Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muğla’da trafik kazası: Motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Çok yazık, çok gençmiş.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Kesinlikle büyük araçların yanına yaklaşmayın, hemen mesafe koyun gitsinler.

https://www.haberturk.com/son-dakika...e-ezdi-3480658
    espresso ve maktama bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Başladık yine..
    Dikkat dikkat dikkat.. Daha fazla dikkat..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Allah rahmet eylesin. Bu harfiyat kamyonları hayvan gibi kullanıyorlar, acilen bunlara bir çare bulunması lazım. Ben arabayla giderken bile bunlara denk gelince tedirgin oluyorum.

Şehir içi makas atarak gideni mi dersin, sol şeritte hız sınırının çok üzerinde yardırıp gideni mi dersin... Bunlarda takograf yok mudur? Bunları denetleyen yok mudur? Burası muz cumhuriyeti midir? anlamadım gitti...

Ölen öldüğüyle kalıyor.
    Mr.wind, ChopperZ ve espresso bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bidiğin cinayet bu...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası muz cumhuriyeti midir? anlamadım gitti...

Soruyor muyuz bu soruları hala ?
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Artık yok
    Bu kaza gözümün önünde oldu. Allah rahmet eylesin, ailesi adına üzüldüm. Arkadaşlar 3 motorlu idi. Sadece şort terlik ve tişört vardı. 40 50 km hız ile gittiğimiz yerde en az 140 ile geliyorlardı. Ne fren sıkabildi ne de bişey. Dönüş yapan toyotayı görünce panikledi ve direk sağ kapıdan vurdu.
    Önünde siyah bir polo vardı yavaşladı Toyotaya yol vermek için, rahmetli sollayarak daldı. Arasındaki 2 motorlu daha sakin kalıp yavaşladı.
    Ama motor kullanmayı, ölmenin ve yaralanmanın ne dmeek olduğunu gerçekten bilmiyoruz. Kazayı gördüğüm için rahatlıkla şöyle diyebilirim; toyotayı kullanan adama üzüldüm. Pisi pisine ölümlü bir olayın içinde olduğu için hem ceza yicek hem de vicdan azabı çekecek.
    fatih.met, xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaza gözümün önünde oldu. Allah rahmet eylesin, ailesi adına üzüldüm. Arkadaşlar 3 motorlu idi. Sadece şort terlik ve tişört vardı. 40 50 km hız ile gittiğimiz yerde en az 140 ile geliyorlardı. Ne fren sıkabildi ne de bişey. Dönüş yapan toyotayı görünce panikledi ve direk sağ kapıdan vurdu.
    Önünde siyah bir polo vardı yavaşladı Toyotaya yol vermek için, rahmetli sollayarak daldı. Arasındaki 2 motorlu daha sakin kalıp yavaşladı.
    Ama motor kullanmayı, ölmenin ve yaralanmanın ne dmeek olduğunu gerçekten bilmiyoruz. Kazayı gördüğüm için rahatlıkla şöyle diyebilirim; toyotayı kullanan adama üzüldüm. Pisi pisine ölümlü bir olayın içinde olduğu için hem ceza yicek hem de vicdan azabı çekecek.

Haberdeki fotoda aynaları katlı duran bir motor görünüyor. Aynaları böyle katlanmış şekilde motor kullanların başına bir şekilde bir kaza kesin geliyor. O aynalar arkadan gelenleri kontrol edebilmek için yapılmış, yazık cahil gençler böyle daha havalı sanıyorlar ama aynası bu şekild emotos görünce tek aklıma gelen idiot galiba demek oluyor. Yazık, nasıl bir devirdeyiz, kimleri örnek alıyorlar bu ayna katlama gibi modalar nereden çıkıyor aklım almıyor.
    xtrafrozen ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haberdeki fotoda aynaları katlı duran bir motor görünüyor. Aynaları böyle katlanmış şekilde motor kullanların başına bir şekilde bir kaza kesin geliyor. O aynalar arkadan gelenleri kontrol edebilmek için yapılmış, yazık cahil gençler böyle daha havalı sanıyorlar ama aynası bu şekild emotos görünce tek aklıma gelen idiot galiba demek oluyor. Yazık, nasıl bir devirdeyiz, kimleri örnek alıyorlar bu ayna katlama gibi modalar nereden çıkıyor aklım almıyor.
    Hocam , ölünün arkasından konusulmaz takımı damladı damlayacak. Bence eve gidin kapıları da sıkıca kilitleyin .
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam , ölünün arkasından konusulmaz takımı damladı damlayacak. Bence eve gidin kapıları da sıkıca kilitleyin .
    Çok daha başıma iş getirecek konularda konuşmuşluğum vardır, bunda da konuşurum, olmayan bir şeyi söylemiyorum ki, fotoğrafta gördüğümü söylüyorum.
    Aynalar katlı, ekipman yok, ellerde eldiven bile yok ki eldiven basit bir ekipman olmasına rağmen bunlar bir kültür, bir tarz göstergesi. Bunların yanlış olduğunu, bakın bu kültür bu tarz ile devam ederseniz sonunuz böyle olur diye söyleyelim ki bu şekilde devam edenler belki akıllarını başına alıp düzeltirler.
    Gouranga ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok daha başıma iş getirecek konularda konuşmuşluğum vardır, bunda da konuşurum, olmayan bir şeyi söylemiyorum ki, fotoğrafta gördüğümü söylüyorum.
    Aynalar katlı, ekipman yok, ellerde eldiven bile yok ki eldiven basit bir ekipman olmasına rağmen bunlar bir kültür, bir tarz göstergesi. Bunların yanlış olduğunu, bakın bu kültür bu tarz ile devam ederseniz sonunuz böyle olur diye söyleyelim ki bu şekilde devam edenler belki akıllarını başına alıp düzeltirler.
    Sevgili hocam, Sokak arasında teker yapan adamın bunu mesrulastırması ve "ölünün arkasından konusulmaz, hangimiz yapmadık ki, rahmet bile dilememiş putperest" demesi cok normal. Aydınlatmaya calıstıgınızda tepki görmeniz de.. Youtube da en cok ragbet goren kanallar aksiyon içerigi ureten kanallar.

Kanı deli akıyor dersin, kim bilecek
    espresso bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    https://i01.sozcucdn.com/wp-content/...1658907716.jpg

Tamam dediklerin doğru ama, çocuğun saçlarıda motor kullanan birisiin saçı gibi dağınık değil, poz vermiş resim çektirmiş. Belki onun motoru bile olmayabilir. Allah rahmet eylesin. Ne diyelim Allah ailesine sabır versin. Evlat acısı başka acıya benzemez.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L

Hocam genelleme yapman yanlış olmuş. Ben de fotoğraf çekilirken aynalarımı katlıyorum ama trafikte aynalarım hep açık.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600

aynı düşünüyorum, belki birileri kızacaktır ama bir masumun canına yada malına zarar vermeden gitmesi iyi olmuş diye düşünüyorum... bende işe gidip geliyorum, bende trafikte yol alıyorum, yanımdan vızır vızır sinek gibi geçen motorculara bir sinir oluyorum anlatamam... son günlerde aşırı kızdığım 2 olay var, biri böyle motorcular ve diğeri ise ara cadde ve sokaklarda takip mesafesini korumayan araç sürücüleri... yani bunlar sağda solda ağaca duvara bir yere toslayıp gitsinler abi, böyle insanların her türlü zararı oluyor, gerek trafik psikolojisini olumsuz yönde tırmandırmak olsun gerek insanları panik atağa sürüklemek olsun yani sayabileceğimiz ciddi zararları var bunların... dediğim gibi, kimsenin canına ve malına zarar vermeden çekip gitsinler böyle.

bizim burada hıyarın biride kime artislik yapacaktı bilmiyorum ama arabayla otobüs durağına daldı ve durakta bekleyen öğrencilerden 4 kişi hayatını kaybetti, makas ata ata gidin abi, harikasınız, süpersiniz, en büyük sizsiniz, kral da sizsiniz paşa da sizsiniz, bravo, yolda babanızın yolu, siz geçerken herkes saygı duruşunda bekleyecek, herkes kenara çekilecek, en büyük sizsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı düşünüyorum, belki birileri kızacaktır ama bir masumun canına yada malına zarar vermeden gitmesi iyi olmuş diye düşünüyorum... bende işe gidip geliyorum, bende trafikte yol alıyorum, yanımdan vızır vızır sinek gibi geçen motorculara bir sinir oluyorum anlatamam... son günlerde aşırı kızdığım 2 olay var, biri böyle motorcular ve diğeri ise ara cadde ve sokaklarda takip mesafesini korumayan araç sürücüleri... yani bunlar sağda solda ağaca duvara bir yere toslayıp gitsinler abi, böyle insanların her türlü zararı oluyor, gerek trafik psikolojisini olumsuz yönde tırmandırmak olsun gerek insanları panik atağa sürüklemek olsun yani sayabileceğimiz ciddi zararları var bunların... dediğim gibi, kimsenin canına ve malına zarar vermeden çekip gitsinler böyle.

bizim burada hıyarın biride kime artislik yapacaktı bilmiyorum ama arabayla otobüs durağına daldı ve durakta bekleyen öğrencilerden 4 kişi hayatını kaybetti, makas ata ata gidin abi, harikasınız, süpersiniz, en büyük sizsiniz, kral da sizsiniz paşa da sizsiniz, bravo, yolda babanızın yolu, siz geçerken herkes saygı duruşunda bekleyecek, herkes kenara çekilecek, en büyük sizsiniz.
    Dün arabayla Anadolu yakasından Büyükçekmece'ye gittim ve döndüm. Sizin oraların sürücüleri arabayı bir değişik sürüyor. Sefaköy - Beylikdüzü arası araç sürmek berbat bir deneyim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün arabayla Anadolu yakasından Büyükçekmece'ye gittim ve döndüm. Sizin oraların sürücüleri arabayı bir değişik sürüyor. Sefaköy - Beylikdüzü arası araç sürmek berbat bir deneyim.
    Mordor gibi bizim buralardaki E5 trafiği. Yolu uzatıp TEM'den gitmek daha güzel.

Ben de dün Maslak'tan kadıköy'e dönmeden önce yol yapayım dedim, TEM'den Silivri gişelerine kadar gittim döndüm Kadıkö'e öyle TEM yolundan gitmiş oldum, fazladan 200km yol yaptım ama E5 trafiğinde gittiğim kadar yorulmadım, yolun çoğu boş sayılırdı hızlı akıyordu, 110-120 ile gittim hep.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kardeş deseydin geliyorum diye, karşılardık. Arada Sefaköy-Esencılıs'tan geçtiğin için bizim buralar öyle ama Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de sorun biter.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş deseydin geliyorum diye, karşılardık. Arada Sefaköy-Esencılıs'tan geçtiğin için bizim buralar öyle ama Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de sorun biter.
    Allah razı olsun. Ailevi bir iş vardı da çok kalamadım. Geniş bir vaktim olursa içerim çayını.
    sallami bunu beğendi.

Motosikleti
    Allah razı olsun. Ailevi bir iş vardı da çok kalamadım. Geniş bir vaktim olursa içerim çayını.
    Geliyorum demen yeterli.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)