Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2 Mart 2022 büyük resmi gördüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün bir gerçek farkettim, hemen size aktarayım:

Büyük Ortadoğu Projesi (bop) Rusya'nın Suriye'ye girmesi nedeniyle sekteye uğramıştı zira Putin, Esat'ı himayesine alarak tahttan düşmesini engellemişti.

Egemen güçler de bu nedenle Rusya lideri Putin'in ipini çekmek üzere plan yaptılar. Nasıl olduysa Putin'i Ukrayna bataklığına çekmeyi başardılar.

Putin bu hamle ile bence sonunu hazırladı. Öyle ya da böyle devrilecek. Putin'den sonra Rusya Suriye'den çekilecek. Esat tasfiye edilecek.

Bugünlük büyük resmin (puzzle) birleştirebildiğim parçaları bu kadar. Sizin de mantıklı önermelerinizi bekliyorum. Esen kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Büyük resim dedikleri de aslında küçük resimleri görmeyelim diye çıkarılmış şeyler mi diyesim geliyor.
    Bomba düşen yerde ölen çocuklar için büyük resimlerin önemi kalmıyor. Savaş her nerede ne şekilde olursa olsun karşı çıkmak gerek. Bunun aması, fakatı şusu busu yok. Büyük resmin daha da büyüğüne bakmamız gerek ama dünyanın bu halinde bu zor çünkü savaş konusu da osuruk gibi, herkese kendininki güzel geliyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    YasinC ve Alman_ bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sıradan insanlar yani bizler, o büyük sandigimiz resmin ancak görmemizi istedikleri kadarını (medya) görürüz.

Yani sizin gördüm dediğiniz şey sadece kisisel tahminleriniz.

Resmi çizenler paranın gerçek sahipleri olduğu için, biz ancak bir şeyler olup bittikten sonra aaa aslında böyleymiş deriz.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Benim bildiğim büyük resim, sadece hayatında eline kitap alıp okumamış, fikir jimnastiği yapmamış kişilerin görebildiği bir şey.
    xtrafrozen bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    *Suan ukrayna'da olanlarin, bize gosterilmek istenenden cok farkli oldugunu dusunuyorum

*Hic sicak catisma goruntusu, videosu haberi vs gormedik.Bu nasil bataklik boyle?

*Rusyanin sivillere bir zulmu veyahut ukrayna daki direniscilere orantisiz uyguladigi bir guc olsa, 24 saat haberlerde gozumuze sokulurdu.

*Ote yandan ukraynadaki direniscilerin ruslara karsi verdigi herhangibir direnis goruntusu olsa, Hollywood 50 tane film cekip propogandanin dibine vurmustu.

*suan rusyaya verilen ekonomik bir savas disinda ne gorduk?

Taslar yerine oturmuyor, ilgimc birseyler var
    xtrafrozen bunu beğendi.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *Suan ukrayna'da olanlarin, bize gosterilmek istenenden cok farkli oldugunu dusunuyorum

*Hic sicak catisma goruntusu, videosu haberi vs gormedik.Bu nasil bataklik boyle?

*Rusyanin sivillere bir zulmu veyahut ukrayna daki direniscilere orantisiz uyguladigi bir guc olsa, 24 saat haberlerde gozumuze sokulurdu.

*Ote yandan ukraynadaki direniscilerin ruslara karsi verdigi herhangibir direnis goruntusu olsa, Hollywood 50 tane film cekip propogandanin dibine vurmustu.

*suan rusyaya verilen ekonomik bir savas disinda ne gorduk?

Taslar yerine oturmuyor, ilgimc birseyler var
    Putin'i Ukrayna üzerine çekmek için planlı işler yaptılar. Şimdi de Rusya'yı tüm dünyadan izole hale getirip ekonomik olarak bitirmek, dolayısıyla Putin'i de halk isyanları ile devirmek istiyorlar. Planın ilk aşaması bu.

Aynı oyun Türkiye üzerinde de oynanıyor. Ekonomik darbe ile reisi tasfiye edip yerine başka birisini getirecekler. Biliyorum, köy kahvesindeki dayılar gibi konuştum ama ne yapayım gerçek olan bu.

Çok fazla üstüme gelmeyin "ehonomi coh eyi" der kaçarım.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Türkiye'ye oyun çekilemez. Asrın lideri her oyunu görür ve önlemini alır. Gerçi bir tek sokaktaki çocuklar kandırmamış ama olsun o kadar. Yüreği temiz, alnı secdede, dilinden bal damlıyor.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Buyuk resmimi kaldi isin.Yavsak ve iki yuzlu bati Rusya yi sikistirmak istiyor.

Olm yavsak bati,senin kicini ikinci dunya savasinda bu adamlar kurtardi,rusya olmasaydi hitler hepinize atlayacakti.

Kizdirmayin rusyayi,adamlar yasadigi sert iklimden olsa gerek lakaplari gibi ayidirlar ve bir batili gibi pembe kiclarinin konforu bozulmasin diye diz çökeceklerini sanmiyorum.

Neyse,yarin iyi seyler olacak insallh.hem insanlik hem de ben kazanacam.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Gençler bilmez ama okuyanlar bilir. SSCB vardı zamanında, şimdi bağımsız olan ülkelerin çoğunun boğazına çökmüş ve demir yumruğuyla onları idare ediyordu. Sonra Reagan geldi ve "Yıldız Savaşları Projesi" diye bir şey çıkardı. Uzaya bir sürü füze yerleştirecek ve bununla Rusyayı tepeden imha edecekti, bu iş için trilyonlarca dolarlık bütçe ayırdılar ve çalışmaya başladılar. Bunu duyan Rusların ödü koptu ve aynı şeyi yapmak için tüm ekonomilerini seferber ettiler, sömürdükleri ülkelerin tüm varlıklarına el koydular, ama yetmedi, hepsi açlıktan sürüm sürüm sürünmeye başladılar, sonunda halklar isyan etti ve 1 senede tüm SSCB dağıldı, hepsi isyan edip bağımsızlıklarını ilan ettiler. ( O projeden ses çıkmadı hiç, tamamen hikayeydi. Basit bir hikaye bile alaşağı etti bunları) . Şimdi aynı Rusya yavaş yavaş gene silah zoruyla eski devletlere el koymaya başladı, Batı dünyası da aynı şeyi yapacak, ekonomik gücünü kullanarak bu haydutlara diz çöktürecek. Kazananı belli bir savaşta sadece aptallar yanlış ata oynar, umarım ülkemiz de o salaklardan değildir.
    Medyada görüntülerin yayınlanmadığı doğru değil, ben bir sürü video seyrettim savaşla ilgili, berbat görüntüler ve Rusların durumu iyi değil.
    Çoğu kişinin bilmediği şey şu : Ukrayna'nın savaş gücünün yarısı (150.000 kişi kadar)paralı askerlerden oluşuyor ve çok zengin Ukraynalı iş adamları tarafından destekleniyor. Her türlü ağır silaha, tank ve uçak dahil, sahipler. Şu anki direnişi onlar gösteriyor. Kamuoyuna Nazi şeklinde lanse edilen kişiler bu kişiler ve her milletten asker var. Henüz şehir savaşları başlamadı, esas kavga şehirlerde olacak.
    "Ha bu arada Rus ajanları sosyal medyada bol bol propaganda yapıyorlar ama yemezler, eski düşmanlarımızı unutmayız biz.Avrasyacılar, Çin tarafını tutanlar, İran destekçileri Ruslarla birlik olmuş durumda, hepsinin kim oldukları belli."
    Thracian ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler bilmez ama okuyanlar bilir. SSCB vardı zamanında, şimdi bağımsız olan ülkelerin çoğunun boğazına çökmüş ve demir yumruğuyla onları idare ediyordu. Sonra Reagan geldi ve "Yıldız Savaşları Projesi" diye bir şey çıkardı. Uzaya bir sürü füze yerleştirecek ve bununla Rusyayı tepeden imha edecekti, bu iş için trilyonlarca dolarlık bütçe ayırdılar ve çalışmaya başladılar. Bunu duyan Rusların ödü koptu ve aynı şeyi yapmak için tüm ekonomilerini seferber ettiler, sömürdükleri ülkelerin tüm varlıklarına el koydular, ama yetmedi, hepsi açlıktan sürüm sürüm sürünmeye başladılar, sonunda halklar isyan etti ve 1 senede tüm SSCB dağıldı, hepsi isyan edip bağımsızlıklarını ilan ettiler. ( O projeden ses çıkmadı hiç, tamamen hikayeydi. Basit bir hikaye bile alaşağı etti bunları) . Şimdi aynı Rusya yavaş yavaş gene silah zoruyla eski devletlere el koymaya başladı, Batı dünyası da aynı şeyi yapacak, ekonomik gücünü kullanarak bu haydutlara diz çöktürecek. Kazananı belli bir savaşta sadece aptallar yanlış ata oynar, umarım ülkemiz de o salaklardan değildir.
    Medyada görüntülerin yayınlanmadığı doğru değil, ben bir sürü video seyrettim savaşla ilgili, berbat görüntüler ve Rusların durumu iyi değil.
    Çoğu kişinin bilmediği şey şu : Ukrayna'nın savaş gücünün yarısı (150.000 kişi kadar)paralı askerlerden oluşuyor ve çok zengin Ukraynalı iş adamları tarafından destekleniyor. Her türlü ağır silaha, tank ve uçak dahil, sahipler. Şu anki direnişi onlar gösteriyor. Kamuoyuna Nazi şeklinde lanse edilen kişiler bu kişiler ve her milletten asker var. Henüz şehir savaşları başlamadı, esas kavga şehirlerde olacak.
    "Ha bu arada Rus ajanları sosyal medyada bol bol propaganda yapıyorlar ama yemezler, eski düşmanlarımızı unutmayız biz.Avrasyacılar, Çin tarafını tutanlar, İran destekçileri Ruslarla birlik olmuş durumda, hepsinin kim oldukları belli."
    Alllah canini almasin dr bey..
    Simdi durust olacaksin tamam mi ..bu yavsak abd neden ukrayna ve gurcistani rusya ya karsi kiskirtti ?

Neden ukraynayi nato ya almak istiyorlar ? Ukrayna da sen nato ussu kurup rusya yi tehdit etmene adamlar izin mi verecek ? Bu adamlar bizim gibi pasif mi ?

Bu pust amerika zamaninda kuba ya fuze gonderildi diye savas cikarmiyor muydu ?

Ama sscb nin sinirinda sinopta bulunan nukleer silahlara gelince onlar olabilir degil mi

Yavsak cunku bunlar

Rusya-çin-iran-dombili reis bloğu yerine batı dünyası ve Amerika'yi tercih ederim. Yarasa yiyen insanlar bizi var ya çiğ çiğ yer, madenlerde güneş yüzü göstermeden çalıştırırlar yemin ederim.
    drtayfun ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Haritaya bakın bir zahmet. Rusya'nın tarih boyunca hiç değişmeyen tek bir hedefi vardır, "Sıcak denizlere inmek". SSCB dağıldıktan sonra bu amacından uzaklaştı, şimdi kendini güçlenmiş görüyor, önce Suriye'yi kontrola aldı, sonra Kırım'a saldırdı ve Karadeniz donanmasını sağlama aldı, şimdi de Karadeniz'i batıya doğru işgal ediyor ve eski topraklarını istiyor, Ukrayna ile iş asla bitmeyecek, Baltık Cumhuriyetleri, Romanya, Bulgaristan sıradaki hedefler. Sonra da ya Yunanistan ya biz. Ellerine koz verilirse bunların hepsini tek tek yapacaklar. Romantikliğin alemi yok, işin ucunda biz varız ve en ağır şekilde Rusyanın karşısında olmalıyız. "Kardeşim, sen hiç Batı Almanya veya herhangi bir Batı bölgesinden doğu'ya, Rusya'ya kaçmak için canını tehlikeye atan insan duydun mu? Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?"
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Haritaya bakın bir zahmet. Rusya'nın tarih boyunca hiç değişmeyen tek bir hedefi vardır, "Sıcak denizlere inmek". SSCB dağıldıktan sonra bu amacından uzaklaştı, şimdi kendini güçlenmiş görüyor, önce Suriye'yi kontrola aldı, sonra Kırım'a saldırdı ve Karadeniz donanmasını sağlama aldı, şimdi de Karadeniz'i batıya doğru işgal ediyor ve eski topraklarını istiyor, Ukrayna ile iş asla bitmeyecek, Baltık Cumhuriyetleri, Romanya, Bulgaristan sıradaki hedefler. Sonra da ya Yunanistan ya biz. Ellerine koz verilirse bunların hepsini tek tek yapacaklar. Romantikliğin alemi yok, işin ucunda biz varız ve en ağır şekilde Rusyanın karşısında olmalıyız. "Kardeşim, sen hiç Batı Almanya veya herhangi bir Batı bölgesinden doğu'ya, Rusya'ya kaçmak için canını tehlikeye atan insan duydun mu? Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?"
    Oncelikle sordugum sorulara cavap vermediginizden abd ve batinin yavsakligini kabul ettiginizi anliyorum.

Suriye ye gelince;

Suriye ile sscb muttefikti ordan kalma bir iliskileri var.Sen rusya nin suriye de esad in devrilmemesi icin yardim etmesine bozulmusun anlasilan.

Peki rusya ya kiziyosum da abd bilmem kacbin km den suriyeye mudahale etmesine neden kizmiyosun sayin dr ?

İrak ve suriye de yaptiklarinin sonucunda kac milyon kisi oldu ve yaralandi ?

Ama sorarsan demokrasi getiriyor,bu kodummun suudlarina,katar a bahreyn kuvvett e falan neden getirmiyor ?

Kuklalariyla butun petrol geliri batiya aktigindan olmasin ?

Vallahi bop ortada,12 eylul ile turkiyenin girdigi yol,tarikat ve cemaatleri besleyenler ,ulkemizin hakli cikarlarinin karsisinda olanlar(kibris harekati sonrasi ambargo,her firsatta yunanistan in yanindalar).teror e destek vs vs

Bunlar mi muttefik ?

Yav iran i bir din devleti haline getirip cokerten bati degil mi ?

Vallahi bir de yasliyim bana anlatma diyosun ama inan birsey bildigin yok bence.

Hele hele diger baslikta ugur mumcu suikastini rusya ile iliskilemdirmenize cok guldum."bir tugla alirsaniz duvar yikilir diyen Mehmet Agar bu dediginizi duysa o da kahkahalarla guler bence.

Rus ajanlari sosysl.medyads kol geziyor.demisin.Yani bana laf sokuyosun.

Ee sende amerikan ajanisin desem sana, dr ? Komik olma

Motosikleti
    speederbike
    Tarikat ve cemaatleri milletin seçtikleri besliyor diye biliyorum ben. Gavur da kullanıyor.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun uzun analiz kasmak yerine özet geçiyorum;
    Masum insanlar öldükten sonra Rusya'nın,Batı'nın,büyük resmin hepsinin ayrı ayrı a. koyayım.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rusya-çin-iran-dombili reis bloğu yerine batı dünyası ve Amerika'yi tercih ederim. Yarasa yiyen insanlar bizi var ya çiğ çiğ yer, madenlerde güneş yüzü göstermeden çalıştırırlar yemin ederim.
    buna katılıyorum. batı dünyası masum. putin hiç masum değil. rusyanın bu hareketi yanlış. çin bile desteklemiyor. putinin konuşmalarına bakarsanız türkiyede hedeftir. nato ülkesiyiz sonuçta ve amerikanın üsleri mevcut. rusya çin iran reis bloğunun esas kahramanı avrasyacı perinçeği eklemeyi unutmuşsun. türkiyede asıl adam o rusya konusunda.

bende amerikayı desteklemekten yanayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna katılıyorum. batı dünyası masum. putin hiç masum değil. rusyanın bu hareketi yanlış. çin bile desteklemiyor. putinin konuşmalarına bakarsanız türkiyede hedeftir. nato ülkesiyiz sonuçta ve amerikanın üsleri mevcut. rusya çin iran reis bloğunun esas kahramanı avrasyacı perinçeği eklemeyi unutmuşsun. türkiyede asıl adam o rusya konusunda.

bende amerikayı desteklemekten yanayım.
    batı dünyası masum yazmışım. batı dünyası masul değil putin hiç değil olacaktı.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Suraya bak, bati medyasi tarafindan kafasi karismis gencler;
    Kibris ta turkler soykirima ugrasa turkiye buna mudahale etse turkiye batida haydut devlet ilan edilir.

Ukrayna da neonaziler doneks(yanlis sehir yazmis olabilirim) kac rus oldurmus ?

Putin cok iyi demis,neonaziler ukrayna da temizlenecek diye,allahin yavsaklarina bak ulen putin in dedigi gibi ukrayna diye bir ulke olmasi lenin in aptalligi.

Sen ayni soydan ayni dilden(nerdeyse ayni) ayni ulkeden kopmus bir bagimsiz ulke olarak rusya ta dusmanlik yaparsan bedelini odersin.

Avrupa da akilli olsun silolari actirmayin!

canmuhabbet bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Buradada mı Rus sempatizanı var abi midemi bulandırıyorsunuz artık
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradada mı Rus sempatizanı var abi midemi bulandırıyorsunuz artık
    Benim de midemi amerikanci saftirikler bulandiriyor.
    Ulen turkiyenin cikari olsa bundan hadi bu isler boyle yuruyor derim de adamlar bize alanen dusman ve bizimkiler halen bunlari yalama derdinde

Ahhh ahhh,neysee
    canmuhabbet bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)