Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nükleer Füze Fırlatılırsa yada Nükleer Patlama Olursa Olacaklar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha ybr

Nükleer felaket senaryoları gerçek olur, bir nükleer bomba ülkenize atılırsa, hatta nükleer savaş çıkarsa neler yaşanır? Nükleer füze fırlatılırsa olacaklar ve hatta hükümet nasıl tepki verir bunu anlamak için varsayımsal bir kıyamet senaryosu oluşturduk.

Varsayımsal kıyamet senaryomuzda nükleer füze hedefi olarak Türkiye’yi seçtik. Varsayımsal düşman olarak da Kuzey Kore yi seçelim mesela. Kuzey Kore kıtalar arası balistik füzeye sahip hatta her fırsat bulduğunda boşa sallayıp gövde gösterisi yapmayı da ihmal etmeyen bir ülke bildiğiniz gibi. Kim Jong-un nükleer bombaları tam hıza ulaştıklarında saniyede yaklaşık 6 km hızla seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu iddia ediliyor. İstanbul’a ulaşması nükleer bombaya ve diğer faktörlere bağlı olarak yaklaşık 30 dakika gibi belki de daha az bir süre alacaktır.

Ben videoda anlattım ama bu konu altında sizlerinde farklı görüşlerini merak ediyorum? Sizce neler olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    “ sizlerinde farklı görüşlerini merak ediyorum? Sizce neler olur?”

Hiç inandırıcı değilsin, neden mi?

1 tane mesajin yok ama yaklaşık 10 tane konu açtın.

Önce forumda kendini bir göster hele.. Bi kaç konuya yaz ki samimiyetine inanalım.

Buraya gereksiz YouTube kanalının video linkini atıp kaçmakla olmuyor..
    tommygun, Ekrem_06, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Japonya'da ne yaşandıysa aynısı olur herhalde , insanlık bunu yaşadı , neler olduğu hakkında da onlarca video izledik , kendi ülkenize nükleer bomba atılmış gibi yazıp böyle bir video hazırlamanız derdinizin tıklanma sayısı olduğunu düşündürdü ve bana etik gelmedi..
    YasinC ve tommygun bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Biz de videoya yorum olarak motosiklet.net mi yazsak?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dürüstçe "Arkadaşlar herkes Youtube üzerinden birşeyler yapıp para kazanıyor. Ben de o aleme dalıp kendi içeriklerimle birşeyler kazanmak istiyorum. Bu nedenle desteğiniz önemli" gibi bir mesaj yazsanız daha sağlıklı olurdu. Birçoğumuz kanalınıza üye olup sizi like yağmuruna tutar, cevaplar yazardık. Ama siz dürüst olmamayı ve sanki bir siz "zeki" forumun tamamı "eblek"miş gibi düşünmeyi seçtiniz.

Sizin videolar çoğumuzun ilgi alanına girmiyor, şu ana kadar küfür yememişseniz en büyük sebebi; kullanıcı adınızın "turkans" olup üyelerimizin "Türkan bacımıza ilişmeyelim" kibarlığındandır. Lakin bizim platformda kanalınızı tanıtmaya kasıyorsanız önce sizi tanıyalım, hele birşeyler yazın motosiklete dair.
    DickName, drtayfun, pea ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Birde motosikleti kısmına “Yamaha Ybr” yazmış. Eminim bildiğin tek marka model budur. Motosiklet kullanıcısı olmadığını bu kadar belli etmeseydin keşke.

Neyse bu forumda trollerden hoşlanmayız, gereksiz videolarını bu platformda paylaşma mümkünse.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bizi sal nereden buluyorsun böyle şeyleri

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dürüstçe "Arkadaşlar herkes Youtube üzerinden birşeyler yapıp para kazanıyor. Ben de o aleme dalıp kendi içeriklerimle birşeyler kazanmak istiyorum. Bu nedenle desteğiniz önemli" gibi bir mesaj yazsanız daha sağlıklı olurdu. Birçoğumuz kanalınıza üye olup sizi like yağmuruna tutar, cevaplar yazardık. Ama siz dürüst olmamayı ve sanki bir siz "zeki" forumun tamamı "eblek"miş gibi düşünmeyi seçtiniz.

Sizin videolar çoğumuzun ilgi alanına girmiyor, şu ana kadar küfür yememişseniz en büyük sebebi; kullanıcı adınızın "turkans" olup üyelerimizin "Türkan bacımıza ilişmeyelim" kibarlığındandır. Lakin bizim platformda kanalınızı tanıtmaya kasıyorsanız önce sizi tanıyalım, hele birşeyler yazın motosiklete dair.
    Senin yazdıklarına güvenip oltalamaya gelmemek için videoyu izlemiyorum.

Not: Oltalamaya geldiğim zaman kendimi suçluyorum nasıl yedim bu yemi diye.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Arkadaş, linki bırakıp gidiyor. O kadar ilgili yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler