Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorumu sattim araba aldim. Dunya varmis

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Hava soguksa aciyorum isiticiyi ohh. Sicaksa aciyorum klimami ohh. Ses sistemimiz de var. Gidecegim yere 30 dakima gec gidiyorum belki ama guvende gidiyorum. Tavsiye ederim. Hele ki istanbulda yasiyorsaniz kesinlikle araba alin. Yagmuru ruzgari ve öküz suruculeri hic eksik olmuyor. Bir hic ugruna hayatizi riske atiyoruz baska bir sey degil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xpulse 4v
    paramiz varsa da mi motora binmeyelim hem motor hem araba olamaz mi.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle bir başlık actıgın için bizde sana "yallah o zaman araba forumlarına" diyebiliyor muyuz*
    kenangul ve 19051919 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hem araba hem de motor sahibiyim. Gündelik işlerimde arabamı kullanıyorum, keyfi yol yapmalarımda da motora binip stresimi atıyorum. İstanbul gibi bir yerde asla araba kullanmam kolay kolay, özellikle de manuel vitesli. İstanbul'da araba kullanmak işkence bana göre. Orada vitesli motosiklet bile kullanmak işkence gerçi. Tek bir çözüm olur o da scooter
    espresso ve kenangul bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Biraderim otomobille ilk defa tanışmış gibisin yalnız bilgin olsun İstanbul un trafiğinde öyle 30 dk falan değil fark , ben Tuzla dan 4.Levent e gider gelirim otomobil 2-2,5 saat motosiklet 30 dk sürüyor..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    hemen silin su basligi cabuk.

Gercek motosiklet sevdalisi olmadigin anlasildi. Alamanci abi gelirse yandin.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Iyyyy mürted seni :D bir arabaya sattı herkesi :D

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun ama arabanizin yanına bir tane küçükde olsa bi iki teker cekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Abiler param olunca alcam bi 100 cc 😀 ya. Honda aktiva alcaktim da 20 bin tl diyorlar yani alamiyorum. Arabayla iyi. Yeni evkendik esimle 2 kisi sogukta yagmurda olmuyor

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bir kere zehri alinca birakamiyor.celladini sevmek gibi birşey..

Arabanin modelini duşurup 500cc alma planlari yapiyorum.ama 120-130 arasi alinacak araba yok.
    Cyan bunu beğendi.

ben istanbulda 33 yıldır araba sürüyorum. 2018 de 15 km lik yolu 2saat45 dakika da gidince ki yürüsem bu kadar sürerdi motora geçtim. Yaz kış da kullanırım. İstanbuldaysanız araba ömür törpüsüdür net.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    yaz gelince sahibindende motosiklet bakarken görmezsin insallah kendini diyelim

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu nasıl bi konu böyle arkadaşım

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava soguksa aciyorum isiticiyi ohh. Sicaksa aciyorum klimami ohh. Ses sistemimiz de var. Gidecegim yere 30 dakima gec gidiyorum belki ama guvende gidiyorum. Tavsiye ederim. Hele ki istanbulda yasiyorsaniz kesinlikle araba alin. Yagmuru ruzgari ve öküz suruculeri hic eksik olmuyor. Bir hic ugruna hayatizi riske atiyoruz baska bir sey degil.
    Hayırlı olsun. İstanbul'da yaşıyorum, '93'ten beri araba kullanıyorum, '97'den itibaren arabalarımı 0km olarak bayisinden ve kendi paramla satın aldım (çok değil toplam 3 araba aldım kullandım), sayesinde zamandan *senede tam 12 gün (288 saat)* tasarruf ettiğim motosikletimi kullanmaya devam edeceğim.

Ha İstanbul değil de başka (seyrek trafikli) bir yer olurdu, OK. Ama İstanbul'da arabanın savunulacak bir tarafı yok, hele ki bir de düz vitesse, amelelik üstü amelelik oluyor. (Söz meclisten ve imkânları kısıtlı olanlardan dışarı tabi...)
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. İstanbul'da yaşıyorum, '93'ten beri araba kullanıyorum, '97'den itibaren arabalarımı 0km olarak bayisinden ve kendi paramla satın aldım (çok değil toplam 3 araba aldım kullandım), sayesinde zamandan *senede tam 12 gün (288 saat)* tasarruf ettiğim motosikletimi kullanmaya devam edeceğim.

Ha İstanbul değil de başka (seyrek trafikli) bir yer olurdu, OK. Ama İstanbul'da arabanın savunulacak bir tarafı yok, hele ki bir de düz vitesse, amelelik üstü amelelik oluyor. (Söz meclisten ve imkânları kısıtlı olanlardan dışarı tabi...)
    Abi olur da bir gün motorunu satacak olursan haberim olsun,belki model deģiştirmeyi duşunursun,olur ya belki sıkılmışsindir cb500 den
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    iki araba iki motosiklet kullanıyorum hepsinin görev yeri ve gideceği yol farklı, motosikletleri kullanınca arabaların km artışı azalıyor, servis süreleri otomatikman uzuyor, gerektiğinde araba, yalnız iken yük eşya vb yoksa motosiklet kullanmayı tercih ediyorum, yağış vb olmadıkça 12 ay motosiklet kullanırım.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    işin aslı Tracer'ın 125k TL+ olduğu yerde ne yazık ki git gide mantıklı olmaya başlayan durum.

önceden işin bir esprisi vardı. artık lüks olmaya başladı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi olur da bir gün motorunu satacak olursan haberim olsun,belki model deģiştirmeyi duşunursun,olur ya belki sıkılmışsindir cb500 den
    Olur tabi, Tiger'lara halleniyorum biraz; bir çılgınlık yapmaya karar verirsem satılığa çıkarabilirim.
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin aslı Tracer'ın 125k TL+ olduğu yerde ne yazık ki git gide mantıklı olmaya başlayan durum.

önceden işin bir esprisi vardı. artık lüks olmaya başladı.
    Aga tamam da hala en ucuz arabanın parasına en pahalı motosikleti alabiliyorsun. Her şey oransal, sadece maaşlar oransal artmıyor, bu da eşittir alımgücü kaybı zaten. Egea olmuş 200.000 lira.
    espresso bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere zehri alinca birakamiyor.celladini sevmek gibi birşey..

Arabanin modelini duşurup 500cc alma planlari yapiyorum.ama 120-130 arasi alinacak araba yok.
    120-130 arasına aslında C-Elysee veya 301 alınabilir, 2015-2016 model. Genel olarak her türlü de işinizi görür. Ben 4.5 yıldan beri 301 sahibiyim, beni hiç yarı yolda bırakmadı çok şükür. Bunlar da 4 tekerlerin bulgur pilavları
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)