Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bimcell kullanan var mı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Merhaba
    4 gün önce bimcell hatta başvurdum.Hala açılmadı 444 4 551 i aradığımda ulaşan evrak yok diyor.Daha önce yeni hat açtıranlar aydınlatabilir mi bu işlem hep uzun mu sürüyor bimcell de ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turk telekom alt yapılı.

bu forumda konusu olmustu sanırım, paketler baya ucuz ama hizmet berbat demişlerdi. taşınırken hattı kapanmıs günlerce hattı kapalı kalmıs vs. muhabbeti vardı
    tecrube0 bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ben kullanıyorum. ama takip cihazı için kullanıyorum. cuma günü aldım salı günü açıldı
    kalitesini bilmem ama katip cihazını çalıştırıyor en azından
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum. ama takip cihazı için kullanıyorum. cuma günü aldım salı günü açıldı
    Ben de takip cihazı için aldım 23 eylülde aldım hala açılmadı .Çağrı merkezine de ulaşamıyorum başka bir numara salladım da öyle bağlandım evraklarınız gelmemiş daha aktivasyon merkezine dedi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben kendim için kullanıyorum bir keleğini görmedim. Cuma günleri hediye de veriyor da sürekli 100 dk.
    tecrube0 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Doldurduğun evrakta eksik bir yer vardır , altyapıyı sağlayan TT Mobil e giriş yapılamadığı için hat açılmaz , başvurduğunuz mağazaya ulaşın biz şirketin hatlarını Bimcele taşırken aynısı oldu sonra faturalı Pttcel e geçtik , ikiside ttmobil ile aynı kalitede ama fiyatları çok uygun..
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doldurduğun evrakta eksik bir yer vardır , altyapıyı sağlayan TT Mobil e giriş yapılamadığı için hat açılmaz , başvurduğunuz mağazaya ulaşın biz şirketin hatlarını Bimcele taşırken aynısı oldu sonra faturalı Pttcel e geçtik , ikiside ttmobil ile aynı kalitede ama fiyatları çok uygun..

Yarın gidip sorayım bakalım :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gidip sorduğumda etikette yazan numarayla manuel yazılan numara uyuşmadığı için işlem yapılmadığını söyledi çalışan .İrtibat numaramı alışmıştınız neden ulaşmadınız dediğimde cevap alamadım.Yaklaşık 30 dakika sonra tamam halloldu diye geri geldi çalışan ne zaman açılır dediğimde hala şu gün veya şu kadar saatte açılır diyemedi.

Hattım olmasa ve kullanmak için alsam çıldırma sebebi paketleri uygun diye geçsem mi diye düşünüyordum ben 100 küsür lira ödüyorum 15 gb 45 lira bimcellde bugün neyseki geçmemişim dedim, dedirttiler yani

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başvurduğunuz markete bilgileri geç veya henüz girmemiştir. Bende öyle olmuştu. Evraklar zamanında taransa gönderilse hemen açılıyor aslında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam internet paketi alıyor musun, ben her ay alıyordum, sonra baktım kullanıma 3-4 MB geçmiyor. Lira yükleyip, normal paketsiz kullanmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başvurduğunuz markete bilgileri geç veya henüz girmemiştir. Bende öyle olmuştu. Evraklar zamanında taransa gönderilse hemen açılıyor aslında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Hocam internet paketi alıyor musun, ben her ay alıyordum, sonra baktım kullanıma 3-4 MB geçmiyor. Lira yükleyip, normal paketsiz kullanmayı düşünüyorum.
    Telefon numarasını elleriyle yazdıkları bölüm silik olmuş bakan kişi de 6 yı silik olan yerde 5 gibi görmüş , yapıştırılan etikette doğrusu yazıyor halbuki emin olamamış ve hiçbir işlem yapmamışlar , aktivasyon merkezine gönderilmemiş , market de takip etmemiş .

Kazayla hattı alıp il değiştirsen yandın hat açılmadığı için çağrı merkezine ulaşamıyorsun telefon numarasını tuşlayınca suratına kapanıyor , başka marketden de işlem yapmıyorlar hattı aldığın yere gitmen gerekiyor.Yani bimcell in en zor kısmı hattı kullanılır hala getirmek açıldıktan sonrası kolay
    D e m i r bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster

internet paketi yapmıyorum bende. bittikçe yüklüyorum
    D e m i r bunu beğendi.
    since 1987

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)