Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Deniz sezonunu actim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar,asiri delikanli ve atesli bir kuzey ege cocugu olarak bendeniz bugun itibariyle sezonu actim.hem de kuzey ege de haa,antalya falan degil.

Simdi diyebilirsiniz ki, belki sadece bacagini islattin ? nasil emin olacagiz ?
    Yalan soyleyecek degilim,girdim diyosam girmisimdir.fakat uzun kalamadim,hasta olurum diye korktum biraz,yanlis anlasilmasin.asla titremedim.

Pekii ne gerek vardi buna derseniz sebebi seborik dermatit(egzema) sac derime,yuzume deniz suyu + gunes asiri iyi geliyor.sizde de varsa tavsiye ederim,kortizonlu kremlerden daha etkili oluyor.
    TIGERSHARK ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Salih :D daha önceki aynı konuyu neden açtın be birader :D Aynı seksi bacak :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih :D daha önceki aynı konuyu neden açtın be birader :D Aynı seksi bacak :D
    Oyle bir itham etmisin ki sanki ayni foto.evet bacak yine seksi ama tarih yeni..tarih koymasan temmyuz ayinda cekilmistir dersiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benzinin litre fiyatının 7 TL olduğu geçen sene bir ara her haftasonu Baklaburnu'na gittim denize girmek için. Bu sene o işler biraz zor. 2023 seçimlerinde içimizden hala Ak Parti'ye oy verecek olan motosiklet sürücüsü varsa onun da Allah belasını versin şimdiden.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinin litre fiyatının 7 TL olduğu geçen sene bir ara her haftasonu Baklaburnu'na gittim denize girmek için. Bu sene o işler biraz zor. 2023 seçimlerinde içimizden hala Ak Parti'ye oy verecek olan motosiklet sürücüsü varsa onun da Allah belasını versin şimdiden.
    Bursali ve atp abilerimizi gucendirmeyelimmm.bu sefer baska birisini mi deneseniz ? Degisiklik olur hem.. falan diyerek huylarina gitsek daha iyi olmaz mi ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursali ve atp abilerimizi gucendirmeyelimmm.bu sefer baska birisini mi deneseniz ? Degisiklik olur hem.. falan diyerek huylarina gitsek daha iyi olmaz mi ?
    Bursalı Ali Abi ve Atp Ahmet Abi de bizim gördüğümüz zararı görüyor, yaşıyor. Ali Abi'nin motorunu belki Suriyeli bir çocuk çaldı bilemem, Ahmet Abi de her ne kadar Nc kullandığı için az yaktırsa da adam çok gezen biri, onun da maliyetler 3 kat arttı ki adam hakikaten hayvani yol yapıyordu geçmişte.

Sığınmacılar, göçmenler, Ak Parti'nin kamuya monte ettiği Fetöcü, Menzilci, ocu bucu tarikat müritleri ve Ak Parti bu ülkeden def edilmediği sürece mokoko. Hadi biz çektik, bari evlatlarımız çekmesin.
    haluk23, bursalıali, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Bursalı Ali Abi ve Atp Ahmet Abi de bizim gördüğümüz zararı görüyor, yaşıyor. Ali Abi'nin motorunu belki Suriyeli bir çocuk çaldı bilemem, Ahmet Abi de her ne kadar Nc kullandığı için az yaktırsa da adam çok gezen biri, onun da maliyetler 3 kat arttı ki adam hakikaten hayvani yol yapıyordu geçmişte.

Sığınmacılar, göçmenler, Ak Parti'nin kamuya monte ettiği Fetöcü, Menzilci, ocu bucu tarikat müritleri ve Ak Parti bu ülkeden def edilmediği sürece mokoko. Hadi biz çektik, bari evlatlarımız çekmesin.
    Bende ne kadar Cg kullanıcısı olsamda artan parça fiyatları artan yakıt fiyatları beni çok zorluyor, malesef öğrenci olduğumdan dolayı belli bir gelirim yok, tüm paramıda motosikletin bakımına ve yürütme maliyetine harcamak beni parasızlığa ve yalnızlığa doğru sürüklüyor, yalnızlık pek koymasada parasızlık beni çok yoruyor ama bu sevdadan beni bir tek ölüm ayırır gibi duruyor.
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ama AKParti dışındakilerin projesi yok, kime oy versin adamlar?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ne kadar Cg kullanıcısı olsamda artan parça fiyatları artan yakıt fiyatları beni çok zorluyor, malesef öğrenci olduğumdan dolayı belli bir gelirim yok, tüm paramıda motosikletin bakımına ve yürütme maliyetine harcamak beni parasızlığa ve yalnızlığa doğru sürüklüyor, yalnızlık pek koymasada parasızlık beni çok yoruyor ama bu sevdadan beni bir tek ölüm ayırır gibi duruyor.
    Hah işte senin sahip olman gereken para Suriyeli, Afgan, Iraklı denyoların bu ülkede vatandaş olabilmesi için gerekli sübvansiyona harcanıyor. Kazanma işini geçtim bir de işin harcama boyutu var. Senin nüfusunun 1/10'u kadar çakal çukalı ülkeye soktular, haliyle bu sayı yüzünden sen domatesin tanesini 10 TL'ye alıyor, 1000 TL etmeyecek evin kirası için 4000 TL ödüyorsun. Öğrenci halinle Cg almışsın, yine iyi. Senden sonrakiler anca martı, anca paylaşımlı skuter.
    M.balibey, espresso ve DickName bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama AKParti dışındakilerin projesi yok, kime oy versin adamlar?
    Ahahha yeminle bunu diyecek bir akboy çıkar diyordum, herhalde ucuz ekmek kuyruğundan foruma girip yorum yapmaya vakitleri yok ki hala diyen çıkmadı.

Ama seçime yakın illa çıkar, "yahu tamam ahepeye vermeyelim de diğer adaylar da eyi değil ki..." demeye başlarlar. "Ötekilerde liderlik vasfı yok bikere..." diye güzelce parlak fikirlerinin üzerlerine tüy dikerler.

Ülkenin ekonomisinin, kültürünün, eğitiminin içinden geçtiler ama bu zihniyettekilerin zerre pişman olduğunu düşünmüyorum. Sadece her söylediklerinin yalan çıkmasının verdiği eziklikle susuyorlar.

Aha da buraya da yazıyorum, 2023 de seçimler yaklaşsın, yine dökülecekler ortalığa.
    M.balibey bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hah işte senin sahip olman gereken para Suriyeli, Afgan, Iraklı denyoların bu ülkede vatandaş olabilmesi için gerekli sübvansiyona harcanıyor. Kazanma işini geçtim bir de işin harcama boyutu var. Senin nüfusunun 1/10'u kadar çakal çukalı ülkeye soktular, haliyle bu sayı yüzünden sen domatesin tanesini 10 TL'ye alıyor, 1000 TL etmeyecek evin kirası için 4000 TL ödüyorsun. Öğrenci halinle Cg almışsın, yine iyi. Senden sonrakiler anca martı, anca paylaşımlı skuter.
    Cgyi alsaydım yine iyiydi abi yurt dışındaki yakınımın motosikleti, benim yiyeceğim ne idüğü belirsiz elemanlar yiyor. Keşke benden sonrakiler martı düşücek halde olsa çok daha iyi olurdu ama malesef o durumdayız. Bu yolun sonu nereye gider bilmem ama hiç iyi bir yere gitmediği belli.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cgyi alsaydım yine iyiydi abi yurt dışındaki yakınımın motosikleti, benim yiyeceğim ne idüğü belirsiz elemanlar yiyor. Keşke benden sonrakiler martı düşücek halde olsa çok daha iyi olurdu ama malesef o durumdayız. Bu yolun sonu nereye gider bilmem ama hiç iyi bir yere gitmediği belli.
    Öyle bir rant var ki ipin ucu kaçtı, Reis bırakmak istese de ondan nemalananlar bu saatten sonra bıraktırmaz.
    espresso, DickName, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulen agiz tadiyla bir geyik yapamadik yine...

yok akp,yok multeci.. ahhh ahhh nerdesiniz lan bozkurtlar ? ulke elden gitti..afgan,pakistanli ,suriyeli dolustu.isbirlikci yavsaklar neden sesiniz cikmiyor ?

Amerikan beslemesi boZkurt bunlar..

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahha yeminle bunu diyecek bir akboy çıkar diyordum, herhalde ucuz ekmek kuyruğundan foruma girip yorum yapmaya vakitleri yok ki hala diyen çıkmadı.

Ama seçime yakın illa çıkar, "yahu tamam ahepeye vermeyelim de diğer adaylar da eyi değil ki..." demeye başlarlar. "Ötekilerde liderlik vasfı yok bikere..." diye güzelce parlak fikirlerinin üzerlerine tüy dikerler.

Ülkenin ekonomisinin, kültürünün, eğitiminin içinden geçtiler ama bu zihniyettekilerin zerre pişman olduğunu düşünmüyorum. Sadece her söylediklerinin yalan çıkmasının verdiği eziklikle susuyorlar.

Aha da buraya da yazıyorum, 2023 de seçimler yaklaşsın, yine dökülecekler ortalığa.
    ATP diyor zaten. Seçimleri beklemeye gerek yok.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    cb250r
    Arkadaslar,asiri delikanli ve atesli bir kuzey ege cocugu olarak bendeniz bugun itibariyle sezonu actim.hem de kuzey ege de haa,antalya falan degil.

https://i.ibb.co/GkhLL17/IMG-20220416-155056.jpg

Simdi diyebilirsiniz ki, belki sadece bacagini islattin ? nasil emin olacagiz ?
    Yalan soyleyecek degilim,girdim diyosam girmisimdir.fakat uzun kalamadim,hasta olurum diye korktum biraz,yanlis anlasilmasin.asla titremedim.

Pekii ne gerek vardi buna derseniz sebebi seborik dermatit(egzema) sac derime,yuzume deniz suyu + gunes asiri iyi geliyor.sizde de varsa tavsiye ederim,kortizonlu kremlerden daha etkili oluyor.
    Bir erkek bacagindan daha cirkin olan sey killi bir erkek bacagi. Eger o bacak benimse bi 3 saniye bakmaya tahammul edebilirim. Ama baskasinin ise asla. Spoiler butonu koysaydin bari.

+bu baslik killi bir bacak icerir.+hassas icerik
    xtrafrozen bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harun abi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir erkek bacagindan daha cirkin olan sey killi bir erkek bacagi. Eger o bacak benimse bi 3 saniye bakmaya tahammul edebilirim. Ama baskasinin ise asla. Spoiler butonu koysaydin bari.

+bu baslik killi bir bacak icerir.+hassas icerik
    Hacim erkek bacagi boyle olur yavvv kadin uye olsa danisirdik.,nasil olmali diye.

Tras mi edeyim yani,bunu mu istiyosunuz :p

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yok akp,yok multeci.. ahhh ahhh nerdesiniz lan bozkurtlar ? ulke elden gitti..afgan,pakistanli ,suriyeli dolustu.isbirlikci yavsaklar neden sesiniz cikmiyor ?

Dikkat et afganı suriyelisi hep sahil kesiminde takılıyor.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Tami benim motoru çalan İYİ AİLE ÇOCUĞU nun kim olduğu çok açık belli. Afgan -
    Suriyeli falan değil. Bilmiyorum burada çalinma anının videosu paylaşılmış mıydı ? Emniyet ve Savcılık o kadar HARİKA ÇALIŞIYOR ki !!!!!????/// Anlatamam. Adamlarin kim olduğu , evvelce aynı suçtan sabıkalı olduğu gün gibi belli iken
    niçün yakalanamadığı veya bulunmadığı hiç bir şekilde izah EDİLEBİLEMEZ. Herifin suratındaki sakallar bile neredeyse tek tek sayılabecek netlikdeyken.
    Benim evimin önünden ayrildıktan 150 metre sonra Bursa Belediyesinin güvenlik
    Kamerası görüntüleri altından geçiyor. Oradan 50 metre sonra Emniyet müdürlüğü
    2 ayrı guvenlik kamerası ( biri sabit daimi kontrolde,diğeri 360 derece döner
    hareketli ) nın önünden elini kolunu sallaya sallaya yoluna devam ediyor. Bursa nufusuna kayıtli hırsizlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Tomi alintiyi yanlış yerden etmişik, sürci lisanimiz affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

Bunlari ben yazsaydım garantisi var ban yerdim. Hem de ömür boyu.
    Acaba diyorum benim burada ne işim varsa ?
    Hasan Pulur merhum çok yazardı 《 müsademei efkardan galebei hakikat tezahür
    eder 》diye. Amma şuna şahit olduk ki motosiklet net de adam beni bozkurtçu olarak tanıtabiliyo + tanıyabiliyo. 45 senedir oy kullanirim . Bir tek seçimde
    bile bozkurtculara oy vermedim. Bir tek her birinizden şunu azıcik düşünmenizi
    İstiyorum mistır Bidon ,pardon yanlış oldu mister Biden ( biz RTE yi indirmek
    için muhalefetle iş birliği yapmamız gerek ) derken acaba benimle mi işbirliğini kastediyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

O işbirlikçi yavşaklar ibaresini geldiği yere iade ediyorum. Ha bunun icin de
    ban yersem o banı göğsümde istiklal madalyası gibi şerefle taşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:33 ----------

O işbirlikçi yavşaklar ibaresini geldiği yere iade ediyorum. Ha bunun icin de
    ban yersem o banı göğsümde istiklal madalyası gibi şerefle taşırım.
    bursevi

Motosikleti
    speederbike
    Beyaz Saray ve ABD basını RTE'yi överken Türkiye dostu oluyor, muhalefeti destekleyince Türkiye düşmanı mı oluyor?
    Çalan Afganlı da niye yakalanmıyor siz düşünün. PKK'lıların hareketlerine müdahale etmeyin benzeri (var mıydı öyle bir şey?) bir talimat gelmiştir belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

Not olarak ekleyeyim, şu sınırdan sürü gibi geçen değil ama daha önce Türkiye'ye gelen gerçek Afgan göçmenler varmış. Bir arkadaş onlar için "Yüksek öğrenimleri yok, ama gayet saygılı, efendi ve anadilleri olmamasına rağmen bizim milletten çok daha güzel Türkçe konuşuyorlar (geleli 2-3 yıl ancak olmuş olanlar bile), daha önemlisi dertlerini anlatabiliyorlar" demişti. Öyle göçmene de can kurban.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)