Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

1.57 kacmaz bu firsat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meslegim farkli, tarimciyim.

Fakat kendimi motorsporlari uzmanı olarak tanitmak hosuma gidiyor..yalan da degil yani uzman sayilirim.

İsim soyisim vermeyi dusunmuyorum.

Fetoculerin hedefi olmak istemem,amerikadaki ibibik haber verir uyuyan orgut arkadaslarina, basim belaya girmrsin simdi durduk yere

Ona bakarsan bende astronotum, yalanda sayılmaz aslında space engine simülasyonunda de Mars'a yolculuk yaptım. Hemde ücretsiz aplikasyonla.
    miDgas bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona bakarsan bende astronotum, yalanda sayılmaz aslında space engine simülasyonunda de Mars'a yolculuk yaptım. Hemde ücretsiz aplikasyonla.
    ihihihihhi

yav kardesim neden kafaya taktınız benim motorsporları uzmanlığımı anlamadım.Hayır sanki sahte doktor diploması ile hasta tedavi ediyoruz vallahi alem adamlarsnız.

Bu arada senior motorsport expert title ımı yakında alacağım.kıskanmayın.

al gel görelim

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende F16 uçuracak kadar bilgi birikimine sahibim ama pilotum demiyorum.
    Sinan Aksu bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Star Trek'in son 50 küsür yılda çekilen bütün filmlerini ve dizilerini tekrar tekrar izledim. Bir yıldız gemisi kaptanı kadar işi öğrendim ama galakside gezecek yıldız gemisi daha icad edilmediği için bu işi yapamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Star Trek'in son 50 küsür yılda çekilen bütün filmlerini ve dizilerini tekrar tekrar izledim. Bir yıldız gemisi kaptanı kadar işi öğrendim ama galakside gezecek yıldız gemisi daha icad edilmediği için bu işi yapamıyorum.
    Haa, Mr. Spock'u izleyip örnek alıp bilgisayar öğrendim, herhangi bir diplomam olmasa bile çok büyük paralar dönen kritik banka sistemleri de dahil öyle büyük bilgisayar sistemlerinde iş yapabiliyorum ve bu işten para kazanıyorum. Yıldız gemisi kaptanı olamadım ama bilgisayar uzmanı olabildim en azından. Dizi izlemenin faydası.
    Sinan Aksu ve levend84 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Egleniyor muyuz gencler ?

Bu uzmanligin bir diplomasi olsa alirim,ama yook.

Motosikleti
    cıks
    o bu değil de yarışın son turları o kadar heyecanlıydı ki, gelecek yarışları da izliyecek gibiyim. uzun süre olmuştu f1 izlemeyeli...verstapen hamilton kaza mevzusu olunca (2 ay önce ve bu yarıştan önceki hafta, bence hırtlık hamiltondaydı ama cezayı verstapen e verdiler) verstapen son sırada başlayıp çok hızlı bir şekilde 7. liğe yerleşti son turlarda norris kariyerinin ilk galibiyeti için kastırırken yaklaşık 1.324 sn hamiltonun önünde, yağmur yaklaşmaktaydı, verstapen bir kumar oynadı ve pit e girerek herkesden önce yağmur lastiklerine geçmişti, arkasından hamilton da pit e girdi...norris e pit e gelmesi söylendi fakat kes sesini diyerek devam etti ve pistte tutunamayarak gerilere düştü hamilton 1. liğe yükselirken verstapen 2. lik kürsüsünde yerini aldı...

müthiş bir yarış oldu ki devamında hamilton- verstapen mücedelesi bana bu sezon tüm yarışları izletir sanırım...asıl olay gerçekten 20. lik ten başlayıp 2. olarak yarış bitirmek ki verstapen adamımsın.

hırbonen e de tebrikler valla adam tutturuyor, arada olur öyle tahminleri de var

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egleniyor muyuz gencler ?

Bu uzmanligin bir diplomasi olsa alirim,ama yook.
    Sende sertifikasını al ilgilendiğin bir şeyin uzmanlık sertifikanı alırsan daha bir itibar söylediğin bilgi ve tecrüblerin daha pür dikkatle

dinlenir çünkü uzmansın yoksa gerisi aynı bu forumdaki gibi olur.

ileri teknik sür uzmanı

startrek uzmanı

astronot uzmanı

kim bilir gizli saklı ne uzmanlar var dahada konu dışı bir sohbet olduğu için buradan haberleri yok istersen ben bi konu açayım ne uzmanısıznız diye

ahhh ahhhhhhh

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)