Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burasi Turkiye?

Motovento
    REKLAM ALANI
    saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Artik bu soyletiden biktim... nedir bu yav?! Turk milleti neden kendini bu kadar ozel ve dunyadan farkli saniyor? Sanki Turkiyede olan seyler Turkiye disinda hic olmuyor.

Hele birde bana su soyletin cok ozel bir tasarim olarak sunuluyor: "Sen herkezin yaptigin tam tersini yapiyorsun. Millet Avrupaya gidelim diye ugrasirken sen buraya geliyorsun. Millet bedelli askerlik yapalim diye beklerken sen seve seve askere gidiyorsun". Avrupaya gidenlerin halini goruyoruz.

Neyse cok yakinda kendi sitemde (saykoshey.net) Avrupa ve dunyanin gercek yuzunu gosteren bir bolum acacam. Simdilik hepsini sizler icin buraya topluyacam.

Surekli haberlerde goreriz. Trafikde bir anlasmamazlik yuzunden insanlar bir birina girisiyor. Bu sadece Turkiyede oluyormu saniyordunuz?

http://dump.geenstijl.nl/mediabase/3...1a7/index.html

Polis raporuna gore Carsamba 30 Agustos 17:45 civarinda bir supermarketin par alaninda bir park yeri dolayi anlasmamazlik cikmis. Bunun ardindan bordaux Opel'in sofuru adami evine kadar takib etmis ve olanlar olmus...

Burasi Turkiye? Yok burasi Hollanda!
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Donla denize girmek

ilkokul çağındaki çocuklara askeri disiplin verip, tek tip yetiştirip, daha sonrada, yaratıcı olmalarını beklemek

miting ve protesto yürüyüşlerinde halay çekmek

güzelim boğaz kıyısında gördüğü her karış yeşilliğin üzerine bir kilim ya da gazete kağıdı yayıp, mangal, piknik tüpü, çıplak ayak, fanila kombinasyonları yaratıp, adam gibi yürüyüş yapan insanların göz zevkine tecavüz etmek

güpegündüz otobüs durağında, çatır çatır tırnak kesmek... oha be ohaaaaaaa...
    Bunlar oralarda oluyor mu acaba merak ettim
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    nihayet farklı bir bakış açısı..
    bakalım neler çıkacak...
    tabikii anlatılmak istenileni yankış algılamadıysam....
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    abi bunları başkalarının da yapıyor olması bizi aklamaz ki.
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    saykoshey; Fikrini değerli buluyorum. Teşekkürler.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Daha SayamadiĞimiz Bİ SÜrÜ Garİp Ve Enterasan Özellİk

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar oralarda oluyor mu acaba merak ettim
    Sen benim ne demek istedigimi tam olarak anlamadin, zaten bekliyordum, birisi mutlaka don ile denize girme olayini acar diye.

Neyse, tabii bunlar Turk kulturune ozel seyler ama buna benzer seyler yurt disinda olmuyor demek yalandir. Vereceginiz cogu orneklek bizim (cahil demek istemiyorum cunku sonucda onlarda bir vatandasimiz) geride kalmis insanlarimizin bilincsizliginden kaynaklaniyor.

Ama boyle insanlar yurtdisinda'da var. Mesela ABD'nin kuzey eyaletlerinde coklukla bulunan ve cogu Amerikalinin: "Redneck, Hill Billy, Southner" olarak iza ettigi isanlar var. Bazilari varki modern dunyanin yuzunu hic gormemis, elektrik nedir bilmezler ve ensest cok dogal birsey. Hatta bazi Amerikan filmlerinde (cogu zaman komedilerde) mizah halinde kullaniliyor bu insanlar.

----------------------------------------

http://www.nu.nl/news/820259/122/Bur...r_tl-buis.html

Amsterdam 6 Eylul, Komsular fluorusan lamba yuzunden bir birine girde.
    Karsi evdeki fluorusan lambalarin isgina fazla dayanamayinca 3 kisi 61 yasindaki adamin kapisini demirle kirarak evdeki lambalari kirmaya basladilar.

61 yasindaki adam bunun ustune evinde bulundurdugu ruhsatsi silahi atesledi ve evden kacti. Kimse yaralanmadi ve polis 4 kisiyi tutukladi.

----------------------------------------

Isterseniz sizler bir konu bulun! Boyle birsey sadece ve sadece Turkiyede olabilir deyin ve ben size ayni veya ona benzer bir olay dunya capinda buluyum.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler