Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eski telefonu ver yeniyi indirimli al

Motovento
    REKLAM ALANI

Kullandığım telefon honor 8x güncellemelerden dolayı yavaşladı mı bana mı öyle geliyor bilmiyorum eskiyi getir kampanyaları nasıl çok mu hak yiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Android'de custom rom ile telefonunu coşturanlar var. Yerinde olsam şansımı bir denerdim.
    espresso bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Çoğu kampanya adı altında aptal silkeleme şeysi.
    Elinizdeki telefonu 2. el olarak satıp almak istediğiniz modeli seçmeniz emin olun maddi açıdan daha karlı olacaktır.

Ha beni bağlamaz ben parayı verir geçerim birileri benim yerime telefoncunun al-satçının ağız kokusunu çeksin, gerçek alıcıyı arayıp bulup buluşmakla uğraşamam diyorsanız başka seçeneğiniz yok zaten
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    aptal silkeleme telefonunuzu 2. elde satın.sahibindende yada bir mağazaya.daha sonra tanıdık birinden begendiniz modeli 2. el olarak alın. yada sıfır bir ürün alın

Motosikleti
    Artık Yok...
    Para etmeyen telefonu elden çıkarmak için güzel bir yöntem en azından elindeki telefon kurtuluyorsun iPhone olmadıkça android de bir kaç model dışında çoğu modelin ikinci eli düşük yada yok ..

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para etmeyen telefonu elden çıkarmak için güzel bir yöntem en azından elindeki telefon kurtuluyorsun iPhone olmadıkça android de bir kaç model dışında çoğu modelin ikinci eli düşük yada yok ..
    İşte sıkıntı piyasası olmayan modelleri daha da ölü fiyata alıyorlar, şöyle düşünün satıcı kar etmediği bir şeyi niye yapsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)