Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yunanistan Yeraltında Gelen Gizemli Sesin Sırrı Çözüldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha ybr

Yunanistan Selanik'te yeraltından gelen ve sadece gece duyulan gizemli sesin sırrı çözüldü. Gizemli ses 5 haftadır geceleri bölgede duyuluyor. Garip ve ürkütücü ses Selaniklilerin kabusu oldu.

Aralık ayından bu yana neredeyse 5 haftadır her gece Selanik'te duyulan tuhaf ses, kent sakinlerini ürkütmeye devam ediyor. Kent halkı, bu gizemli sesi şehrin birçok mahallesinde duyulabilen ancak en çok Kifisias ve Akropoleos yollarının buluştuğu bölgeden gelen 'sağır edici şekilde ürkütücü, hatta uhrevi gizemli bir ses' olarak tanımlıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hocam kanal senin mi ? Hadi reklam yaptiysan tamam da, izlediysen neyin sebep oldugunu yazaydin ya 2 cumle. Tum videoyu izlemedim tabii ki, son 1-2 dakikasinda soyluyor eleman zaten. 8 dakikalik videonun son 2 dakikasinda aciklandigi cok bariz.
    espresso bunu beğendi.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kanal senin mi ? Hadi reklam yaptiysan tamam da, izlediysen neyin sebep oldugunu yazaydin ya 2 cumle. Tum videoyu izlemedim tabii ki, son 1-2 dakikasinda soyluyor eleman zaten. 8 dakikalik videonun son 2 dakikasinda aciklandigi cok bariz.
    E bari sen yazaydın

Toplumun barsağa yaklaşımıyla aynıdır ; "Gazdır o gaz "

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı siyanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E bari sen yazaydın

Toplumun barsağa yaklaşımıyla aynıdır ; "Gazdır o gaz "
    Pardon yaw Evet gaz gibi bisey aslinda.

Su deposunun 2km uzaginda, su hatlarinda ayarlanmis bir cihazin (pompa vs sanirim) olusturdugu periyodik ses imis.
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyüklere masallar tarzındaki youtube kanallarının takipçisi çok. Daha ciddi konuları izlemeyi tercih ederim. Yer altından gelen sesler konu edilecekse depremleri okumak lazım. Yer kabuğunun yırtılma sesi ilgi çeken ve korkutan bir ses. Örneğin, 1939 Yılında İzmir kuzey ilçelerine ağır kayıp verdiren 7.1 lik depremde Bergama kaymakamının anlattıklarını okumanızı tavsiye ederim.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Değil video izlemek, başlığı doğru düzgün atılmamış haberleri bile okumuyorum.
    drtayfun bunu beğendi.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...1939 Yılında İzmir kuzey ilçelerine ağır kayıp verdiren 7.1 lik depremde Bergama kaymakamının anlattıklarını okumanızı tavsiye ederim.
    Nereden okuyabiliriz?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Marmara depreminde gece kalktık ben fırtına çıktı zannettim o sesi duyduğumda. Camdan dışarı baktım ağaçlar falan sallanmıyor havada rüzgar yoktu .O sesi unutamam.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Su deposunun 2 km ötesinde su hatlarına ayarlanmış bir cihazın gürültüyü bölgeye taşımasıymış sesin kaynağı.

Videoyu hazırlayan arkadaş da sağolsun 10 saniyelik konuyu 8 dk 10 saniyede anlatmış, bir de üzerine "siz ne düşünüyorsunuz?" diye sormuş. Bu tip gereksiz bir konuyu videoda uzattıkça uzatmak, Facebook'ta basit bir matematik sorusu vererek post altına yazılan cevaplarla ilgi çekmeye çalışmak, Linkedin'de "Asgari ücret şu bu oldu, sizce yeterli mi?" diye geyik gubik bir soru sorarak ilgi toplamaya çalışmak bana biraz ayıp gibi geliyor.

Buarada Yunan halkı da bu denyolukla geçmişte koskoca Helen kültürünü nasıl oluşturmuş, hayrettir.
    espresso, gurcanozturk ve Alman_ bunu beğendiler.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı muam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereden okuyabiliriz?
    https://www.ajansbakircay.com/m/22-e...akale,625.html

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su deposunun 2 km ötesinde su hatlarına ayarlanmış bir cihazın gürültüyü bölgeye taşımasıymış sesin kaynağı.

Videoyu hazırlayan arkadaş da sağolsun 10 saniyelik konuyu 8 dk 10 saniyede anlatmış, bir de üzerine "siz ne düşünüyorsunuz?" diye sormuş. Bu tip gereksiz bir konuyu videoda uzattıkça uzatmak, Facebook'ta basit bir matematik sorusu vererek post altına yazılan cevaplarla ilgi çekmeye çalışmak, Linkedin'de "Asgari ücret şu bu oldu, sizce yeterli mi?" diye geyik gubik bir soru sorarak ilgi toplamaya çalışmak bana biraz ayıp gibi geliyor.

Buarada Yunan halkı da bu denyolukla geçmişte koskoca Helen kültürünü nasıl oluşturmuş, hayrettir.
    Şimdiki Yunanlılar'la eski Helenliler'in alakası yokmuş sanırım, ondan olabilir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS

Saadettin Teksoy Gençliği Sokarım mı diyordu o
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler