Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mis gibi tereyağlı BOŞ GÖZLEME

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Boş tost, boş baklavadan sonra boş gözleme…
    Artan hayat pahalılığına karşı işletmelerin uyguladığı yöntemler sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. İçi boş tost, boş baklavanın ardından bu kez bir büfede fiyatı 10 TL'den içi boş gözleme satıldığı görüldü.

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Fakirlikten değil o, talep o yönde.
    -Black- ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakirlikten değil o, talep o yönde.
    Burger King'den BOSCHBURGER atağı bekliyorum.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Araştırma yaptım boş tost geçmişte yapılan ve şimdi nostalji olsun diye tekrar yapılan bir yemekmiş.
    Mevcut hükümet ile ne alıp veremediğiniz var. Adamlar daha ne yapsın…

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bos gozlemenin tereyagli olabilecegini dusunmuyorum,zaten oyle yazmamislar

Bu fakirlesmede ne yapmak lazim diye hep dusunuyorum.

Lastik nerden alinir desem akliniza motolastik,lastikdeposu buzz motor falan gelir.

Pekii cikma lastik nerden alinir desem ?

Akliniza bisey gelmedi di mi ?

İste sektorde is yapacak bir fikir verdim size.Cikmalastik.com,domain bos hemde

Bu fakirlikte az kullanilmis idare edecek bir lastik her zaman talep gorecektir
    drtayfun bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırma yaptım boş tost geçmişte yapılan ve şimdi nostalji olsun diye tekrar yapılan bir yemekmiş.
    Mevcut hükümet ile ne alıp veremediğiniz var. Adamlar daha ne yapsın…
    Mesela hangi yıllarda varmış?

öncelikle bu duruma gelmemizde iktidar yanlıları ne kadar suçlu ise o kadar diğer kesimde suçlu.

boş gözlemeye gelince çok boşta sayılmaz tereyağ sürülmüş. Tereyağın kilosu kaça biliyonuz mu ))

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle bu duruma gelmemizde iktidar yanlıları ne kadar suçlu ise o kadar diğer kesimde suçlu.
    Puhahaha
    Muhahaha
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı

boş gözlemeye gelince çok boşta sayılmaz tereyağ sürülmüş. Tereyağın kilosu kaça biliyonuz mu ))
    Yok yaaa.Ben ne ara bursali,atp,kuvvetmira gibi adamlarla ayni kefeye konur oldum ?

Kotu niyetli degilsen eger super sacmaliyosun haberin olsun.

Bu da yeni moda oldu ha,hepimiz sucluyuz!

Bazi akp liler kendilerine oy verilmeyecegini bildiginden,"yaaaa hepsi ayni bunlarin", "oy kulllanmiyorumm!" gibi soylemleri olur.

Kusura bakma,bir kere bile oy vermedigim halde neden suclaniyorum ben ?

Serife abla ve senin gizli akp li oldugunuzu dusunmeye basladim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkemizdeki en büyük problem zaten yeni b.kluklar ortaya ckarken eskileri de yeni gibi ortaya koymak.

Ülke battı, boş baklava vs. tamam. Onunla ilgili konu acsan tamam da güzel kardeşim 100 yıldır satılan boş gözleme bu konu ile alakalı değil.

Mesela ben sipariş verirken arada boş gözleme de söylerim. kendi cikolatamı sürüp yiyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizdeki en büyük problem zaten yeni b.kluklar ortaya ckarken eskileri de yeni gibi ortaya koymak.

Ülke battı, boş baklava vs. tamam. Onunla ilgili konu acsan tamam da güzel kardeşim 100 yıldır satılan boş gözleme bu konu ile alakalı değil.

Mesela ben sipariş verirken arada boş gözleme de söylerim. kendi cikolatamı sürüp yiyorum.
    Ben sipariş de etmedim şimdiye kadar, evde kendim de yapmadım boşunu. Bilmiyordum valla. Ama durumu pekiştirmek adına yerini bulmuştur herhalde.
    (Herhangi bir menüde de şimdiye kadar denk gelmedim)

Gözleme dediğin zaman, hiçbişey olmasa bile, bişey olsun muhakkak diye beklerim içinde.
    DickName bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş vekil bile var. Gözleme ne ki?

Italian, ero__ ve erkanzdemir bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeliz sen misin ?
    tommygun ve ero__ bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sipariş de etmedim şimdiye kadar, evde kendim de yapmadım boşunu. Bilmiyordum valla. Ama durumu pekiştirmek adına yerini bulmuştur herhalde.
    (Herhangi bir menüde de şimdiye kadar denk gelmedim)

Gözleme dediğin zaman, hiçbişey olmasa bile, bişey olsun muhakkak diye beklerim içinde.

-Black- ve F54 bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela hangi yıllarda varmış?
    1. Dünya savaşında kıtlık yaşanırken varmış.

Küçükken köyde salça yaparlarken büyüklerimiz ekmeğe sürüp yedirirdi. O zaman CHP hükümeti vardı. Akp sayesinde ekmeğe salça yerine ketçap sürüyoruz. Bugünlerimize şükürler olsun.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeliz sen misin ?
    yok ben yeliz değilim. adım soyadım orada yazıyor.

yeliz demenizin sebebini merak ettim doğrusu ?

yok ben yeliz değilim. adım soyadım orada yazıyor.

yeliz demenizin sebebini merak ettim doğrusu ?
    Yeliz mahlasını kendine uygun gören çok saygıdeğer bir zat-ı muhterem de geçenlerde sizinkiyle benzer bir beyanatta bulundu da. O sandım bir an sizi.
    DickName ve drtayfun bunu beğendiler.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yaaa.Ben ne ara bursali,atp,kuvvetmira gibi adamlarla ayni kefeye konur oldum ?

Kotu niyetli degilsen eger super sacmaliyosun haberin olsun.

Bu da yeni moda oldu ha,hepimiz sucluyuz!

Bazi akp liler kendilerine oy verilmeyecegini bildiginden,"yaaaa hepsi ayni bunlarin", "oy kulllanmiyorumm!" gibi soylemleri olur.

Kusura bakma,bir kere bile oy vermedigim halde neden suclaniyorum ben ?

Serife abla ve senin gizli akp li oldugunuzu dusunmeye basladim
    niyetimi belirteyim o zaman.

bu ülke yaklaşık 80 milyon insan var. ne kadar seçmen var bilemiyorum. toplumsal olayları iyi yada kötü olsun bireysel olarak yorumlamak çözüm getirmez. mesela twitter ı takip ediyor musunuz ? ediyorsanız orada göreceğiniz durum şu. para bitti insanların öfkesi arttı. herkes ekonominin durumundan bahsediyor. yüzeysel bakıldığında haklı gözükmekle beraber aslında toplum olarak durumu yanlış okuyoruz. ülkenin her ne kadar sorunu ekonomik olarak görülsede aslında sorunun kaynağı ekonomi değil. "Bazi akp liler kendilerine oy verilmeyecegini bildiginden,"yaaaa hepsi ayni bunlarin", "oy kulllanmiyorumm!" gibi soylemleri olur." bende aynı sebeple olmasada aynı şeyi söylüyorum. Oy kullanmayı düşünmüyorum. sebeplerine gelince

hiç bir parti adam akıllı bir çözüm sunmuyor. deva ve gelecek partisi ni hiç kaale almıyorum. ülke tepetaklak giderken yönetimin içinde idiler. ülkenin iki büyük muhalif partisi biri chp diğeri iyi parti. adaleti düzeltme noktasında ne kadar güvenilir ? kabul ediyorum adalet hiç bu kadar kötü olmadı ama bu partiler adaletsizliğin üzerine ne kadar gittiler. somut bir örnek vereyim 2017 de mühürsüz oylar sayıldığında nerede idiler.

ben ülkemin düzelmesi için önce adaletin sağlanması gerektiğini düşünüyorum fakat hiç bir parti bu konuda bana güven vermiyor. toplumun muhalif kesimin suçuna gelirsek. konuştuğum çevremdeki herkes ekonomiden şikayetçi. kimse demiyor ki ülkede adalet yok. ülkede adalet olmazsa ise hiç bir şey düzelmez. ekonomi kadar hukuksuzluktan şikayet etmiş olsalar dı inanın ülke bu noktaya gelmezdi.

dip not anayasaya aykırı olsa bile evet diyeceğiz diyen chp ye oy vermemi beklemeyin. bu beni akpli yapmaz.

şimdi şahsınıza lafım yok fakat toplum asıl sorunu görmediği için bence muhalif kesimde en az iktidar kadar suçlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeliz mahlasını kendine uygun gören çok saygıdeğer bir zat-ı muhterem de geçenlerde sizinkiyle benzer bir beyanatta bulundu da. O sandım bir an sizi.
    aynı şeyi farklı sebeplerle söyleyen kişiler olabileceğini hesaba katmanız gerekirdi diye düşünüyorum.

niyetimi belirteyim o zaman.

bu ülke yaklaşık 80 milyon insan var. ne kadar seçmen var bilemiyorum. toplumsal olayları iyi yada kötü olsun bireysel olarak yorumlamak çözüm getirmez. mesela twitter ı takip ediyor musunuz ? ediyorsanız orada göreceğiniz durum şu. para bitti insanların öfkesi arttı. herkes ekonominin durumundan bahsediyor. yüzeysel bakıldığında haklı gözükmekle beraber aslında toplum olarak durumu yanlış okuyoruz. ülkenin her ne kadar sorunu ekonomik olarak görülsede aslında sorunun kaynağı ekonomi değil. "Bazi akp liler kendilerine oy verilmeyecegini bildiginden,"yaaaa hepsi ayni bunlarin", "oy kulllanmiyorumm!" gibi soylemleri olur." bende aynı sebeple olmasada aynı şeyi söylüyorum. Oy kullanmayı düşünmüyorum. sebeplerine gelince

hiç bir parti adam akıllı bir çözüm sunmuyor. deva ve gelecek partisi ni hiç kaale almıyorum. ülke tepetaklak giderken yönetimin içinde idiler. ülkenin iki büyük muhalif partisi biri chp diğeri iyi parti. adaleti düzeltme noktasında ne kadar güvenilir ? kabul ediyorum adalet hiç bu kadar kötü olmadı ama bu partiler adaletsizliğin üzerine ne kadar gittiler. somut bir örnek vereyim 2017 de mühürsüz oylar sayıldığında nerede idiler.

ben ülkemin düzelmesi için önce adaletin sağlanması gerektiğini düşünüyorum fakat hiç bir parti bu konuda bana güven vermiyor. toplumun muhalif kesimin suçuna gelirsek. konuştuğum çevremdeki herkes ekonomiden şikayetçi. kimse demiyor ki ülkede adalet yok. ülkede adalet olmazsa ise hiç bir şey düzelmez. ekonomi kadar hukuksuzluktan şikayet etmiş olsalar dı inanın ülke bu noktaya gelmezdi.

dip not anayasaya aykırı olsa bile evet diyeceğiz diyen chp ye oy vermemi beklemeyin. bu beni akpli yapmaz.

şimdi şahsınıza lafım yok fakat toplum asıl sorunu görmediği için bence muhalif kesimde en az iktidar kadar suçlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

aynı şeyi farklı sebeplerle söyleyen kişiler olabileceğini hesaba katmanız gerekirdi diye düşünüyorum.
    Kısa yazınca hesaba katılmıyor, ama uzun uzun açıklayınca söylediklerinizin çoğuna katıldığımı söyleyebilirim.
    Fakat çözüm aşamasında oy vermemek pek katılabileceğim bir durum değil. Oy verip verdiğiniz oyun hesabını sormadığınız müddetçe bu duruma oy verenlerle aynı katkıyı sağlamış oluyorsunuz.
    drtayfun bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Yeliz kimdir? Yeliz olayı nedir?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)