Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bitlocker ile şifrelenmiş diskin şifresi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar bir disk var bitlocker ile şifrelenmiş hatırlatma kodu da bilinmiyor bu sorunu nasıl hallederiz. Çok teşekkürler şimdiden.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bir program var, şifre isteyen uygulamaları açmadan önce onu açıyorsun ve sonra şifre isteyen şeyi açıyorsun ve şifre isteyen bölüme bu program ile tıklıyorsun... ne kadar işe yarar bilmiyorum, videoda açıklama yapıyor adam, videosunu atayım direk ona bak istersen. gerçi adam sosyal medya hesabı kırıyor ama sana lazım olan şeyde de işe yarar belki. denemekte yarar var.

hachiko kanka naber ya, aylardır yıllardır foruma yazmıyordun? işin düşünce geldin dimi, anlıyorum. gerçi bende öyleyim, işim düşünce meydana çıkarım bende.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir disk var bitlocker ile şifrelenmiş hatırlatma kodu da bilinmiyor bu sorunu nasıl hallederiz. Çok teşekkürler şimdiden.
    - Bitlocker sifrelemesini aktif etmeye baslandiginda, kurtarma kodunu (recovery key) nereye kaydedecegini sormustur. Microsoft hesabina, USB diske, dosyaya kaydetme veya bastirma (printing) seceneklerinden hangisini sectiniz? Bu islemi yapmadiysaniz is biraz zorlu.
    - Bilgisayar herhangi bir MS AD networkune dahil mi?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir program var, şifre isteyen uygulamaları açmadan önce onu açıyorsun ve sonra şifre isteyen şeyi açıyorsun ve şifre isteyen bölüme bu program ile tıklıyorsun... ne kadar işe yarar bilmiyorum, videoda açıklama yapıyor adam, videosunu atayım direk ona bak istersen. gerçi adam sosyal medya hesabı kırıyor ama sana lazım olan şeyde de işe yarar belki. denemekte yarar var.

https://www.youtube.com/watch?v=4h5O8bfPD1M

hachiko kanka naber ya, aylardır yıllardır foruma yazmıyordun? işin düşünce geldin dimi, anlıyorum. gerçi bende öyleyim, işim düşünce meydana çıkarım bende.
    Kavga da söylenmez la ayıp..

İşinize yarar diye açtığım konu http://www.motosiklet.net/forum/moto...bi-ucreti.html

Bu haber olmuş http://www.motosiklet.net/forum/yeni...kiye%27de.html

Son açtığım konular yine işinize yarar diye açıldı.. He gelmememin sebebi , işyerini tadilata soktum bayağı masraf ettim hem onun uğraşısı hem sonradan yaptığım yatırımın karşılığı olarak işlerin aşırı derecede yoğun olması..Bir taraftan aldığım motorun eksikleri çok vaktim olmadı yoksa hep aklımda burası..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Bitlocker sifrelemesini aktif etmeye baslandiginda, kurtarma kodunu (recovery key) nereye kaydedecegini sormustur. Microsoft hesabina, USB diske, dosyaya kaydetme veya bastirma (printing) seceneklerinden hangisini sectiniz? Bu islemi yapmadiysaniz is biraz zorlu.
    - Bilgisayar herhangi bir MS AD networkune dahil mi?
    Kişisel bilgisayar bunu bende okudum forumlarda ama bu bitlocker sorununu çözen görmedim gibi..
    fatih.met bunu beğendi.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Teknik serviste çalıştığım yıllarda kullandığım şöyle bootable bir işletim sistemi var adı : usb sergei strelec. İçinde data kurtarma stres testi disk klonlama, onarma, bölüm kurtarma gibi vs her şey var herhangi bir flash belleğe yazıp boot edebiliyorsunuz içinde bitlocker açma yazılımı da mevcut ancak hiç kullanma fırsatım olmadı denemekte fayda var. Ayrıca bir flash bellek içinde tutarsanız yarın bir gün lazım olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)