Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

1.57 kacmaz bu firsat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100-150 TL için o sıkıntıya katlanılmaz.

İki kötü alışkanlığım var, biri sigara diğeri iddaa. Yaklaşık 16 yıldır idda oynarım. Ama benim bu mereti oynamamda ki amaç,zengin olmak olmadı hiç bir zaman. Akşam biraz evde heyecan olsun, işte bişeyler tutarsa ertesi gün normalde düşünmediğim bir şeyler almak ya da gezmeye gitmek maksatlı. Misal geçen hafta aldığım para ile gittim kendime yeni bir olta makinası aldım. Çok ihityaç değildi, ama büyük kafa bir surf makina olsa iyi olur diyordum. Etrafımda tanıdığım kişiler var, bu işten optik dükkanı batıranı, borç yüzünden eşinden ayrılanı biliyorum. Çok şükür o seviyeye hiç gelmedim bunca yıldır. Ben ilk kupona başlarken küçük miktarlarla başlarım, ama gelen paradan basmaya acımam.
    Tavsiye değil anlattıklarım, madem bu mereti oynayacaksanız, zengin olmak değil, keyf için, heyecan için oynayın. Ve hiç bir zaman kaybettiğinizi telefi derdine düşmeyin, en kritik nokta bu. Kaybettiğiniz kuponu miktarı o anda silin kafanızdan.
    Kafam karisti.100 - 150 tl icin o sikintiya katlanilmaz diyerek soze basladin sonra zengin olmak icin oynamadim diye devam ettin.

Ben de zengin olmak icin degil,hobi olarak oynuyorum.

Mac veya yaris bu sekilde cok daha keyifli oluyor benim icin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SANA GÖRE YANLIŞ OLABİLİR BANA GÖRE BU HAYATIN BİR FELSEFESİ OLARAK KABUL GÖRÜYORUM .

BUGÜN ŞİRKETLER BAŞINDAKI ZENGIN İNSANLAR DAHA İYİ BİR YAŞAM ŞARTLARI İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR ELON MUSK, JEFF BEZOS EN İYİ ÖRNEKLERİ

WüRth Group FİRMASININ BUGÜNE NASIL GELDİĞİNİ EN AZINDA BİR VİKİEDİASINI OKURSAN NEDEMEK İSTEDĞİMİ ANLAYABİLİRSİN

AMA ARGE YAPMADAN GEMİCİK ALAN KİŞİLERİDE MERAK ETMİYORUM DEĞİL
    Konu buraya nasil geldi anlamadim ama hicbir basari tesaduf degildirrr.Benim motorsporlari uzmani olmam yillarimi aldi meselaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafam karisti.100 - 150 tl icin o sikintiya katlanilmaz diyerek soze basladin sonra zengin olmak icin oynamadim diye devam ettin.

Ben de zengin olmak icin degil,hobi olarak oynuyorum.

Mac veya yaris bu sekilde cok daha keyifli oluyor benim icin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Konu buraya nasil geldi anlamadim ama hicbir basari tesaduf degildirrr.Benim motorsporlari uzmani olmam yillarimi aldi meselaaa
    100-150 İle zengin olunmaz, ama 10-15 bin ile de zengin olunmaz.

hırbonen senı merak ettim sürekli bir motor sporları uzmanı oldum dıyorsun var mı iletebileceğim bi sayfa veya video kanalın bi bakmak isterim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100-150 İle zengin olunmaz, ama 10-15 bin ile de zengin olunmaz.
    Dogru olunmaz,ben olunur falan mi dedim biryerlerde,valla supheye dustum simdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

hırbonen senı merak ettim sürekli bir motor sporları uzmanı oldum dıyorsun var mı iletebileceğim bi sayfa veya video kanalın bi bakmak isterim
    Yok maalesf.. benim uzmanligima sadece siz tanik oluyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

tanık oluyoruz derken ben bişeye tanık olmadım da Sözlü olarak kastediyorsan her söylenenede inanmıyorum prensibim değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir lokantasına girmedim yutupda denk geldiğim tuz dökme videoları haricinde izlenimim yok , adamın bu kadar meşhur olması gece gündüz çalışmış olmasından mı kaynaklı merak ettim , açıkcası şu 15-20 milyon takipçisi olan ama içeriğe baktığında bomboş videolar çekenler gibi biri sanıyordum..
    2 ayda bir nusretin burger menusunu yerim.

İsin uzmani degilim fakat daha guzel bir hamburger yemedim.

Ustelik dondurmali baklavasi,patates ve kolasiyla sadece ve sadece 10 eurocuk.

Asiri ucuz yaniiii ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

tanık oluyoruz derken ben bişeye tanık olmadım da Sözlü olarak kastediyorsan her söylenenede inanmıyorum prensibim değil
    Kardesim kimseye bisey kanitlama ihtiyacim yok,beni bilenler bilir!!!

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlatamadım gibi; bak şimdi büyük ihtimal sen bu orana 100 tl bastın (100-150 tl lik şarap sorduğun için), kazacın 57 tl. Demek istediğim, 57 tl için 100 lira riske edip bu kadar heyecan yapılmamalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yok yavv,57tl icin yorar miyim hic kendini mi

495 bastim 1.58 oran

Daha buyuk rakamlar bende asiri stres yaratiyor max 500 limit koydum

2 ayda bir nusretin burger menusunu yerim.

İsin uzmani degilim fakat daha guzel bir hamburger yemedim.

Ustelik dondurmali baklavasi,patates ve kolasiyla sadece ve sadece 10 eurocuk.

Asiri ucuz yaniiii ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

BEN ZATEN BİRŞEY KANITLAMAYA ÇALIŞITINI SÖYLEMİYORUM SADECE ÇOK DİLE GETİRİYOSUN BENDE DOĞAL OLARAK ETTİM

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir lokantasına girmedim yutupda denk geldiğim tuz dökme videoları haricinde izlenimim yok , adamın bu kadar meşhur olması gece gündüz çalışmış olmasından mı kaynaklı merak ettim , açıkcası şu 15-20 milyon takipçisi olan ama içeriğe baktığında bomboş videolar çekenler gibi biri sanıyordum..
    Haklısın, içerik olarak bomboş videolar fakat bir kasap dükkanından çıkıp da dünyaca ünlü tanınır bir marka haline gelmek gerçekten emek istiyor. İddaa bayiinde kupon doldurmakla olmuyor bu işler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Nusretin çalışmadığını söyleyemem ama emeğin yanında birileri elinden tutup oraya getirmeseydi çalışmayla olacak bir şey değil.
    Çağın yalanı her şeyi başarabilirsin çok çalışman gerek. İyi bir fikrin olsun köşeyi dönersin gibi.
    Örnek yemek sepeti yada getir daha daha icat olmadan senin aklına gelse. O işten yine bir şey olmaz.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İddaa bayiinde kupon doldurmakla olmuyor bu işler.
    bana laf mi sokuyon sen..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana laf mi sokuyon sen..
    Yok genel konuştum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nusretin çalışmadığını söyleyemem ama emeğin yanında birileri elinden tutup oraya getirmeseydi çalışmayla olacak bir şey değil.
    Çağın yalanı her şeyi başarabilirsin çok çalışman gerek. İyi bir fikrin olsun köşeyi dönersin gibi.
    Örnek yemek sepeti yada getir daha daha icat olmadan senin aklına gelse. O işten yine bir şey olmaz.
    Elbette, ancak boş boş oturmakla da hiçbir fırsat yakalama şansı yok. Çok çalışınca bir kırılma anı denk geliyor, orayı yakalayıp iyi bir fırsata çevirirsen hayat sana güzel imkanlar sunuyor.
    miDgas bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hirbonun boyle bir basligi yuzunden iddia oynayip kaybedip saka yollu parasini isteyen birinin paylasimi aklima geldi. Arayip bulamam simdi ama var.

1. Sans oyunlarina ve iddiaya para yatirmak, uzun planda parayi cope atmaktir.
    2. Hirbonun ipiyle kuyuya inen sonucuna katlanir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    BEN ZATEN BİRŞEY KANITLAMAYA ÇALIŞITINI SÖYLEMİYORUM SADECE ÇOK DİLE GETİRİYOSUN BENDE DOĞAL OLARAK ETTİM
    Bağırmak neden?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağırmak neden?
    SİZİN BU ŞEKİLDE DAHA RAHAT OKUYABİLMENİZ İÇİN BU ŞEKİLDE YAZDIM HOŞUNUZA GİDİYOR SANIYORDUM

Bİ ÖNCEKİ BENİM AÇTIĞIM KONUDA DİLE GETİRMİŞTİNİZ...

''Kalın ve büyük punto kullandığınız iyi olmuş, rahat rahat okudum. Kimse 70'lik dedeleri düşünmüyor genelde.

Fiyat konusuna gelirsek 2023'te Adalet ve Kalkınma Partisi'ni seçersek düşecek. O zamana kadar CeHaPe'ye mahkumuz.''

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iddaa işlerini çok iyi bilirim kazandıkça hırs hırs ve sonra güm ne mi oluyor kaybederken de hırs yapıyorsun battıkça batıyorsun bende vakti zamanında 2 yıl kadar oynadım 1 günde tek maç 25 kuponumuzu yatırdı hepsi yırtıp attım daha da elimi sürmem
    bana şu takıma oyna 100 tl ye 10000 kazanacaksın deseler gene de oynamam bu işlere giripte ihya olanı duymadım görmedim
    kısacası uzak durun
    miDgas bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155

Motor sporları uzmanı derken, tam olarak ne iş yapıyorsunuz siz?
    Birde İsminiz ve soyisminizi söyler misiniz?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meslegim farkli, tarimciyim.

Fakat kendimi motorsporlari uzmanı olarak tanitmak hosuma gidiyor..yalan da degil yani uzman sayilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fakat kendimi motorsporlari uzmanı olarak tanitmak hosuma gidiyor..yalan da degil yani uzman sayilirim.

İsim soyisim vermeyi dusunmuyorum.

Fetoculerin hedefi olmak istemem,amerikadaki ibibik haber verir uyuyan orgut arkadaslarina, basim belaya girmrsin simdi durduk yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

İsim soyisim vermeyi dusunmuyorum.

Fetoculerin hedefi olmak istemem,amerikadaki ibibik haber verir uyuyan orgut arkadaslarina, basim belaya girmrsin simdi durduk yere

uzman olmak için sertifak belge vs. şeyler gerekir bende çok temkinli motorsiklet kullanırım sağ sola çok dıkkat ederim hiç bir kazağımda yoktur allaha

şükür ama kendıme ileri teknik sürüşçüsüyüm diyemiyorum. Çümkü bunu eğitmini almadım ve sertifak ve belgelerim yok kendı kendımı geliştirdim biraz

insanları kafasında yanlış izlenim oluşturuyorsunuz bence ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)