Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küfür Hastalığı Aşısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Küfür.

Tam yeri gelince yakışır.

Zırt pırt söylenince mide bulandırır.

Aşısı var mıdır bilmiyorum. Aşı niyetine steril küfürler bulunsa fena mı olur? En azından analar bir konuda rahat eder.

Mesela ;
    - Koyayım seni yere (karadeniz yöresi)
    - Ulan hayvan eti yiyen (bir arkadaşım söylerdi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    "İşiyeyim dudağına"

(Askerde Roman bir arkadaşımdan duyduğum küfür)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Küfür iyidir. Abartılmadıgı sürece arada bi bipiş nakış küfürleri muhabbeti koyulaştırır.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Şu aralar deprem olma riski çok deniliyor ve habire oluyor da zaten. Çevremizde müstakil ve boş ev çok var, zenginler ihtiyaç duymadığı için kiraya vermiyorlar ve evler çürüyüp gidiyor, hatta çoğunun camını kapısını çalıyor hurdacılar ve bir ay önce 2 kişiyi suç üstü yakaladım. Baktım gördüm ki adamlar zorlanıyor bahçe kapısını sökerken, "yan sokakta bizim ev var, bizimkilerden çekiç falan alabilirsiniz" diyecektim ama kapıyı sökmek üzereydiler o yüzden geçtim gittim.

Yemeyenin malını yerler, doğa nasıl kendini temizliyorsa toplumlar da böyle işte, bir malın mı var, ihtiyacın yok mu? sen onu unutursan başkaları sahiplenir.

Bir insan evladı dünyaya nasıl bir hizmet verirde 100 taneden fazla ev sahibi olabilir? Ufak attım yine, bizim burada 1250 civarı villanın olduğu "güzel şehir" isminde bir site var, adını dile getirmeye değmeyecek bir insanın sadece o sitede 70 civarı villası var. Birisi açıklayabilir mi? Bu insan nasıl bir hizmet verdi de bu kadar mal varlığına sahip olabilir?

Zenginler para sisteminin BUG larından yararlanarak her daim kaymak tabaka olarak kalıyorlar, benim kızdığım konu fakirlerin aptal olup bunu görmemesi.
    espresso, DickName ve COQ bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küfür iyidir. Abartılmadıgı sürece arada bi bipiş nakış küfürleri muhabbeti koyulaştırır.
    Ağır tahrik altında yapılması hafifletici unsur sayılabilir. Ya da içinde bir mizah varsa katlanılır. Ötesi yalan bence. Aşağıdaki gibiyse komik bile gelebilir
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aralar deprem olma riski çok deniliyor ve habire oluyor da zaten. Çevremizde müstakil ve boş ev çok var, zenginler ihtiyaç duymadığı için kiraya vermiyorlar ve evler çürüyüp gidiyor, hatta çoğunun camını kapısını çalıyor hurdacılar ve bir ay önce 2 kişiyi suç üstü yakaladım. Baktım gördüm ki adamlar zorlanıyor bahçe kapısını sökerken, "yan sokakta bizim ev var, bizimkilerden çekiç falan alabilirsiniz" diyecektim ama kapıyı sökmek üzereydiler o yüzden geçtim gittim.

Yemeyenin malını yerler, doğa nasıl kendini temizliyorsa toplumlar da böyle işte, bir malın mı var, ihtiyacın yok mu? sen onu unutursan başkaları sahiplenir.

Bir insan evladı dünyaya nasıl bir hizmet verirde 100 taneden fazla ev sahibi olabilir? Ufak attım yine, bizim burada 1250 civarı villanın olduğu "güzel şehir" isminde bir site var, adını dile getirmeye değmeyecek bir insanın sadece o sitede 70 civarı villası var. Birisi açıklayabilir mi? Bu insan nasıl bir hizmet verdi de bu kadar mal varlığına sahip olabilir?

Zenginler para sisteminin BUG larından yararlanarak her daim kaymak tabaka olarak kalıyorlar, benim kızdığım konu fakirlerin aptal olup bunu görmemesi.
    70 villalı olanlara evlatlık gidebilirim

Ben en çok Hırbonen ve hasmetin birbirlerine saydırmalarını seviyordum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler