Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pakistan'da yangını ezanla söndürmeye çalışmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    Ey Büyük Atatürk!
    Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bonzai içsem bu kafaya erişemem
    Sagopa K ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bonzai içsem bu kafaya erişemem
    ben ne izledim diye düşünüyorum halâ
    Ey Büyük Atatürk!
    Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olabilir tabi neden olmasın? Biz de vakti zamanında sela ile darbeye darbe yapmıştık.

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Selamete erenlerde çatlaklık normaldir.
    vlad1462 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    5 saat ezan okuyunca söner.
    Olcan138 bunu beğendi.

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu zihniyet yüzünden etiket oluyoruz. İnsanların kafasında canlandırdığı islamiyet yerle bir oluyor😤

Motosikleti
    falcon flash 100
    Olayın ne olduğunu anlamadım ama bizim sazan ekibi olaya din imanla ilgili bir şey atıldı mı hemen atlar.

O arkada ki itfaiye kamyonu mu? Olayı madem ezanla çözmek istiyorlar onu niye getirmişler gibi aklım da deli sorular var.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın ne olduğunu anlamadım ama bizim sazan ekibi olaya din imanla ilgili bir şey atıldı mı hemen atlar.

O arkada ki itfaiye kamyonu mu? Olayı madem ezanla çözmek istiyorlar onu niye getirmişler gibi aklım da deli sorular var.
    Bizdeki gibi aynı. Hani salgında doktorlar gece gündüz çalıştı, hayatını kaybeden oldu, kaybetmese de yorgunluktan bitkin düşenler oldu. Sonra salgın için hatim indirten Diyanet'e teşekkür edildi ya. En iyi ihtimalle bu da öyle. Arkada itfaiye su sıkar, parsayı ezan okuyan toplar. En kötü ihtimalle itfaiye de birşey yapmıyordur.
    M.balibey, espresso ve vlad1462 bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gülmeyin. birkaç sene sonra bizde böyle oluruz.

Ekonominin iyileşmesini gözlerdeki parıltıyla ilişkilendiriyoruz, yakında doları süphaneke ile düşürürüz.
    M.balibey bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hem bak alevli malevli...

Cinsel organa sürecek zekası olmayanların prim kasma çabası olarak görüyorum bu hareketleri. Zira ülke de bu şekilde yönetiliyor... Elhamdülillah ekonomi için onların doları varsa bizim de Allah'ımız var denilmesi?

Zaten beyinsizlerin öncelikle maskeleri indirim tek sıra halinde kameralara karşı şaapması, sağa sola bakmaları, sonradan sıraya dahil olanlar falan... Çok komik... Duaya biraz da "bize akıl ihsan eyle" ekleseler iyi olur...
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Un51zBkABxM

Hem bak alevli malevli...

Cinsel organa sürecek zekası olmayanların prim kasma çabası olarak görüyorum bu hareketleri. Zira ülke de bu şekilde yönetiliyor... Elhamdülillah ekonomi için onların doları varsa bizim de Allah'ımız var denilmesi?

Zaten beyinsizlerin öncelikle maskeleri indirim tek sıra halinde kameralara karşı şaapması, sağa sola bakmaları, sonradan sıraya dahil olanlar falan... Çok komik... Duaya biraz da "bize akıl ihsan eyle" ekleseler iyi olur...
    Yaş itibari ile bu tür müzikler bana fazla hitap etmiyor. Şu tarz varsa ortaya bir iki karışık alayım.

Yaş itibari ile bu tür müzikler bana fazla hitap etmiyor. Şu tarz varsa ortaya bir iki karışık alayım.

Konunun özünü kavraman güzel...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    covid başlarında da bizimkiler kendilerini üflettiriyorlardı, binaları üflettiriyorlardı covid hastası olmamak için. şimdi bu pakiler de koro şeklinde binaya sinyaller göndererek söndürmeye mi çalışmışlar? işte çok enteresan inançlar var, halbuki olay çok basit ama onlar çılgınca şeyler düşündüğü için böyle garip duruma düşüyorlar...

ateşi söndürmek istiyor ise 3 elementten 1 tanesini ayıracaksın ve bitecek gardaşım, bununda yöntemleri var ve bu yöntemlerin eğitimini itfaiye ekipleri alıyor ve onlar ne yapacağını biliyor. bilmeyenler ise üzgün bir şekilde eli kolu bağlı duracak, eğer çok üzülüyorlar ise ve içleri parçalanıyor da bir şeyler yapmak istiyorlar ise o zaman bütün millet çocukluktan itibaren "insanlık hayatındaki genel sorunlar" için şöyle genel kültür tadında eğitim alacaklar okullarda...

bize bunu az çok verdiler, yangın çeşitleri ve söndürme çeşitleri olarak öğrendik biz bunları. gerçi teknoloji var, bilmeyen biri de anında telefondan öğrenir hemen. ama bu habere bakınca görüyorum ki hem bilmiyorlar hem de öğrenmiyorlar yada öğrenmek istemiyorlar, bunun sebebini de ben öğrenmek istemiyorum al buyur, bu gereksiz insanlar var olmasa daha iyi olurmuş deyip geçiyorum, aklı başında insanlar böyle yapmaz... bunların zararı olur faydası olmaz.
    espresso, ero__ ve M.balibey bunu beğendiler.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    covid başlarında da bizimkiler kendilerini üflettiriyorlardı, binaları üflettiriyorlardı covid hastası olmamak için. şimdi bu pakiler de koro şeklinde binaya sinyaller göndererek söndürmeye mi çalışmışlar? işte çok enteresan inançlar var, halbuki olay çok basit ama onlar çılgınca şeyler düşündüğü için böyle garip duruma düşüyorlar...

ateşi söndürmek istiyor ise 3 elementten 1 tanesini ayıracaksın ve bitecek gardaşım, bununda yöntemleri var ve bu yöntemlerin eğitimini itfaiye ekipleri alıyor ve onlar ne yapacağını biliyor. bilmeyenler ise üzgün bir şekilde eli kolu bağlı duracak, eğer çok üzülüyorlar ise ve içleri parçalanıyor da bir şeyler yapmak istiyorlar ise o zaman bütün millet çocukluktan itibaren "insanlık hayatındaki genel sorunlar" için şöyle genel kültür tadında eğitim alacaklar okullarda...

bize bunu az çok verdiler, yangın çeşitleri ve söndürme çeşitleri olarak öğrendik biz bunları. gerçi teknoloji var, bilmeyen biri de anında telefondan öğrenir hemen. ama bu habere bakınca görüyorum ki hem bilmiyorlar hem de öğrenmiyorlar yada öğrenmek istemiyorlar, bunun sebebini de ben öğrenmek istemiyorum al buyur, bu gereksiz insanlar var olmasa daha iyi olurmuş deyip geçiyorum, aklı başında insanlar böyle yapmaz... bunların zararı olur faydası olmaz.
    Özetle "ignorance is bliss"...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Dağılın geliyorlar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bizim ekip yine çoşmuş. İtfaiye zaten işini yapıyorsa çevredeki insanların yardım etmesine muhtemelen izin vermiyorlardır.Adamlarda boş seyredeceğine ezan okumuş.
    Sınava girecek inancı olan biride sınava çalışır ama sınav öncesi dua etmezmi.Yada maça çıkarken futbolcular dua etmiyormu.Bizim tayfa hemen gömmüş.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu işin bence dinle alakası yok. Pakistan, Afganistan vs halk olarak çoğunluğu bence mal. Cehaletin verdiği mallık değil, bildiğin genetik olarak mal, doğuştan mal. Bu arkadaşlar inançsız da olsa aynı hareketin farklı bir versiyonunu yapacaklardı ya da Ortodoks, Katolik, Protestan olsalardı kendi inançlarına göre malca başka bir hareket yapacaklardı.

Buarada Sure okusalar bir nebze anlarım da ezan okumak ne be birader?

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin bence dinle alakası yok. Pakistan, Afganistan vs halk olarak çoğunluğu bence mal. Cehaletin verdiği mallık değil, bildiğin genetik olarak mal, doğuştan mal. Bu arkadaşlar inançsız da olsa aynı hareketin farklı bir versiyonunu yapacaklardı ya da Ortodoks, Katolik, Protestan olsalardı kendi inançlarına göre malca başka bir hareket yapacaklardı.

Buarada Sure okusalar bir nebze anlarım da ezan okumak ne be birader?
    Başka bir bok bilmedikleri için en kolayından yürümek işte

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir bok bilmedikleri için en kolayından yürümek işte
    Tarihin hiçbir döneminde adamların topraklarında bir Mustafa Kemal doğmamış, adamlar ne yapsın ne mok yesin? Odun gelmişler, kütük gidiyorlar.
    gurcanozturk ve fz6_fazer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)