Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Mis gibi tereyağlı BOŞ GÖZLEME

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ülkeyi 20 senedir İsmet Paşa, Ezhel ya da Mickey Mouse yönetmiyor.

20 senede birşeyler düzelmeyip daha kötüye gitmişse bunun sorumlusu muhalefet değil Ak Parti + stepnesi Mhp ve bu gudik oluşuma oy veren %50'dir.

Bu ülke muhafazakar değildir. Hatta Müslüman bile değildir. Öyle görünse bile komşusunun eşine sarkmayı, dağ başında sittirik bir bahçe mirası için tüm aile birbirine girmeyi, tarikat yurtlarında erkek çocuklara tecavüz etmeyi "bir kereden bir şey olmaz" diye savunmayı, hırsızlığı meşru ve "uyanıklık" olarak gören bir ülke, toplum, halktır.

Artık hak, hukuk, adalet, başörtülü bacı edebiyatı yapmanın yararı yok, dış güçler konusunu da kimse yemiyor, yutmuyor. Siz memnunsanız Ak Parti ya da yancısı Mhp'ye oy verin ya da oy kullanmayarak ne kadar "uuuuu ne kadar liberalim" ayaklarına yatın.

Ha, eğer en basidinden faturalar, Khk adaletsizlikleri, göçmen istilası konusunda memnun değilseniz çare bir sonraki seçimde Millet ittifakıdır. Memnun olmayan kitlenin oy vermeme, seçim günü tatile çıkma ya da şımarıklıktan oy vermeye gitmeme lüksü yoktur.
    DickName, gurcanozturk, espresso ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mesajı neden sildin;

Korkak herif, muhalif maskesi takmis koyu ak partili seni…
    Ulan primat ben değil yönetim sildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Mültecilerin ALLAH BELASINI VERSİN...

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkeyi 20 senedir İsmet Paşa, Ezhel ya da Mickey Mouse yönetmiyor.

20 senede birşeyler düzelmeyip daha kötüye gitmişse bunun sorumlusu muhalefet değil Ak Parti + stepnesi Mhp ve bu gudik oluşuma oy veren %50'dir.

Bu ülke muhafazakar değildir. Hatta Müslüman bile değildir. Öyle görünse bile komşusunun eşine sarkmayı, dağ başında sittirik bir bahçe mirası için tüm aile birbirine girmeyi, tarikat yurtlarında erkek çocuklara tecavüz etmeyi "bir kereden bir şey olmaz" diye savunmayı, hırsızlığı meşru ve "uyanıklık" olarak gören bir ülke, toplum, halktır.

Artık hak, hukuk, adalet, başörtülü bacı edebiyatı yapmanın yararı yok, dış güçler konusunu da kimse yemiyor, yutmuyor. Siz memnunsanız Ak Parti ya da yancısı Mhp'ye oy verin ya da oy kullanmayarak ne kadar "uuuuu ne kadar liberalim" ayaklarına yatın.

Ha, eğer en basidinden faturalar, Khk adaletsizlikleri, göçmen istilası konusunda memnun değilseniz çare bir sonraki seçimde Millet ittifakıdır. Memnun olmayan kitlenin oy vermeme, seçim günü tatile çıkma ya da şımarıklıktan oy vermeye gitmeme lüksü yoktur.
    sizden öncelikle imanımı nasıl ölçtüğünüzü öğrenmek isterim ?

khk adaletsizliğini baz alırsak. bu durum ile alakalı bir oylamada iyi parti ve chpli üyelerde akp ve mhp ile aynı oyu vererek geçiştirdiler. bu muhalefet mi bu konuyu çözecek. kusura bakmayın artık bu tip şeyleri ben yemiyorum. dolayısıyla düşük profilli muhalefetide desteklemiyorum. kalın sağlıcakla
    serif abi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

khk adaletsizliğini baz alırsak. bu durum ile alakalı bir oylamada iyi parti ve chpli üyelerde akp ve mhp ile aynı oyu vererek geçiştirdiler. bu muhalefet mi bu konuyu çözecek. kusura bakmayın artık bu tip şeyleri ben yemiyorum. dolayısıyla düşük profilli muhalefetide desteklemiyorum. kalın sağlıcakla
    Oktayyy dur.
    Bak herseyi unut,yukardaki tartismalar onemli degil,alinip gucenip yanlis bisey yapma sakin.

İlk aldigin karar,guzel karar.Kimseye oy verme,mumkunse cevrende akp ye oy verecek baskalari da varsa onlari da kendin gibi notrleyebilirsen super olur.

Sakin bize kizip gavura basar gibi akp ye basma,rica ediyorum bittik mk ulke yasamsal savas veriyor artik.

İlerde cikabilecek multecilerin de kullanilacagi ic savasta(bence ciddi bir ihtimal) insallah bizden yana olursun.amin
    Italian bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Bakın ben sadece sizi değil tüm Trabzon'u, Rize'yi, Bayburt'u bilirim, hem de çok çok iyi. O yüzden sizden ricam Ak Parti'yi eleştirmeye yüreğinizin yetmediğini görüyorum ama lütfen tüm sıkıntıların sebebini "Chp ve İyi parti de öyle böyle yaptı" diye sorumluluğu karşı tarafa atmayın.

tek tip insan yetiştirmek isteyen herkes yobazdır. mışmışı filan yok bunun.

Bu kadar çeşitlilik yeter mi biraz daha ekleyelim mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Bakın ben sadece sizi değil tüm Trabzon'u, Rize'yi, Bayburt'u bilirim, hem de çok çok iyi. O yüzden sizden ricam Ak Parti'yi eleştirmeye yüreğinizin yetmediğini görüyorum ama lütfen tüm sıkıntıların sebebini "Chp ve İyi parti de öyle böyle yaptı" diye sorumluluğu karşı tarafa atmayın.
    tommygun bunu beğendi.

tabiki bilebilirsiniz ülke kurulduğundan beri var olan şehirler. Benim merak ettiğim benim imanımı nereden ölçtünüz. Sizi genelleme yapan biri olarak görmüyorum. Şayet trabzonluysan öylesindir mantığındaysanız sizin adınıza üzülürüm.

çok önyargılısınız kusura bakmayın ama bu iyi bir şey değil. Haklı olduğunuz kısım artık eleştirmiyorum. çünkü artık eleştrilecek bir yönü de kalmadı. yaklaşık 2013 yılından beri eleştirmem. bir şeyi eleştirmem yorum yapmam için değer olması lazım. muhalefet biraz daha değerli benim için. yani %1 de olsa ihtimal o. Yoksa yürek yetme konusunda ben kendimi de eleştririm o kadar yürek var bende. benim yaptığım şey suçu başkasına atmak değil. anlamadığınız kısım bu.

şöyle söyleyim. ülkede bu kadar hırsızlık, hukuksuzluk ve belkide tarihinde görmediği kadar rezalet varken iktidar hala oyunu arttırabiliyorsa orada muhalefet eksikliği vardır. bunu 2011 yılında trabzondan istanbula dönerken kılıçdaroğlu ile aynı uçağa denk geldiğimizde kendisinede söyledim. Ne kadar ileri görüşlüysem artık. Ona dedim ki bir ülkede muhalefet görevini yerine getirmezse iktidar kral olur. adamlar başımıza kral oldular.

şimdi siz söyleyin muhalefete neden güveneyim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    tabiki bilebilirsiniz ülke kurulduğundan beri var olan şehirler. Benim merak ettiğim benim imanımı nereden ölçtünüz. Sizi genelleme yapan biri olarak görmüyorum. Şayet trabzonluysan öylesindir mantığındaysanız sizin adınıza üzülürüm.

çok önyargılısınız kusura bakmayın ama bu iyi bir şey değil. Haklı olduğunuz kısım artık eleştirmiyorum. çünkü artık eleştrilecek bir yönü de kalmadı. yaklaşık 2013 yılından beri eleştirmem. bir şeyi eleştirmem yorum yapmam için değer olması lazım. muhalefet biraz daha değerli benim için. yani %1 de olsa ihtimal o. Yoksa yürek yetme konusunda ben kendimi de eleştririm o kadar yürek var bende. benim yaptığım şey suçu başkasına atmak değil. anlamadığınız kısım bu.

şöyle söyleyim. ülkede bu kadar hırsızlık, hukuksuzluk ve belkide tarihinde görmediği kadar rezalet varken iktidar hala oyunu arttırabiliyorsa orada muhalefet eksikliği vardır. bunu 2011 yılında trabzondan istanbula dönerken kılıçdaroğlu ile aynı uçağa denk geldiğimizde kendisinede söyledim. Ne kadar ileri görüşlüysem artık. Ona dedim ki bir ülkede muhalefet görevini yerine getirmezse iktidar kral olur. adamlar başımıza kral oldular.

şimdi siz söyleyin muhalefete neden güveneyim.
    Tamam ev sahibi olarak yatak odamızda hırsıza denk geldik ve dövdük onu. Peki mübarek! hırsızın hiç mi suçu yok?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çünkü muhalefin sine-i millete dönmeye yüreği yetmiyor zira siyaseti meslek edinmişler. Siyaset olmasa kimse bunlara günlük 100 liradan fazla yevmiye vermez. Aç kalırlar.

Genel olarak her şey ayağımıza hazır olarak gelsin istiyoruz. Demokrasi, insan hakları, hukuk, özgürlük; hepsi hazır halde önümüze gelecek. Hiç çaba sarfetmeyelim istiyoruz.

Mesela ben şu an sınavlara hazırlanıyorum. Tek hayalim sınav esnasında beyaz sakallı bir hacı abi gelsin ve bana doğru şıkları göstersin. Kafaya bak mq zihin dünyasına bak.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktayyy dur.
    Bak herseyi unut,yukardaki tartismalar onemli degil,alinip gucenip yanlis bisey yapma sakin.

İlk aldigin karar,guzel karar.Kimseye oy verme,mumkunse cevrende akp ye oy verecek baskalari da varsa onlari da kendin gibi notrleyebilirsen super olur.

Sakin bize kizip gavura basar gibi akp ye basma,rica ediyorum bittik mk ulke yasamsal savas veriyor artik.

İlerde cikabilecek multecilerin de kullanilacagi ic savasta(bence ciddi bir ihtimal) insallah bizden yana olursun.amin
    yok ben akp oy basmam sen rahat ol. alınıp gücenme olmaz bende. fikrimi söylerim fikri dinlerim. benim gibi olmak yada düşünmek zorunda değil kimse. hakaret edenede üzülürüm sadece.

akp ye oy sadece akplilere çok kızarsam atarım. yani insanın içinden de gelmiyor değil ha. biraz daha sıkıntı çeksinler diye akp oy atabilirim sadece. işin makarası bir yana akpye oy kesinlikle olmazda belki chp. iyi partide kesinlikle olmaz.

iç savaş meselesine gelince. ileride çıkabilme ihtimali bencede ciddi. o vakit burada olursam elbette ki mültecilerin tarafında olmayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://ichef.bbci.co.uk/news/640/cp...1_chpx4665.jpg

Bu kadar çeşitlilik yeter mi biraz daha ekleyelim mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

https://cf.kizlarsoruyor.com/q107945...mary-share.png
    paylaştığınız resim güldürdü beni ya. benim bahsettiğim şey başka.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Tamam ev sahibi olarak yatak odamızda hırsıza denk geldik ve dövdük onu. Peki mübarek! hırsızın hiç mi suçu yok?
    ön yargı kısmına bir cevabınız var mı ?

yatak odana gelen hırsızı dövmüyor işte mesele o. hırsızın suçu çokta bekçinin uyumasına kızıyorum ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü muhalefin sine-i millete dönmeye yüreği yetmiyor zira siyaseti meslek edinmişler. Siyaset olmasa kimse bunlara günlük 100 liradan fazla yevmiye vermez. Aç kalırlar.
    ben muhalefete kızınca neden suçlu oluyorum peki. sabahtan beri aynı şeyi söylüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bronz madalyali pust musun ?

Ustune alinma serefsiz it.bak oraya fetos te yazmiyorum artik neden alindin ?

Agzina sokarim..
    Acıdı mı şerefsiz it. Sataşma demiştim.

Motosikleti
    N/A
    Burası kurtlar sofrası değilmiydi yahu herkes birbirine abilik yapıyordu çingene mahallesine dönmüş.. neyse aradığım türkiye burası yiyin ulan birbirinizi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası kurtlar sofrası değilmiydi yahu herkes birbirine abilik yapıyordu çingene mahallesine dönmüş.. neyse aradığım türkiye burası yiyin ulan birbirinizi
    abi ister misin, cok lezzetli , izlerken de iyi gidiyor

ero__ ve gurcanozturk bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ister misin, cok lezzetli , izlerken de iyi gidiyor

https://www.dersimiz.com/resimler/c/patlak-misir.jpg
    Milletin ağzından lağım akıyor amman üstüne gelmesin dikkat et

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Adelet diye Ankaradan İstanbula yürüdüler.Yola gübre dökenler adalet istemeyenler.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin ağzından lağım akıyor amman üstüne gelmesin dikkat et
    alıştık artık , sıkıntı yok :D

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adelet diye Ankaradan İstanbula yürüdüler.Yola gübre dökenler adalet istemeyenler.
    en azından kendı sarayda oturup koyunları yürütmedi

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hareketi çok takdire şayan ama devam etmediler. mesela şuan miting yapmalarına engel olan nedir ?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korku-Gerilim filmlerinde tam "adamı yiycekler lan!" dedirttikten sonra hayat kurtaran hamle gelir ya. Moderatörler öyle yapmış. İyi gerildik be ya...

Motosikleti
    250r
    şimdi eski yönetimlerden bahsedip tekrar akp li olacağım ama söyliyim. zamanında okula giderken başörtüsü sakal kısa etek o bu yasaktı. ilkokulda önlük giymek vardı. bunlar yeterli mi ?
    Tam hakim değilim konuya ama, kalktıysa eğer lise de dahil okullar için önlük veya tek tip üniformanın bence yanlış. Okullar çoçukları için vahşi bir orman gibi olabiliyor.

Saç sakal,kılık kıyafet yönetmeliği hala mevcut ve bence uygulanıyor ve bence öyle de olmalı zaten.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tek tip üniforma derken toplama kampı gibi giyinmesinlerde Okul forması herkesin alım gücü farklı olduğundan faydalı.Okul kıyafeti olduğu halde ayakkabı dan sadece sorun yaşıyoruz.Yok o Nike ın Air modelini almış öbürü bunu.Bir sene giyemeyeceği ayakkabıya bin lira para vermek gereksiz.Eee bide bunun elbisesi girse işin içine yandık.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)