Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı

Son zamanlarda 7256 sayılı yapılandırma

  Motovento
  REKLAM ALANI
 1. #1
  M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  13 Şubat 2012
  Şehir
  Bursa
  Merhaba 7256 sayılı yapılandırmaya başvurmuştum 6 taksit olarak ve 4 taksidi düzenli bir şekilde ödedim fakat 5. takside gelince "Tecil dosyası ihlal edilmiştir. Nedeni : Takvim yılı içerisinde vadesinde ödenmeyen 2 den fazla taksit bulunmaktadır." 2 aydır bu hata çıkıyor karşıma. Bu durumla karşılaşan oldu mu nasıl ödeme yaptınız


  Motosiklet Online
  Oktay Motor CF Moto Polaris Benelli RKS Kuba Segway Mondial
  Motomax
 2. #2
  onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  08 Eylül 2013
  Şehir
  Ankara
  Motosikleti
  CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250
  Bir gün bile geçirilse bozulmuş oluyor. Ödemelerinizden ve Ödeme tarihlerinizden eminseniz ilgili vergi dairesine bi sorun.

 3. #3
  M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  13 Şubat 2012
  Şehir
  Bursa
  Ben şöyle oldu eylül ödemesinin sistem yüzünden yapamadım çünkü yine aynı hatayı veriyordu. Daha önceki taksitleride zamanında ödedim.

  Bugün vergi dairesine gittim yapılandırmayı bozdurup kalan iki taksidi peşin ödemek istediğime dair dilekçe verdim. Pazartesi gidip sonuçlandırıcam ve vezneden ödeme yapılıyormuş. Benim gibi problem yaşayanların yada taksitleri zamanında ödeyemeyenler için ödeme yöntemi bu şekildeymiş. Bu yol dışından herhangi bir yerden ödeyemiyorsunuz. Dilekçeyide bağlı bulunduğunuz vergi dairesine vereceksiniz diğer vergi daireleri kabul etmiyor.


  REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)