalkıp ilan açan adama küfredip kendisini deşarj ediyor insanlar. Passat 1,5 milyon olmuş, adam 1750 yazana kızıyor. Sanki sorun bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzde 18 ikinci el alım-satım vergisi nasıl bir çözüm? Al-satçıları bir nebze kesmez mi?

Sıfır ve ikinci el otomobil ve motosikletlerdeki kara borsa fiyatlamasının ana sebebi arzın talebi karşılayamaması.

Arzın düşük olmasının global sebeplerinin yanında, satışa hazır araçların da kullanıcıya değil aracılara satılmasının da etkisi var tabi ki.

Bayilerdeki sıfır motosiklet sorunu aşılmadan liste fiyatından(maalesef liste fiyatlarını bile arar olduk) motosiklet almak hayal.

Liste fiyatlarını da yüksek buluyorsanız bunun çözümünü de sandıkta arayın...
    espresso ve ero__ bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne oldu bu ilandaki arkadaşa küfür etmeye g.tü yiyen oldu mu merak ettim. Yoksa sadece havlamakla mı geçti?

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne oldu bu ilandaki arkadaşa küfür etmeye g.tü yiyen oldu mu merak ettim. Yoksa sadece havlamakla mı geçti?
    ero, eski mesajlarımı araştırıp gelip laf yetiştirmene bakılırsa sen biraz yanmışsın belli. ama seni muhatap alamam kusura bakma. öbür tarafta düzgün bir insana o kadar saldırman beni rahatsız ettiği için muhatap aldım seni. normalde 10 saniyemi bile senin gibi insanlara ayıramam. git kendin gibilerle takıl.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ero, eski mesajlarımı araştırıp gelip laf yetiştirmene bakılırsa sen biraz yanmışsın belli. ama seni muhatap alamam kusura bakma. öbür tarafta düzgün bir insana o kadar saldırman beni rahatsız ettiği için muhatap aldım seni. normalde 10 saniyemi bile senin gibi insanlara ayıramam. git kendin gibilerle takıl.
    Canının istediğini sen muhatap istediğin gibi alabiliyorsun ama biz alamıyoruz öyle mi? Sen kimsin ki? Sana mı soracağım? Güven, özveri ve tecrübe eksikliğini gelip burada havlayarak gidermeye çalışma. Hadi naş öteye pisle.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Selesi nasıl deforme olmuş onun 399 kmde ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şaka maka da ilan yayından kalktığına göre ya motor satılmış ya da çalınmış.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)