Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kulaklık alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Kulaklık nerede

Forumdan Uzaklaştırıldı

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ******* Plus reklam diye engellemiş

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar ben eski jenerasyondan biriyim, İphone 6 kullanıyorum (S bile değil, düz boru gibi 6) senede bir defa telefoncuda pilini yan sanayiyle yenilerim ve devam ederim. O nedenle yorumlarımda kullandığım dil için kusuruma bakmayın.

Manyak mısınız psikopat mı? Parayı kolay mı kazanıyorsunuz? Bir kulaklığa 1500 TL ödenir mi?
    espresso, buberk, maktama ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben eski jenerasyondan biriyim, İphone 6 kullanıyorum (S bile değil, düz boru gibi 6) senede bir defa telefoncuda pilini yan sanayiyle yenilerim ve devam ederim. O nedenle yorumlarımda kullandığım dil için kusuruma bakmayın.

Manyak mısınız psikopat mı? Parayı kolay mı kazanıyorsunuz? Bir kulaklığa 1500 TL ödenir mi?
    1500 mü? Ben 150 lira gibi görmüştüm ona bile yuh bi kulaklığa 150 lira verilir mi demiştim.
    Kadıköy'de telefoncu dükkanlarında 10 liraya satılan kulaklıklar işimi görüyor, bozulursa da üzülmüyorum. 1500 lira verdiğim kulaklık bozulsa uykularım kaçar.

Bozulsa üzüleceğim şeyler almamaya çalışıyorum bu yüzden.
    tommygun bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Aliexpress diyor ve çekiliyorum. Hi-fi falan bu işleri geçiniz. 20bin liralık ekipmandan aşağı Hi-fi, kaliteli ses falan yalan dolan. Bir 50'lik scooter parası harcamadan kaliteli sesten bahsetmek mümkün değil. AliExpress'te en çok satan, kutusu uzay gemisine benzeyen kulaklık airpodsu paramparça eder ses anlamında. Aktif gürültü engelleme vs bir ton özelliği var airpods gibi. Airpods'un tek artısı Apple ile süper entegre çalışması. Xiaomi, JBL veya aliexpress ürünleri fazlasıyla yeterli dj olmayan, standart kullanıcıya.
    espresso bunu beğendi.

Airpods pro kullanıyorum. Telefon da apple olunca çok işlevli. Telefonu cebinden çıkartmadan aramayı yanıtlıyorsun mesaja cevap veriyorsun. Mesajı kendisi okuyor vs vs artısı çok.

Tommy aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış benimki de o hesap trendyol kurye olursam lazım olur 15 20 lira verdiğim kulaklıkların parasını toplasan belki aynı hesaba geliyor kablo dert ara sıra efkar yapalım yolculukta canım sıkılıyor
    espresso bunu beğendi.

GÜNLÜK HAYATTA MI KULLANICAKSIN YOKSA ÖZELLİKLE MOTORSİKLET KULLANIRKEN MI ?

Her ikisi de her yer de

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Navigasyon için lazım olur küçük bi de düşmez diye düşünüyorum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ahmetkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış benimki de o hesap trendyol kurye olursam lazım olur 15 20 lira verdiğim kulaklıkların parasını toplasan belki aynı hesaba geliyor kablo dert ara sıra efkar yapalım yolculukta canım sıkılıyor
    Sen bana bakma, ben sığır olduğum ve anlamadığım için öyle konuşuyorum. Ben de kullansam faydasını görsem "oooo çok kral aparatmış, herkes alsın" derim.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Galaxy Buds Pro kullandim. Gayet guzel bir kulaklik. Ozellikleri fiyatina gore gayet iyi. Cift dinamik suruculu. Ses kalitesi gayet iyi. Pil omru yeterli. Kutusu kucuk. Baglantisi saglam. Mikrofon kalitesi super. Gurultu engelleme ozelligi fena degil. Ucuz Cinli urunlerle karsilastirmak hata olur.

Muadili Sony XM4 neredeyse iki kat daha pahali, ses kalitesi daha kotu olmasina ragmen. Gerci onun da pil omru avantaji var. Bir de gurultu engelleme ozelligi daha etkin. Yine de aradaki fiyat farki cok fazla.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hiç gerek yok taotronics araştır geçen hafta 92yada 93 modelini 220tl ye hepsiburadn aldım.yorumlar bu markanın zaten çok iyi ama baya şaşırttı gerçekten çok iyi bass ses yüksekliği konuşma.bu marka özel fiyat ile satılıyor tr de bi süre sonra baya zam gelicektir

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacınız özellikle motosiklet sürürken müzik dinlemek ise kask interkomlarını bir araştırın derim.
    Ama kuryelik yaparken şehir içi sürüş sırasında müzik dinleme işini pek tavsiye etmem.

Motosikleti
    Honda Dio
    Ben 1-2 kulaklık ile denedim ama bu tarz kulaklıkların üzerinde tuş ya da dokunmatik bölüm olduğu için kask sürekli zorluyor, tıklatıyor. Buna dikkat etmeni tavsiye ederim. Zaten o parayı verdikten sonra neden intercom düşünmüyorsun? O fiyatlara güzel intercomlar görmüştüm, hele bir de kuryeysen sürekli işine yarayacak bir şey..

Bu arada dediğim sorunu yaşamış ve bir kulaklık modeli ile çözmüş olanlardan tavsiye beklerim.
    espresso bunu beğendi.

Ne motorum var ne kaskım müzik dinleme hayali şöyleydi kendinden müzik sistemli bir motor ve diğer türlü müzik dinleme ise toplu taşımada yada yaya olunca öğle paydosu vs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)