Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2022 - 2023 Kış Döneminin Gelmemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün lodosun etkisiyle bursada birkaç yerde 28 dereceyi gördüm bugünde 23tü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Amca ikinci sünneti olmuştur artık yaşlandık baktık bir işe yaramıyor boşuna önümde gezdirmim

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bugün yiğenin r1200gs aldım Selimpaşa ya gittim geldim yol şahaneydi yazdan kalma gün gibi gerçi motor yordu beni tam dedim Cruiser havası ..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok be ya... Bunlar hep münafık. Ünlü filozof Donald Trump iklim değişikliği raporu için ne demiş? "I don't believe it"(1). Koskoca Donald Trump iklim değişikliği raporuna inanmıyorum dediyse bir bildiği vardır.

(1) Kaynak

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden de oluyormuş kuraklık hatta kuraklık yüzünden kavimler göçü bile yaşanmış ancak şimdi böyle şiddetli bir kuraklık meydana gelirse 8 milyar insanın yüzde sekseni yok olur diye düşünüyorum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sene kış gelmedi. Bizim elimizdeki kışlık ürünler elimizde kaldı şimdiden malların fiyatını kırdım. Seneye tövbe kışlık mal getirmem.

Ben Bunun başlıca sebebi olarak içten yanmalı araçlar ve uçaklar olduğunu düşünüyorum. Sonuçta her biri mini birer soba. Geçen senelerde salgından dolayı yasak uygulanınca mevsimler yumuşamış İstanbul da hava serin geçmişti. Haziran ayı bile nisan ayı gibiydi ama bu yıl her şey tersine döndü. Benim merakım bu sene yaz hangi mevsimde başlayacak. Ben martta kısa kollu penye giymeye başlar kokarca gibi kokmaya başlarız diye düşünüyorum.

Ne zaman elektrikli araçlar piyasanın tamamını ele geçirir işte o zaman bu beladan kurtuluruz.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Kış gelmedi ama dünyada iklimler değişti, yaz da geç gelirse o zaman fena. mayısta doğalgaz yakmak zorunda kalmayalım da.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman elektrikli araçlar piyasanın tamamını ele geçirir işte o zaman bu beladan kurtuluruz.
    Burası biraz zor arabalar elektrik kullanıyor ama elektriğin 'de büyük bir kısmını kömür ve doğalgaz yakarak üretiyoruz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir'e kış gelmeden kış bitti.

Şaka gibi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ayılar kış uykusuna yatmadığı için kış gelmedi zaten.

istanbul gürpınar da ağaçlar çiçek açmış,

Tarlaya gübre atacağız diye 1 aydır bekliyoruz, yağmur yağmıyor. Bu işin sonu kötü. Böyle devam ederse ekmek karneyle, su haftalık ihtiyaca göre saatlik verilir demedi demeyin.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hoka hey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarlaya gübre atacağız diye 1 aydır bekliyoruz, yağmur yağmıyor. Bu işin sonu kötü. Böyle devam ederse ekmek karneyle, su haftalık ihtiyaca göre saatlik verilir demedi demeyin.
    Tam chp iktidar olur, karne ile ekmek dağıtılır 30 senede bunu derler :D
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)