Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Darüşşafaka için desteğinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Sevgili motosiklet.net Ailesi;

Darüşşafaka için 7 Kasım 2021 Pazar günü iyilik peşinde koşuyorum!

İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

Şimdilik hedefim 1 öğrenci için tablet bilgisayar tutarında bağış toplamak (Tablet fiyatı 3000 TL'dir.) Yapacağınız bağışların her kuruşu beni hedefime bir adım daha yaklaştıracaktır.

Bağış yapmak ise çok kolay;

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de aşağıdaki linkten doğrudan Darüşşafaka'ya bağış yapabilirsiniz.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74051

Sevgiler,

Seyfi Özhan ÇETİN
    ChuckBerry, caglar48, levend84 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Konuyu yukarıya taşımış olalım. Darüşşafaka bünyesinde görev yapan bir eğitimci olarak emeğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten yapılan bağışların, geleceğimiz olan gençlere bizzat ulaştığını gören birisi olarak bu düşüncenizi takdir ediyorum.
    Deadly Sto(R)m ve espresso bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Haydi arkadaşlar silkelenelim.

Seyfi kardeşimizin aktivitesine Motosiklet.net müdavimleri olarak katkı yapabileceğimizi umuyorum.

Bir tablet alamıyorsak yuh olsun bize.

Hafta sonu 100 kmde yaktığımız benzin bedelini kampanyaya katkı olarak aktarmak bile yeterli olacaktır.

@Hırbo için not :
    Afrikaya en az yaktıran benim ayağı yapmak yok
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ChuckBerry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu yukarıya taşımış olalım. Darüşşafaka bünyesinde görev yapan bir eğitimci olarak emeğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten yapılan bağışların, geleceğimiz olan gençlere bizzat ulaştığını gören birisi olarak bu düşüncenizi takdir ediyorum.
    İlk desteği bir Darüşşafaka'lidan görmek beni gercekten çok mutlu etti. Teşekkürler öğretmenim...

Maddi ve manevi ilk destegimi bugun aldım. Mail kutumda aşağıdaki epostayi gördüm ya, artık devamı gelir diye umuyorum.

Siz destekledikce ben koşacağım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi arkadaşlar silkelenelim.

Seyfi kardeşimizin aktivitesine Motosiklet.net müdavimleri olarak katkı yapabileceğimizi umuyorum.

Bir tablet alamıyorsak yuh olsun bize.

Hafta sonu 100 kmde yaktığımız benzin bedelini kampanyaya katkı olarak aktarmak bile yeterli olacaktır.

@Hırbo için not :
    Afrikaya en az yaktıran benim ayağı yapmak yok
    Sen ne iyi bir insansın @ufoz 🤩
    ufoz bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konu yukarda kalsın
    Ben ekşi tekeri bir dürteyim

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yapılan yardım söylenmez ama ben elimden geldiğince darüşşafakaya yardım yaparım.Bunu neden yazıyorum belki birisi feyz alır lan hadi bende 3 5 bir şeyler göndereyim der.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan yardım söylenmez ama ben elimden geldiğince darüşşafakaya yardım yaparım.Bunu neden yazıyorum belki birisi feyz alır lan hadi bende 3 5 bir şeyler göndereyim der.
    sıkıntı devletin lüksünde, bizde sürekli bağış yapıyoruz lösev yardım dernekleri vs gibi ,devletimiz az tasarrufa yönelse buradaki yetimler daha çok imkana sahip olsa, diye düşündürüyor bizleri beni, geçenlerde haberi vardı Kızılay başkanı 50 bin tl maaş alıyor diye ,işte bu benim içime sinmiyor ama gene de bağış yapılmalı ufak ta olsa yaptık

Motosikleti
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı devletin lüksünde, bizde sürekli bağış yapıyoruz lösev yardım dernekleri vs gibi ,devletimiz az tasarrufa yönelse buradaki yetimler daha çok imkana sahip olsa, diye düşündürüyor bizleri beni, geçenlerde haberi vardı Kızılay başkanı 50 bin tl maaş alıyor diye ,işte bu benim içime sinmiyor ama gene de bağış yapılmalı ufak ta olsa yaptık
    Hocam itibardan tasarruf olur mu?! O lüks yaşanacak ama halk ne yaparsa yapsın... Neyse...

Desteğiniz için teşekkürler, umarım ben hedefime ulaşırım ve bir çocuğun mutlu olmasına katkıda bulunmuş oluruz.

Gerçi şu bağış işi de bir değişik, mendil açıp açım diyen adama her geçen 10 lira bırakıyor, adam günlük 1500-2000 lira kazanıyor. Biz de iyilik yapalım diye uğraşıyoruz. Dernekler duygu sömürüsü yapmadığı için hakettikleri desteği görmüyorlar sadece...
    espresso ve xterkan bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Uplayalım bari bir faydamız dokunsun.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bir ufak destekte benden olsun. Tek başına birseye yaramaz belki ama üst üste koyunca bir yaraya merhem olur. 👍
    Deadly Sto(R)m ve ufoz bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    +Up

Emeginiz ve temiz yureginizi tebrik ederim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tebrikler ve basarilar.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yukarıda kalsın....

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda kalsın....
    22 Kasım'a kadar destek olabilirsiniz arkadaşlar...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu tarz kampanyalar insanın gerçek arkadaşlarını-dostlarını-yakınlarını görmesi için iyi bir fırsat (challenge) ben de bir gün yüzleşmek istiyorum.
    Biraz acıtıcı olabilse de.
    Çuvaldız :
    Maalesef muhafazakar kesimi çok eleştirsekte , muhafazakar kesim amaçları doğrultusunda organize ve para harcıyor.Mesela içki satan marketi boykot ediyor.
    Modernim diyen ama benim görüşüme göre birey olmakla bencilliği karıştıran kesin bu konuda sınıfta kalıyor.

Motosikleti
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz kampanyalar insanın gerçek arkadaşlarını-dostlarını-yakınlarını görmesi için iyi bir fırsat (challenge) ben de bir gün yüzleşmek istiyorum.
    Biraz acıtıcı olabilse de.
    Çuvaldız :
    Maalesef muhafazakar kesimi çok eleştirsekte , muhafazakar kesim amaçları doğrultusunda organize ve para harcıyor.Mesela içki satan marketi boykot ediyor.
    Modernim diyen ama benim görüşüme göre birey olmakla bencilliği karıştıran kesin bu konuda sınıfta kalıyor.
    Malesef olay tam da bu...
    Muhafazakar kesim bir Whatsapp mesajı ile yuzbinlerce lira toplayıp kendi amaçları doğrultusunda kullanabiliyor. Ama biz değil para toplamak, birbirimize destek için mesaj bile atmiyoruz/atamiyoruz...

Sonuçta benim içim rahat, bir kampanya açtım ve elimden geldiğince çevreme duyurdum. İnsanların ne kadar yardım yapabilecekleri ise onlara kalmıştı.

Şu noktayı da söylemeden geçmeyin; Maddi desteği ben verebiliyor olsaydım da yine kampanya açar, koşar, Darüşşafaka için destek talebinde bulunurdum sizlerden...
    mgora ve gurcanozturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben forum için bir destek verdim (arü).
    Örneklediğim maddi yetersizlik değil mesela eski lise mezunlarımızla bir destek topladık , bu kişiler arada buluşmalarımızda bir gecede 200-300 tl hesap ödeyen iş güç sahibi insanlar ve kişi başı 100 tl toplanmadı.Bu ciddi bir sorun öğreneceğiz.

Motosikleti
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben forum için bir destek verdim (arü).
    Örneklediğim maddi yetersizlik değil mesela eski lise mezunlarımızla bir destek topladık , bu kişiler arada buluşmalarımızda bir gecede 200-300 tl hesap ödeyen iş güç sahibi insanlar ve kişi başı 100 tl toplanmadı.Bu ciddi bir sorun öğreneceğiz.
    Desteğinizi gördüm, teşekkürler.
    Sorunları birlikte asacağız ama anahtar kelime "birlikte". Henüz birlik olmayı ogrenemedigimiz için bu durumdayız ülke olarak...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)