Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

En sağlam fıkra bilen buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Q-5 EHLİYET SINAVI SORULARI

1) Levent ile Nejat'ın yasları toplamı Husnu'nun yaşına eşittir.Bahrinin yaşı ise gizlidir.Hepsinin yaşları toplam 670 yaptığına göre Hüsnü'nün bir kaplumbağa olduğu açıktır.Kaplumbağalarda sindirim sisteminin zaman zaman sağa çekmesine ne denir?

A: Mutasyon
    B: Soğuk difüzyon
    C: İlik difüzyon
    D: Deli DNA
    E: Hektometre

2) Bir uzy gemisindeki astronotların %20'si alıngan , %20'ı neşeli,%10'u uykucu,geri kalanlar ise maymundur. O uzay gemisinin dünya çevresinde s.d.h (son derece hızlı) dönmesi nasıl bir açının yansımasına yol açar?

A: 15
    B: 170 desigrad
    C: 42 indikator
    D: 70 hekto
    E: Hepsi

3) İç bükey bir aynaya dik gelen bakışların özgül ağırlığı öyle böyle değildir. A cismi aynanın arkasında görüntü vermemekte, üstelik bundan şikayet etmektedri. Görünen görgüsüz görüntüsü aynanın neresine düşer?

A: Tam göbeğine
    B: Tam olmasada göbeğine
    C: Aynanın kenarına
    D: Aynanın köşesine iliştirilmiş kartpostalın üstüne
    E: Bilinmez

4)Bir cezveye iki musluktan su akmaktadır. Oysa bir musluktan akan su, cezvenin dolması için yeterlidir. Bu açıktır , nettir. Tartışan manyaktır.Cezvenin sapı kaç gr ağırlığında olsa gerek?

A:40 gr
    B: 8 hekto
    C: 143 milogram
    D: 44 kgb
    E: Hepsinden biraz

5) Anamurdan yola çıkan bir forklift saatte 40 kilometre hızla gitmektedir.Araç geri geri gittiğinde hız azalmaktadır. Öte yandan Üsküp'den havalanan bir helikopter incek yer aramaktadır. Ankara plakalı bir takside ise başkent karizmasını bitiren Ankaralı Turgut çalmaktadır. Bu üç aracın Fındıklı'da kesişme olasalığı nedir?

A: %5
    B: %0
    C: hekto
    D: Binde kırk
    E: Bilinmiyor

6) 37 kişilik bir sınıfta kız öğrencilerden bir kısmı Fransızca bir kısmı İspanyolca bir kısmı ise hem Almanca hemde Türkçe konuşmaktadır. Kalanlar ise kendi aralarında konuşup gülüşmektedir. O sınıftaki erkek öğrencilerin tamamı bütün dilleri konuşabilmektedir. Okulun bir kız lisesi olduğu varsayılırsa, hem Hintçe düşünüp Farsca yazabilmekte, hem de okulu bırakıp hayvan maması işine girebilme yetkisine sahip kaç öğrenci vardır ve coğrafyacının adı nedir?

A: 18 Nebahat
    B: 13 Güzin
    C: 19 Kamil
    D: 10 Heidi
    E: 60 Şaziye

7) İnsan vücudunda yer alan kıkırdak doku, iskeletle uyum içinde geçinmek için zaman zaman sol kulakcık üzerinden alyuvar pompalar. Mide boşluğunda ise bir kısım ara kablolar vardırki, bunlara bağısak denir. Bazi biyologlar ise bağırmasak diye diretir. Hepsi bir yana yuvar nedirjki, akı alı vardır? İnsan vucudunda hangi kemik masa kenarına çarparsa çok acır?

A: Köprücük
    B: Tupgecitcik
    C: Kedicik
    D: Hektocuk
    E: Hiçbiri

8) Bir kahvede okey oynayanların sayısı hipotez yapan pişpirikcilere oranla bayağı fazladır. Bunların bir Futbol maçı yapma oranı ile Türkiyenin Avrupa birliğine girme oranı arasında 2000 km fark vardır. Buna göre kahvede kaç kişi vardır?

A: 15
    B: 0
    C: bilinmez
    D: İnsan kemik sayısını 36/7 'si
    E: Hepsi

9) Bir denizaltının üç kardeşi verdır. En küçük denizaltı 9 yaşında ortanca 18 büyük olan ise 42 yaşındadır. Babayı bir savaşta yemişlerdir. Bu öksüz denizaltının annesi ise kafasını kayaya vurup aptal olmuşturç. Buna göre küçük denizaltının altını kim bağlamak zorundadır?

A: Heman
    B: Ortanca kardeş
    C: Bill Gates
    D: ÖSYM
    E: Hiçbiri
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    güzel fıkralar
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

YoL_GezeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 cc skygo
    süpersss

Motosikleti
    Hayvanlar Aleminde Melezlik Müessesesi

Bir gün bir tavsan ormanda neseyle yürüyormus.Derken karsısına tanımadığı bir mahlukat çıkmıs.Nesin sen diye sormus - Ben katırım. Annem essek,babam ise bir attır demis. Tavsan 'hmm... hayli enteresan' diyerek yoluna devam etmis.Derken yine tanımadığı bir hayvana rastlamıs.Peki sen nesin? - Ben bir kurt köpeğiyim. Annem köpek, babam ise kurttur. Tavsan yine enteresan diyerek ilerlemis. Ancak bu sefer karsısına ne idüğü belirsiz bir hayvan daha çıkmıs.Sen de kimsin? - Ben bir devekusuyum - Hassittir len...

Motosikleti
    ISSIZ ADA

Efendim, gemi batmis. Altı kişi, beşi erkek biri dişi kurtulmuş, bir ıssız adaya çıkmislar. Birkaç hafta geçmis, hepsinin içine fena halde bir yalnizlik duygusu çökmüs. Cinsel dürtüler de iyice azmıs.. Toplanip bir karar almislar. Her erkek, kadinla birer haftalik muta nikahı yapacak. Sistem tam beş yil, kusursuz yürümüs. Her erkek bes haftada bir, kadinla bir hafta beraber olma sansını elde ediyor, kadın da bes değisik erkekle yasamanın tadini çikariyormus.. Herkes çok mutluymus.. Derken, bes yil sonra bir gün kadin aniden ölüvermis.. Birinci hafta idare etmis.. İkinci hafta kötüymüs.. Üçüncü hafta daha da kötü olmuş. Dördüncü hafta, çok ama çok kötü olmus.. Beşinci hafta dayanilmaz hale gelmiş.. Öyle kötü, öyle kötü olmuski.. Altıncı hafta kadini gömmüşler!..

ARKADAŞLAR FIKRALAR BAŞKA BİR SİTEDEN ALINTIDIR KOMİK AMA

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam kiliseye gitmiş papaz efendi günah işledim demiş papaz :anlat evladım demiş.
    -adam bir akşam evde yanlızdım,baldızım geldi,konuşuyorduk derken hava bulutlandı şimşek çaktı gerisini,hatırlaıyom.baldıza atlamışım.-
    -papaz oğlum tanrı ya afdile demiş
    -adam daha bitmedi papaz efendi başka birgün kızımın arkadaşı geldi ,konuşuyorduk derken hava bulutlandı şimşek çaktı gerisini,hatırlaıyom...
    -sen naaptın oğlum,ama af dile tanrı affeder demiş papaz.
    -adam daha bitmedi papaz efendi dün akşam 70 yaşındaki kayınvalidem geldi gene yanlızdım derken hava bulutlandı şimşek çaktı gerisini,hatırlamıyorum der.
    papaz:
    -evladım ben kaçayım hava yağıcak galiba bulutlanmaya başladı bana müsade.
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

helehele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok acıklı fıkralar yazmışsınız be içim bi hoş oldu helehele

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Güzel ya güzel..Hepsi hoş en azından bir tebessüm yaratıyor..Hayatta böyle kaç şey var?
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

En sağlam fıkra bilen buraya

Abiler,ablalar biz burada hep dert sıkıntı o motora ne olmuş şu iyi bu kötümü diyecez yahu biraz gülelim hiçbiriniz sağlam fıkra bilmezmi.Alın benden birtane
    Bir türk delikanlısı kafeteryada oturmuş kahvaltı ediyormuş.Kahvaltısı kuruvasan ekmek reçel peynir vs.gibi şeyler
    O sırada yan tarafa çiklet çiğneyen bir amerikalı oturur ve ukela bir tavırla sorar bizim gence
    - O ekmeğin hepsini yiyecekmisin
    TÜRK-tabii ne var bunda
    Amerikalı-Biz yemeyiz içinden biraz alırız.Kalanı bir fıçıda toplanır.Fabrikaya gider.Kuruvasan yapılır Türkiyeye satılır,demiş.Türk arkadaş cevap vermemiş.
    Amerikalı-reçel yermisiniz diye sormuş bir yandan çikletini patlatarak
    TÜRK-öfkeli bir şekilde tabii demiş
    Amerikalı -biz meyveyi taze yeriz.Kabuklarını posalarını çürükleri bir fıçıda toplar fabrikaya gönderir bundan raçal yapar ve Türklere satarız demiş.
    TÜRK-Peki demiş siz kullandığınız prezervatifleri seviştikten sonra ne yaparsınız
    Amerikalı-atarız
    TÜRK-Biz atmayız bir fıçıda toplarız fabrikaya göndeririz orada çiklet yaparlar sonrada amerikaya satarlar demiş

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    ali muhteşem sin yaa

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

Motosikleti
    Honda NT700VA DEAUVILLE
    Hangisi
    Adamın biri iş müracaatına gitmiş. Bir grubun önünde görüşmeye almışlar.

"Şimdi sana bazı sorularımız olacak bakalım bilebilecek misin?" demişler; adam da "sorun" demiş.

"Yolcu taşır, karayolunda gider, şoför kullanır bil bakalım bu nedir?"

Adam düşünmüş ve "yolcu otobüsü" demiş.

"Tamam doğru ama hangi marka, Mercedes var, Mitsubishi var di mi?

Bilemedin ama sana bir şans daha vereceğiz" demişler. "Söyle bakalım havada yolcu taşır, pilot kullanır bu nedir?"

Adam hemen cevaplamış "yolcu uçağı";

"Tamam ama" demişler "Boeing var, Airbus var di mi hangisi?"

Bunu da bilemedin deyip iş görüşmesini bitirip adamı gönderirlerken, adam dönmüş demiş ki

"Bir soru da ben sorabilir miyim?"

"Tabi buyur sor bu en doğal hakkın" demişler.

"Kadınların iki bacağı arasında bulunur, üremeye yarar nedir bu?" demiş.

Hemen herkes o malum kelimeyi söylemiş;

adam

"tamam bildiniz ama ananınki var ebeninki var di mi hangisi?..."

Motosikleti
    Honda NT700VA DEAUVILLE
    Brejnev

Brejnev, Kuba'ya gelecekmis. Kubalilar toplanmis, bir
    hosluk
    yapacaklarmis.

Ulkenin en iyi ressamina basvurmuslar. Bir tablo yap.
    Adi "Brejnev
    Kuba'da" olsun diye.

Ressam: Hadi oradan, demis.

Ben adami gormedim bile. Adam hayatinda Kuba'ya
    gelmedi. Simdi ben
    nasil

"Brejnev Kuba'da" diye atmasyondan resim yaparim?"

Tesaduf bu ya, bizim Temel, puro almaya Havana'ya
    gelmis o sirada
    sikintiyi duymus.

"Ben size istediginiz tabloyu yaparim, ama bana bir
    sandik puro
    verirseniz"

Adamlar caresiz, vermisler. Temel bir hafta sonra,
    Kuba'lilari
    cagirmis.

"Iste tablonuz" demis. Tuvalin uzerini orten bezi
    hizla asagi
    cekivermis.

Kuba'lilar da donuvermisler. Tabloda, yatakta iki
    kisi, al takke ver
    kulah.

"Bu ne" diye gurlemis, Turizm Bakani.

"Bu ne?. Bu kadin kim?.."

"Brejnev'in karisi!" demis, Temel.

"Peki bu ustundeki adam kim?"

"Brejnev'in usagi!..

"Peki Brejnev nerde ULAN!!!.."

"Brejnev Kuba'da"
    Eagle7 bunu beğendi.

VaRLoK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadının biri kocasını aynı anda 3 erkekle aldatıyormus
    kadın her pazar kocasını kahveye yolladıktan sonra bu ucunu cagırıyormus
    derken yıne boyle bı gunun aksamında kadın adamlara "beyler her pazart kocam eve dondugunde hıc bı ıs yapılmamıs goruyo ve soylenıyo kuskulanmaması ıcın bıdahakı hafta bırınız bı tepsı börek alsın gelsin digeri 1 tepsi baklava alsin gelsin ucuncude eli bos gelsin aranizda siraya koyarsiniz demis" iyi demis adamlar
    ertesi hafta kadin zor bela isteksiz olan kocasini kahveye yollamis adamlari cagirmis biri bi tepsi börek digeri baklava ucuncude eli bos gelmis tam iceri gecmislerki kapi calmis kadin hemen panikle adamlari tepsileriyle birlikte yatak odasina kapatmis kapiyi acmis bide ne görsün kocasi "kahvedede kimse yok ben bugun pazar keyfi yapicam sen isine gucune bak" diyerek iceri girmis.kadin kan ter icinde paniklemis simdi ne yapicam ben diye dusnurken adam"hadi hanim soyle guzel bi börek yapta pazar pazar keyif yapalim"demis kadin saskinlik ve korku icinde mutfaga dogru giderken <C A T >yatak odasının kapısı acılmıs elınde borek tepsısıyle adam kadının kocasına yaklasmıs "abi ben allah tarafından gönderildim dileginiz kabul oldu buyrun boregınız"demis tepsıyı bırakmıs cıkıp gitmis. kadının kocası saskınlık ıcınde yahu allahın ısıne bak töbe töbe derken kadın, 1 kısıyı yollamanın sevıncıyle gerıde kalan ıkı kısının korkusunu aynı anda yasamaya baslamıs. kadının kocası boregını yemıs tv nin karsısında esnerken hanım böregi allah yolladı sende bı tatlı yapta yıyelım demıs <C A T> odanın kapısı tekrar acılmıs baklavalı olan gelıp "abi ben allah tarafından gonderıldım dılegınız kabul oldu buyrun baklavanız" demıs baklavayı bırakmıs cıkıp gitmis. kadının kocası iyice aptallasmiz "ya ne mubarek gundur ne istesem allah kabul ediyor mübarek baklava yememek olmaz" diyip yemeye baslamis,kadin tamamdir bu is diye dusunurken aklina icerdeki son adam gelmis bu adamin getirdigi bisey de yok simdi faka bastik diye dusunurken zaman ilerliyomus saatler gectıkce kadın soguk terler dokuyor cunku yatma vaktı yaklasıyor kocasının yatak odasına gıtme ıhtımalı yukselıyormus. derken hıc beklenmedık bır anda <C A T> odanın kapısı son kez acılmıs kadın agır adımlarla kocasına dogru ılerleyen eli bos adama bakakalmıs kadının yuzu bembeyaz kesılmıs kocası neler oldugunu anlamaya calısıyormus kasları catık kalp atısları hızlanmıs... adam kadının kocasının yanına gelmis "abi ben allah tarafından gönderildim boşları toplıcam " demiş

yav su beldeyamanın yeni telefonu nedir ??? bide yamaha fzr6 iyimidir )
    Eagle7 bunu beğendi.

dinamo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125-c90
    birtanede benden

Aksamdan kalma adam, buyuk bir basagrisi ile sabah uyanmis.
    >> > Zorlukla
    >> > gozlerini acip, yerinden dogrularak, soyle bir etrafina
    >>bakinmis.
    >> >
    >> > Komodinin ustunde bir bardak su ve iki aspirin duruyor.
    >> >
    >> > Yatagin ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve utulenmis.
    >> > Aspirileri icerken, komodindeki not dikkatini cekmis;
    >> >
    >> > "Sevgilim, gunaydin. Kahvaltin mutfakta. Ben alisverise
    >>cikiyorum,
    >> > erken donerim. Seni seviyorum".
    >> >
    >> > Kalkip, giyinmis ve kahvalti icin mutfaga gitmis. Bakmis oglu
    >> > oturmus, kahvalti ediyor. Masada da kendi servisi ve
    >> > gazeteleri
    >> > duruyor. oturmus, kahvaltisina baslamis ve ogluna sormus;
    >> >
    >> > - Evlat, dun gece ne oldu, biliyor musun?
    >> >
    >> > - Evet, dun gece saat 3'u geciyordu, sarhos olarak eve
    >>geldiginde.
    >> > once koridordaki sandalyeyi devirdin, ardindan kustun, daha
    >>sonra
    >> > da
    >> > odanin kapisina kafani carptin, bir gozun morardi.
    >> >
    >> > Adam, sasirmis vaziyette:
    >> >
    >> > - Anlayamadim. o zaman niye hersey temiz, kahvalti hazir ve
    >>gazetem
    >> > alinmis?
    >> >
    >> > - onu mu soruyorsun. Annem seni surukleyerek yatak odasina
    >> > goturup, pantalonunu cikarmaya calistiginda, "Bayan, beni yalniz
    >>birakin,
    >>ben evli bir adamim" dedin

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    Köylünün biri kasabaya gitmek üzere yola çıkmış tam kasaba girişinde karnının acıktığını farketmiş ve restorana girmiş.Garsona işaret edip bir çorba istediğini söylemiş.Çorbasını bitirmeye yakın garson köylüye bir oyun yapmaya karar vermiş.Ve köylünün yanına gidip 'Arkadan ne alırsınız demiş?' bu lafın üzerine biraz bozulan köylü hemen kendini toparlamış ve cevabı yapıştırmış 'Sen önce önümdekini kaldır sonra arkadan döner verirsin' demiş

Motosikleti
    Piaggio
    Birgün temel uçağa binmiş İngiliz Fransız Amerikan'ı görmüş...

Ulan yinemi siz demiş.

Temel lava çıkmış,eli boş dönmemek için kasaptan bir tavşan almış.
    FADİME-Ha pu netur, soyulmuş tavşanu nasul avlaysun?
    TEMEL-Sex paparken yakaladum,çiyinmeye firsatu olmadu....

Babada kalacaktır
    Boşanma davasında kadın, hakime talebini gerekçesi ile açıklamış:
    - "Sayın hakim, çocuğun bende kalmasını istiyorum. Onu dokuz ay karnımda taşıdım."
    Hakim kocaya sormuş:
    - "Karınızı duydunuz. Bir diyeceğiniz var mı?"
    Adam "Var tabii" demiş ve anlatmış:
    - "Sayın hakim. Farzedelim ki canınız bir kutu soğuk kola istedi. Makineye parayı attınız ve kola geldi. Şimdi bu kola makinenin midir, yoksa parayı deliğe atanın mı?"
    Hakim sekreterine dönmüş:
    - "Yaz kızım. Çocuk babada kalacaktır..."
    Eagle7 bunu beğendi.

Yumurta Yapmanın 100 yolu
    İki horoz mutfağa girerler. Etrafa meraklı gözlerle bakarlarken tezgahın üzerinde bir yemek kitabı görürler. Kitabın üzerinde : "Yumurta yapmanın 100 yolu" yazmaktadır. Biri digerini dürter ve der ki :
    -Olum bak lan seks kitabı bulduk alaaaaaaa ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler