Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son zamanlarda 7256 sayılı yapılandırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba 7256 sayılı yapılandırmaya başvurmuştum 6 taksit olarak ve 4 taksidi düzenli bir şekilde ödedim fakat 5. takside gelince "Tecil dosyası ihlal edilmiştir. Nedeni : Takvim yılı içerisinde vadesinde ödenmeyen 2 den fazla taksit bulunmaktadır." 2 aydır bu hata çıkıyor karşıma. Bu durumla karşılaşan oldu mu nasıl ödeme yaptınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Bir gün bile geçirilse bozulmuş oluyor. Ödemelerinizden ve Ödeme tarihlerinizden eminseniz ilgili vergi dairesine bi sorun.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şöyle oldu eylül ödemesinin sistem yüzünden yapamadım çünkü yine aynı hatayı veriyordu. Daha önceki taksitleride zamanında ödedim.

Bugün vergi dairesine gittim yapılandırmayı bozdurup kalan iki taksidi peşin ödemek istediğime dair dilekçe verdim. Pazartesi gidip sonuçlandırıcam ve vezneden ödeme yapılıyormuş. Benim gibi problem yaşayanların yada taksitleri zamanında ödeyemeyenler için ödeme yöntemi bu şekildeymiş. Bu yol dışından herhangi bir yerden ödeyemiyorsunuz. Dilekçeyide bağlı bulunduğunuz vergi dairesine vereceksiniz diğer vergi daireleri kabul etmiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)