Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dolar 18 TL oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet devlet dememek lazım; vatandaşlar devletin kulu olmadıklarını, devletin onların kulu olması gerektiğini anlayana kadar devlet iyidir vs. övmek desteklemek sakıncalı bence. Ne zaman ki devletten hesap sorabilecek olgunluğa gelirler o zaman devleti överiz, övmesek bile kösteklemeyiz. espresso yine de övmez ama, orada hiç şansın yok Hırbonen...
    Espresso yu 1 yil afganistan da, 1 yil guney amerika ulkesinde,1 yil da nijer de yasatacaksin.

Bizim gibi toplumlarda dert edecegimiz son sey devlet otoritesi olsun.

Finlandiya da falan bu konular fikir duzeyinde tartışılabilir ama,mobeseler ozel hayata mudahale mi,kaldirsak mi,polislere cop kelepce vermeli miyiz,buna hakkimiz var mi vss ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anarşizme ne zaman geçtiniz yahu?
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dolar yuzde 11 daha dustu 10.7

Aq dolara bakmaktan is yapamiyorum 1 aydir..boyle ulke olmax olsun

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Dokuza inerse yurt dışından i9 12900 cpu Asus ROG E board bide ram alırım sistemi yenilerim.3080le mevcut sistem darboğaz yapıyor bazen FPS drop yiyorum uçarken.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokuza inerse yurt dışından i9 12900 cpu Asus ROG E board bide ram alırım sistemi yenilerim.3080le mevcut sistem darboğaz yapıyor bazen FPS drop yiyorum uçarken.
    dolar 8 olursa.ben de motoru yenilerim.ulke batmadan once avrupali motora binmek istiyorum :p

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bak biz düşsün şunu alırız dedik hemen kendini 11 in üzerine atmış.Ne istesek tersi oluyor.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    3080 varsa boş durmasın, 1070ti bile ayda 50 dolar kazandırıyor madencilikte. 3080 de 6 ayda ana yeni anakart parası çıkarır.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hayatımda hiç kazmadım.Karta bir şey olursa kafayı yerim.Bi uçuş hobimiz var bide motor.Kışın motor süremiyoruz bir de uçamazsak kötü olur.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Hayatımda hiç kazmadım.Karta bir şey olursa kafayı yerim.Bi uçuş hobimiz var bide motor.Kışın motor süremiyoruz bir de uçamazsak kötü olur.
    40 bin lirayı yakarsan, normal :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben "para şansı" diye bir hadiseye inanırım, batıldır ama inanırım. İyi kötü bir birikimim var ama 10 katı da olabilirdi, cenabetliğimden olmadı. Kurların delice aşağı düşmesi de benim gundiliğimden, Usd.ye yatırım yapanlar kusura bakmasın, keşke imkanım olsa da zararlarını telafi etsem.

Aslında Ak Parti Üsküdar teşkilatına üye olmaya kalksam en geç 1 aya hükümet düşer, memlekette Ak Parti kalmaz, gariban Anap, Dyp, Dsp gibi olurlar. Cenabetliğime güvendiğim kadar hayatta hiçbir şeye güvenmiyorum.
    YasinC, Cyan, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben "para şansı" diye bir hadiseye inanırım, batıldır ama inanırım. İyi kötü bir birikimim var ama 10 katı da olabilirdi, cenabetliğimden olmadı. Kurların delice aşağı düşmesi de benim gundiliğimden, Usd.ye yatırım yapanlar kusura bakmasın, keşke imkanım olsa da zararlarını telafi etsem.

Aslında Ak Parti Üsküdar teşkilatına üye olmaya kalksam en geç 1 aya hükümet düşer, memlekette Ak Parti kalmaz, gariban Anap, Dyp, Dsp gibi olurlar. Cenabetliğime güvendiğim kadar hayatta hiçbir şeye güvenmiyorum.
    Güldürdünüz hocam
    tommygun bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yalvarıyorum sana yarın üye ol.
    DickName, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Havalandırmada falan sorun olmazsa gayet güzel kazılır aslında.
    Bendeki 1070ti hiç ayar yapılmamış hali ile 180W elektrik tüketiyor. nvidia power limit ve clock ayarlarından ayarlayıp onu 100W olarak ayarladım, hıznı düşürünce mining performansı öyle çok düşmüyor, ethereum kazarken 32 olacağına 30 oluyor ama elektrik tüketimi düşüyor haliyle daha az ısınıyor az ısınınca da fanlarının %30 hızda dönmesi yeterli oluyor. kapalı kasa içinde de değil, öyle hem az ses çıkarıacak hem serin çalışacak halde bir köşede çalışıyor. Bu ayarları yapamayacaksan girişme çok ısınır. Ekran kartı çok kullanıldı ısındı yandı diye bir şey olmaması lazım zaten kendi üzerindeki devreler onu ısınmaktan korur, aşırı ısınınca yavaşlatır kendini, yine ısınmaya devam ederse kapanır, bozamazsın yani, en fazla performans elde edemezsin. Ama bir giriş, kullanmadığın, oyun oynamadığın zamanlar boş durmasın para kazandırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Hırbonen durumlar nedir

Galiba zengin oluyorum...
    Borusan i arayim da sunu getirsinler..

Kiziyorum yani, ellerinde nasil t5 olmaz!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Puuuu allah kahtetsin dolar 10.6 oldu.. pzt thy kipkirmizi olur.allahim bir haftasonu mutlu gecirtmiyosun neden yaa nedeen ?
    -Black- bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Seleyi beğenmedim ama ne güzel motormuş yaf.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Evet dolar 18.1 oldu baktım yazan yok ben yazayım :D Muhaliflerde bir gevşeklik görüyorum artık yoruldular gibi uzun zamandır hükümeti topraksız gömmüyorlar :D
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Karşı taraf tereyağı gibi yüzsüz olunca gömmenin de bir kıymeti olmuyor.
    ufoz, oldcockroach, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Yıl sonuna 22-25 arasını rahat görür 27-28 olursa da şaşırmam. Hele ki s*çim zamanı k*ybed*p g*tmek istemezlerse siz o zaman görün f*kirliği. Bunlar daha iyi günlerimiz. Bağıra bağıra geldi bu günler yazık çok yazık.
    espresso bunu beğendi.
    Weak are prey

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Amma CoHaPo projo üvetmuyov.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yaaa yuro bile dolarin altina geldi tl ,iyi dayaniyor.

Dolar dolar dolar.dunyanin en guvenli limani..keske seni bozup altin almasaydim.dolarcimm.cok pismanim ben

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)