Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sakarya’da Çaldığı Motosiklet İle Kaza Yapan Genç

Motovento
    REKLAM ALANI
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Allah rahmet eylesin

Genclik, yapmıs bir hata

https://saglikagi.net/motosiklet-ile...tini-kaybetti/
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin

Genclik, yapmıs bir hata

https://saglikagi.net/motosiklet-ile...tini-kaybetti/
    işte bazı hatalar öldürüyor, öldürmesin diye gençlere cahillik yapmayın diyoruz zaten.

Fırıncının camına çarpmış, inşallah camda bir şey yoktur. Darısı bütün hırsızların başına.
    F54 ve bursalıali bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırıncının camına çarpmış, inşallah camda bir şey yoktur. Darısı bütün hırsızların başına.
    Amin. Tez elden başkalarının kanına girmeden kendi kendileri yok etmeleri dileğiyle.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gençlik hata yapmışmış...Onun ben gençliğini s....Polisler bu itleri tutuklayıp tutuklayıp salıyorlar.Ne can güvenliğimiz kaldı ne mal güvenliğimiz kaldı.Belki o kaldırımda bir anne ve bebeğine çarpacaktı.Bir de eleman Afgan yada Suriyeli.Bizim kendi hırsızımız yetmiyor bir de yurtdışında hırsız ithal ediyoruz.

Ben yıllarca çalışıp dişimden tırnağımdan gırtlağımdan biriktirip motosiklet alacağım bunun gibi p..in biri alıp çalacak ve hiç ceza yemeden salacaklar gene.Motosikleti bırakmamın sebeplerinden biri de bu insan sıfatındaki yaratıklar.

Çok güzel saplanmış cam boynuna tertemiz gebermiş.Artık öyle bir kafayı çizdirdiler bana şu p.çin boynundan oluk oluk kan akarak gözlerinde çaresizlikle gebermesini resmen zevk ile izledim.

Darısı bütün hırsızların başına.Motorun ve fırıncının hasarını da ailesine ödetsinler.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    bkz. ironi nedir ? nasıl yapılır ?
    Thracian bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Biz nasil bu kadar acimasiz hale geldik be!

Ulen gencken hangimiz motor calmadi ? Hatanin bedeli bu mu ? Piyyyy size,yazik.
    1996furkan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kendi hırsızımız, uğursuzumuz yetmiyormuş gibi ne kadar çöp ulus varsa onların da en bir moka derman olmayacaklarını ülkemize sığınmacı olarak aldık. Motoru çalıp ölen hırsız yabancı uyrukluymuş. Daha bunlar iyi günlerimiz..

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adının Salak Bilal olması da mı tesadüf?

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çaldığı motosiklet ile kaza yapan genç ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Salah Bilal T. Fatih Mahallesi Ada Caddesi üzerinde dağıtıcının 34 DLG 705 plakalı motosikletini çaldı. Motosiklet ile bölgeden uzaklaşmaya çalışan şahıs, dengesini kaybederek yol üzerinde bulunan fırının dış camına çarptı.

Kazanın haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Çarpmanın etkisi ile kanlar içerisinde kalan Salah Bilal T. yaralandı. Bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerince müdahalesi gerçekleştirilen şahıs Akyazı Devlet Hastanesine ardından da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Salah Bilal T., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adının Salak Bilal olması da mı tesadüf?

https://saglikagi.net/wp-content/upl...ti-740x420.jpg
    Adı "Bilal" olup da "Salah" olmayan mı var? Babacım babacım babacım..
    Gökhan_Aygün ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    suri pek mühim değil anası bir tane daha yumurtlar(sıçar) ölenin yerine, umarım motorda çok fazla hasar yoktur.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Bazi gerçekler, düşünceler, fikirler o kadar pistir ki, ağızdan çıktığında daha çok rahatsız eder. Allah rahmet eylesin.

Bok çukurunda dünyaya gelip, ruh hastaları tarafından yetiştirilmesine rağmen, düzgün bir hayat yolunu secebilen insan yalnızca filmlerde olur.

Hepinize katılıyorum, ama yine de ölen bir insanın ardından bunları duymak ben çok rahatsız etti.
    Cyan, mavellen ve espresso bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize katılıyorum, ama yine de ölen bir insanın ardından bunları duymak ben çok rahatsız etti.
    Hastaya ilaç yetiştirirken gebermedi sonuçta.

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım motor iyidir

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğal seleksiyon diyoruz bunlara.

Rahmet falan dilemem.

Ben bir motor alıyorum, 5 yıl kredi ödüyorum. İtin birisi geliyor calıyor.

Yolda görsem ambulansı aramam bunları.
    Voltaren bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bazi gerçekler, düşünceler, fikirler o kadar pistir ki, ağızdan çıktığında daha çok rahatsız eder. Allah rahmet eylesin.

Bok çukurunda dünyaya gelip, ruh hastaları tarafından yetiştirilmesine rağmen, düzgün bir hayat yolunu secebilen insan yalnızca filmlerde olur.

Dogru diyosun.O ortamda o sekilde yetisen kim olursa olsun istisnalar haric boyle kriminal olur.

Ama kisinin bu duruma gelmesi her ne kadar kendi sucu olmasa da, bu kisinin toplum icin tehlikeli ve dunya icin ise oksijen israfi oldugu gercegi de var.

Bilen bilir rottweiller denen kopek mukemmel bir hayvandir.Ama onu bir pskopat yetistirse artik o hayvani uyutmak disinds bir secenek kalmiyor.

Sonuc: yapacak birsey yok,dunya uzerinde 8 milyar insan var hic rahatsiz olma.zaten asiri fazlayiz.

O yuzden aylik geliri 1000 usd(kari koca) alti olan ve egitim seviyesi lise alti kisilerin cocuk yapmasi yasaklanmali.Ama tam tersi bir durum var.
    Thracian bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beter olsun şerefsiz....
    tommygun ve F54 bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eskiden ben de sizin gibi hümanist,duyarlı duygusal bir insandım.Ama bu dünyada geçridiğim 38 yılın bana öğrettiği bir şey varsa o da kesinlikle kötü insanlara acıma göstermeyeceksin.Kötü insanlar genelde değişmez,birileri onları durdurana kadar yada bu şekilde kendilerini gebertene kadar da diğer insanlara zarar vermeye devam ederler.

Rahatsız olacak bir şey yok en sonunda insanlar kötülere ve kötülüğe karşı doğru tepkiler vermeye başladı.Bu geberen eleman ölmeseydi büyük ihtimalle hırsızlığa devam edecekti.Belki sizin motorunuzu çalacaktı,belki aileniz uykudayken evinize hırsızlık için girecekti ailenizden biri uyanıp telaş yapınca kalbine bıçağı saplayıp evden kaçacaktı.Belki yarın öbür gün kızınıza tecavüz edip taşla kafasını ezip bir kenarda bırakacaktı.O zaman da bu yaratığa acıma gösterecek miydiniz?Birisi çekip vursa bunu o zaman da rahmet dileyecek miyidiniz?Şimdi temiz bir şekilde gebermesiyle yukarıda saydığım bütün olasılıklar ortadan kalktı.Benim,sizin ve diğer normal insanlara zarar verme potansiyeline sahip milyonlarca kötü kalpli insandan birisi eksildi.Küçük te olsa sevindirici bir haber.

Kötü insanlara acıma göstermek,iyi insanlara dolaylı yoldan zulümdür.
    SuleymanE, DickName ve bursalıali bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beter olsun şerefsiz....

Metin lokumcu ile bu hirsizin tabiki alakasi ilgisi yok ama beter olsun dedigin icin aklima bu video geldi,daha ne kadar beter olabilir acaba

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    millet hırsıza rahmet okuyacak kadar merhametli olmuş !!
    inş sizinde motosikletinizi çalınırda da yakalanmadan parçalayıp satarlar
    hırsız mı tecavüzcü mü vatan haini mi ATATÜR düşmanımı yakalayıp suç kanıtlandıktan sonra canlı canlı yakacaksın veya timsah'ların veya sırtlan'ların önüne atacaksın
    tommygun ve DickName bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)