Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolar 16.5 iken biraz once yine Nas dedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://m.bloomberght.com/erdogandan...-yanit-2294721

"Neymiş efendim faizleri düşürüyormuşuz benden başka bir şey beklemeyin. Bir Müslüman olarak naslar neyi gerektiriyorsa onu yapmaya devam edeceğim. Hüküm bu."

Arkadaslar,cok samimi soruyorum ne amaclaniyor ?

Yangina mudahale yerine benzin dokulmesinin bir nedeni olmali,hayra alamet degil bu durumlar.

Gercekten cok endiseliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adam açık açık yatırım tavsiyesi veriyor işte; "nas neyi gerektiyorsa onu yapmaya devam edeceğim" diyor. Döviz alın, altın alın diyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sözünde samimiyse milletin vergi borcunun faizini siler. Silmezse gerisi terane.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence böyle bir açıklamanın arkasında " biz artık yangına müdahale edemiyoruz, bırakalım yansın" anlamı çıkıyor. Ha, bunun adı çin modeli olur, nas olur, felak nas falan okuyun oğlum var ya çok pis göte geliyoruz gibime geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felak nas falan okuyun oğlum var ya çok pis göte geliyoruz gibime geliyor.
    NAS denilen NAS suresi değil. Nas Allahın dediği tartışılmaz dogmalar demek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence böyle bir açıklamanın arkasında " biz artık yangına müdahale edemiyoruz, bırakalım yansın" anlamı çıkıyor. Ha, bunun adı çin modeli olur, nas olur, felak nas falan okuyun oğlum var ya çok pis göte geliyoruz gibime geliyor.
    Olm bizde de iki tane rottweiler var.Mamalar bir zamlandiki sorma.cocuklar artik dusuk kalite mama yiyecekler :(

Ulan ya ekonomik kriz hayvanlari bile etkiledi iyi mi

Fakat defigine katilmiyorum.Bu yangina mudahale etmemek degil,yangina benzin dokmek bu

Motosikleti
    speederbike
    Yukarıdaki açıklama içler acısı. Birincisi, Merkez Bankası'nın bağımsız olmadığının itirafıdır. İkincisi, "Madem MB senin dediğini yapıyor, e o zaman niye faizi direkt sıfıra indirmiyorsun?" sorusunun önünü açıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NAS denilen NAS suresi değil. Nas Allahın dediği tartışılmaz dogmalar demek
    Var öyle NAS. Adil olun, kul hakkı yemeyin, işi ehline verin, vs vs.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Açıklamada yer alan en komik kısım: "Fiyat artışlarının insanlarımızın günlük hayatında çıkardığı sıkıntıları elbette biliyoruz."

Çocukluğum Bakırköy'de geçti, canım sıkıldığını zaman deliler hastanesine gider, deliler ile sohbet ederdim. Bu durum beni hayatın stresinden uzaklaştırırdı, çünkü herkes bir şey sallıyordu, malum adamlar deli. Sürekli bir şeyler uydurup buna da inanıyorlardı, ben de acayip neşeli hissediyordum.

Şimdi bu meczup kesim sağ olsun deliler hastanesine gitmeme gerek kalmıyor, açıp bunların açıklamalarını okuyorum ve aynı yüksekliğe ulaşıyorum.
    Kerem34_, espresso, M.balibey ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    HAS pardon nas'mış

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence işi deliliğe vurup yasal açıdan sorumluluktan yırtmaya çalışıyor. Başka mantıklı bir açıklaması yok.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gideceğini sezdi dincilerden oy koparıyor. Madem öyle kardeşim sıfır yap faizi parça parça indirmenin alemi ne komple batsın millet.
    mattiadestro bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gideceğini sezdi dincilerden oy koparıyor. Madem öyle kardeşim sıfır yap faizi parça parça indirmenin alemi ne komple batsın millet.
    Nas sadece faizde mi? Tekelden elde ettiğin vergiyi de alma, hatta hepten alkol ve sigara satışını yasakla vergisini de gelirini de istemiyorum de. Kredi faizlerini de sıfırla. İhtiyacı olana devlet gücü ile faizsiz kredi ver.

Bu nasıl iş anlamadım. Yarım Nas mı olur? Politika faizini düşür, kredi faizi kalsın... faiz NAS mı o zaman hepten kaldırıyorum de. Diyemez. Amacı NAS lara uymak değil. Dövize müdahale edecek argümanı olmadığı için , uydurma yeni ekonomi politikasına mesnet uydurmaktan başka bir şey değil. İşine gelen uy, işine gelene uyma olmaz.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nas sadece faizde mi? Tekelden elde ettiğin vergiyi de alma, hatta hepten alkol ve sigara satışını yasakla vergisini de gelirini de istemiyorum de. Kredi faizlerini de sıfırla. İhtiyacı olana devlet gücü ile faizsiz kredi ver.

Bu nasıl iş anlamadım. Yarım Nas mı olur? Politika faizini düşür, kredi faizi kalsın... faiz NAS mı o zaman hepten kaldırıyorum de. Diyemez. Amacı NAS lara uymak değil. Dövize müdahale edecek argümanı olmadığı için , uydurma yeni ekonomi politikasına mesnet uydurmaktan başka bir şey değil. İşine gelen uy, işine gelene uyma olmaz.

İşte BUNLARIN müslümanlıkları da bu kadar.

OÇ'nun teki de oradan çıkar yok simit yiyin ama ben 5 milyona araba alacam... E ulan simit ekmekten pahalı sığır diye yüzüne söylemek istiyor insan...
    DickName bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zemzem fazla gelmıs

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bu yüzden mi 17,5 oldu. Maşşallah reis şahlandırdı bizi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ABD Doları eşittir
    17,50 Türk Lirası

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yangınları yangın yapmazsanız ortada yangın kalmaz.

Amaç aynı, ilk günden beri değişmedi. Türkiye'ye sıcak para çekip, bunu beton üzerinden ceplerine indirmek.
    İktidarlarının ilk 10 yılında bunu özelleştirme ile yaptılar. E sonu olan bir cephaneydi bu haliyle, bitti. Şimdi kalanları satacaklar bunun için de ucuzlamasını sağlıyorlar.
    Atincozkan ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    OHAL'e hazırlık
    drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)