Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Sakarya’da Çaldığı Motosiklet İle Kaza Yapan Genç

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokak kopeklerinin sayisi milyonlari asti tum gelismis ulkelerin yaptigi gibi sahiplenilmeyen kopek uyutulmali.Bu cok ciddi bir cevre ve guvenlik sorunu.

_ allah belani versin vicdansiz herif can onlar can.sevgi dolu hepsi nolmus sayilari 4 milyon olduysa,onlarin da sokakta yasamaya haklari var.

Yunanistan,İtaltya kacak gocmenlerle cok iyi mucadele ediyor ulkelerine girmelerine ne olursa olsun izin vermiyor.gerekirse hepsini suda birakiyor veya turkiyeye iteliyor.zor bir durum olsa da yapacak bisey yok,milyonlarca gocmeni alip ulkesini mahvedecek kadar aptal degiller.

- puuu sana.onlar savastan kaciyor,daha iyi bir yasam icin mucadele veriyor .sen olsan yapmaz misin ?!!! Ne kadar vicdansizssiniz ya.

250.000 tl verip aldigim.motoru caldilar abi,yillarca para biriktirmistim..umarim geberip gider onun bunun cocugu!!

- Bi sn bi sn ye,biraz abartmiyo musun ? O adamin meslegi hirsizlik cunku adam baska is bulamiyor.İs vermiyolar sabikasi oldugu icin! Napsim adam ac kalip olsun mu ?
    Ustelik sen oyle bir cevrede yetisseydin yine muhendis mi olacaktin sanki ?!

Gibi gibi..
    Morukcum okumadan yazinca boyle bir mesaj cikiyor Ben tekrar yazmayim sen bastan oku bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecavuz ne alaka suan? Biz tecavuz mu konusuyoruz? Tecavuz suclusunu onume koysalar oldurmeden once mumkun olan en agir iskenceyi yapar, oldurdukten sonra da etini kopeklere yediririm.
    Niye kine? Belki de sadece sekişmek istedi, ne biliyorsunuz? Niye kızıyorsunuz?

Bakın meslektaşınız ne demiş;
    Alıntı burak arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki sadece motosikletle gezmek istedi,ne biliyorsunuz?
    Gökhan_Aygün ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Morukcum okumadan yazinca boyle bir mesaj cikiyor Ben tekrar yazmayim sen bastan oku bence.
    Son mesajini harbi okumamistim ,baktim simdi degissn bissey yok.

Morukcum.sizlerin yaptigina sanirim politik dogruculuk deniliyor.Coxum.onerilerimiz pratik veya uygulanabilir degil.

Zor problemlerin kolay cozumu olmuyor

Sen diyorsun ki hirsizligin cezasi olum mu olmali,nerde gorulmus bu ? Ok doğru.

Ama ben de diyorum ki ,yasadigin ulkede hapishaneler oyle bir dolu ki birak basit hirsizili en adi suclular bile dogru duzgun ceza almiyor.

Bu hirsiz i yakalsdik,6 ay ceza aldi diyelim, sonuc ,?
    Cikinca yine hirsizlik veya daha kotusunu yapacak.Bu cocugun topluma kazandirilma sansi 0.00065 falandir.

Bu nedenle bu olume isabet olmus dedim.Yani burada sevinc veya mutluluk yok.sorun,toplum icin en faydali sekilde cozulmus diyorum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Morukcum.sizlerin yaptigina sanirim politik dogruculuk deniliyor.Coxum.onerilerimiz pratik veya uygulanabilir degil.

Ama ben de diyorum ki ,yasadigin ulkede hapishaneler oyle bir dolu ki birak basit hirsizili en adi suclular bile dogru duzgun ceza almiyor.

Cikinca yine hirsizlik veya daha kotusunu yapacak.Bu cocugun topluma kazandirilma sansi 0.00065 falandir.

Bu nedenle bu olume isabet olmus dedim.Yani burada sevinc veya mutluluk yok.sorun,toplum icin en faydali sekilde cozulmus diyorum.
    Arada dogru seyler de yaziyorsun, evet tam adi politik dogruculuk ama politic dogruculukla humanizmi birbirine karistirma, biri gercekten insana deger verdigi icin soyler/yapar, digeri ise bundan yararlandigi/yararlanacagi icin yapar.

Ikincisi hapisaneler konusunda haklisin, benim gibi adamlarin da yakindigi seylerden biri bu.

Isabet olup olduguna biz karar veremeyiz, en azindan ben vermem, dogru degil. Topluma kazandirilma sansi konusuna gelince, o da belirsiz maalesef, yine diyorum ki kokten sorunlari cozmeden olmuyor ki sen de bunu soylemissin.

Motosiklet konusu disinda yazmaya devam et sen, iyi yaziyorsun aslinda. Ama ekonomi ve motosiklete girme
    espresso, Mr.wind ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye kine? Belki de sadece sekişmek istedi, ne biliyorsunuz? Niye kızıyorsunuz?

Bakın meslektaşınız ne demiş;
    entry nick uyumu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Hayir politik dogrucukuk degil. Benim bahsettigim konulardan hicbir cikarim yok. Ben oturdugum yerden fiti fiti sallamiyorum morukcum. Bizzat deneyimlerim uzerine konusuyorum.

Bende sizin gibi klavye basinda "gebersin ipneler benden uzak olsunlar" kafasinda takilsaydim belki de suan senin motorun gitmisti burda agliyordun.

zor problemim basit cozumu varsa, cozum yanlistir. Yalniz burda benim bahsettigim ve deneyimledigim cozum mu basit oluyor, yoksa senin bahsettigin mi?

Pardon biz cozum icin calisiyorduk, en azindan bi cabamiz vardi deil mi? Senin cozumun neydi tam olarak? Gebersin ipneler pek bir cozume benzemiyor cunku.

Yine de en azindan adam akilli bir mesaj yazdigin icin tesekkur ederim. Yazilan mesajlarin cogu hakli cikma cabasiyla yazilmis, carpitilmis argumanlar.

Kendimi paraladim baslikta derdim ne amk. Yalniz dikkat edin colugunuz cocugunuz bi hata yapip suç islerse dua edin benim yada MESLEKTASIM gibi bir ogretmene denk gelsinler.
    burak arslan ve espresso bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

entry nick uyumu.
    Demek ki seçim doğru Bay Rüzgar. Bakın siz bile "dick"imi ne kolay fark etmişsiniz.
    Oysa ki gerçek ismimi ve istenilen tüm bilgileri doğru olarak verdiğim forum hesabımı teknik bir hatadan dolayı 9-10 aydır kullanamıyorum. Forum yönetimine yazdığım 5-6 destek mesajından da sonuç alamadım. Dönüş yapan, hatayı düzelten olmadı. Ben de yeni hesap açarken default olarak gelen nickname'in sadece ve sadece ilk harfini değiştirerek ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE sorunumu çözdüm.
    Demek ki neymiş "zor problemim basit cozumu varsa, cozum yanlis" değilmiş, basit olan daha kolay fark ediliyormuş.
    Zaten bir sorunun çözümü karmaşık ise o sorun tam olarak çözülememiş demektir.

Ayrıca amatör ligde çırak adayı veya en fazla çırak kriminallerle uğraşınca "büyük resmi gördüğünüzü" sanıyorsunuz ama "bizzat ben şahsım olaraktan 23 yıl hergün karakolluk olmak suretiyle" o sizin aday kriminallerin profesyonel lisanslı "ağır ağbileri" ve "ağa babaları" ile yakından mesaim oldu. Camianın yabancısı değilim.
    tommygun ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Demek ki seçim doğru Bay Rüzgar. Bakın siz bile "dick"imi ne kolay fark etmişsiniz.
    Oysa ki gerçek ismimi ve istenilen tüm bilgileri doğru olarak verdiğim forum hesabımı teknik bir hatadan dolayı 9-10 aydır kullanamıyorum. Forum yönetimine yazdığım 5-6 destek mesajından da sonuç alamadım. Dönüş yapan, hatayı düzelten olmadı. Ben de yeni hesap açarken default olarak gelen nickname'in sadece ve sadece ilk harfini değiştirerek ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE sorunumu çözdüm.
    Demek ki neymiş "zor problemim basit cozumu varsa, cozum yanlis" değilmiş, basit olan daha kolay fark ediliyormuş.

Ayrıca amatör ligde çırak adayı veya en fazla çırak kriminallerle uğraşınca "büyük resmi gördüğünüzü" sanıyorsunuz ama "bizzat ben şahsım olaraktan 23 yıl hergün karakolluk olmak suretiyle" o sizin aday kriminallerin profesyonel lisanslı "ağır ağbileri" ve "ağa babaları" ile yakından mesaim oldu. Camianın yabancısı değilim.
    Osm@n Ağa?
    DickName ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r

hayatimdan 1 dk gitti bu msji okuyarak

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osm@n Ağa?
    E dedim ben
    espresso, DickName, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırıncının camına çarpmış, inşallah camda bir şey yoktur. Darısı bütün hırsızların başına.
    AAAAAMİİİİİNNNNNN.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

Benim bu gün ki değerle 60 bin liralık motosikletimi çalan p..in de akıbeti aynı olur inş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AAAAAMİİİİİNNNNNN.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

Benim bu gün ki değerle 60 bin liralık motosikletimi çalan p..in de akıbeti aynı olur inş.
    Ne o bursali gecen 55.000 diyodun enflasyon mu var yoksa puhhaha

Tekerine tas degmesin sevgili hirsiz,tam adaminin motorunu calmisin.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunları topluma kazandırmak ısteyen alsın evınde topluma kazandırsın.

ülke ıslah evine döndü aw, serseriyi katili biz mi eğitcz bi de.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları topluma kazandırmak ısteyen alsın evınde topluma kazandırsın.

ülke ıslah evine döndü aw, serseriyi katili biz mi eğitcz bi de.
    Siz?

Sen egitemezsin tek basina, biraz zor olur. Egitim/Kultur yillar icerisinde olusan bir surec. Ama evli oldugun icin soyleyeyim, ileride senin cocugunun egitiminin iyi olacagini nasil garanti edeceksin ?

Ruyamda seni gordum bu arada, ne alaka lan dedim, 30 Agustos gibi Izmir civarinda olabilirim, gorusuruz :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yav o degilde su tartismalari tamamaen can sikintisindan kendimizi tatmin etmek icin yapiyoruz kabul edin

Motor kullanmayi seven genc hirsiz kardesimiz olup gitti ama bize malzeme cikti...

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yav o degilde su tartismalari tamamaen can sikintisindan kendimizi tatmin etmek icin yapiyoruz kabul edin

Motor kullanmayi seven genc hirsiz kardesimiz olup gitti ama bize malzeme cikti...
    Senin dandik AT guzellemelerinden daha iyi en azindan
    Cyan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin dandik AT guzellemelerinden daha iyi en azindan
    Benim sayemde bmw ye para kaptirmayip 200.000 tl cebinde kalan insanlar olabilir.

son derece objecktif olup inceleme ve karsilastirma videolari koyuyorum,daha ne yapim ?

Motosikleti
    cb250r

Morukcum onemli olan seviyeli bir sekilde fikir alisverisi yapabilmek. Bu arada itiraf edeyim, hirsizin Gocmen oldugunu yeni ogrendim.

Hirsizin gocmen oldugunu bilsem yazdiklarimin hicbirini yazmazdim. Olumune yine sevinmedim tabiki, sonucta bir yasam son bulmus, ama yazdiklarimi da yazmazdim.

Gocmen sorunu icin tavrim net. Hepsi istisnasiz sinirdisi edilmeli, sinira da çin seddi örülüp, yeni gocmenlerin gelmesi engellenmeli.

Bizim davamiz, cetin sartlarin etkisiyle suca bulasmis, kurtarilabilecek Turk Kurt Cerkes Ermeni ayrimi yapmadan bu vatanin evlatlarina destek olabilmek.

Seviyesini korumus herkese saygilar
    ❤️Honda❤️ ve Thracian bunu beğendiler.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Biz nasil bu kadar acimasiz hale geldik be!

Ulen gencken hangimiz motor calmadi ? Hatanin bedeli bu mu ? Piyyyy size,yazik.
    Hacı abi sen tuhaf adamsın forumda artık senin entryleri okumaya başladım eğlenceli adamsın

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı 1996furkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı abi sen tuhaf adamsın forumda artık senin entryleri okumaya başladım eğlenceli adamsın
    Kendisi ayrıca Motor Sporları uzmanıdır. İlim ve bilim için takip etmek şart.
    1996furkan bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 1996furkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan devam edebilirsiniz;
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...en-140064.html

Eğer uslu bir çocuk olursanız belki bir gün Hırbonen'in diğer hesaplarına da rastlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler : Honda,Amatör,yüksek cc motora az yaktırma,Honda (evet 2.kez),Avrupalı motorlar pahalı ve sıkıntılı.bazen abs,Africa Twin...
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)