Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Corona oldum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    T7
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu korona virüsünü çok abarttilar canim. Bir hafta oldu, nezle grip gibi bir şey oldu bende. Zaten daha önce de olan bir şeyin aynısı oldu. Milleti boşuna paniğe sevkettiler. İşte nezle gribin farklı bir versiyonu diyelim. Ha bu virüsten dolayı vefat edenler de var ona bir şey demiyorum. Ama dünyada her gün milyonlarca insan çeşitli sebeplerden dolayı ölüyor.
    Geçmiş olsun hafif atlatmanıza sevindim. Ama bu şekilde bir paylaşım hiç uygun değil, milleti boşuna paniğe sevk ettiler diyorsunuz bir taraftan da insanlar ölüyor diyorsunuz,daha ne olacaktı ciddiye almak için , insanlar ölüyor kardeşim işte.. bu konudaki fikirlerinizi kendinize saklamanız daha iyi olur
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    2. doz hitler aşısı vurulduktan sonra bugün ateşim yok ama yal gibi su içince serin serin geliyor bütün mafsallarım dökülüyor ama ağrı yok sırtım da ve enseme doğru güzel bir ağrı var ama sanki pamuk çuvalına taş koymuşlarda sırtlamışım gibi. Birde çene eklemimde çok hafif bir ağrı var o kadar :D neyse benim gibi yamulanlara geçmiş olsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4. asi hakki cikti hocam bazi durumlar icin. EU ve bazi ulkeler Sinovac kabul etmediginden dolayi 2 doz Sinovac olanlar icin, 2 doz da Biontech hakki cikardilar. Yoksa millet yurtdisina cikamayacak
    Doğru ama hakkı olanada sistem sıra vermiyor :D aynı yerdeki iş arkadaşlarım aşı sırası alamıyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

sinovacta kesinlikle bir şey olmadı bio nun da birinci dozunda bir şey yoktu ikinciyi yiyince pırtladık :D

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Bu korona virüsünü çok abarttilar canim. Bir hafta oldu, nezle grip gibi bir şey oldu bende. Zaten daha önce de olan bir şeyin aynısı oldu. Milleti boşuna paniğe sevkettiler. İşte nezle gribin farklı bir versiyonu diyelim. Ha bu virüsten dolayı vefat edenler de var ona bir şey demiyorum. Ama dünyada her gün milyonlarca insan çeşitli sebeplerden dolayı ölüyor.
    sende neyin ne olduğunun farkındasın ama neyse :D fazla dürtmeyeyim ortamı gene şeytan taşlamaya gelmesinler :D
    bir bomba atam kaçam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Eyvallah ekrem abi, zamanı gelince aşı olacağız elbette. Şu deneme süresi bitsin bakalım hayırlısıyla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Arkadaşlar çok ekstrem bir şeyler konuşmak istiyorum. Modern tıp yüzünden dünyada insan nüfusu arttı. Doğanın elemeye çalıştığı canlıları hayatta tutmaya çalışarak dünyanın içinden geçiyoruz. Bana göre dünya insan nüfusunun yüzde sekseni gereksiz. Üstelik bu gereksiz yığın sürekli tüketime sevk edilmiş durumda ve doğa bu yükü kaldıracak eşiği aştı. Bu gereksiz yığın içine ben de dahilim yanlış anlaşılmasın. Fakat gün gelecek dünya, insanlar yüzünden canlı popülasyonu için yaşamaya elverişsiz hale dönüşecek. Bağıra bağıra geliyor bu durumu hissetmemek için zır cahil olmak gerekiyor.
    bende benzer bir şeyler söylemeye çalıştım akılar sorgulasın anlamında ,geçmişte de söyledim, şeytan taşlamaya geldiler, kaldı ki basit bir aşı meselesi :D
    arkadaş ineklerden büyük başlardan çıkan gazlar, metan gazı, dünyaya zararlı diyen bir medya ya, ne olduğu belli olmayan bilim adamları na, coin diye diye açıkça manipülasyon yapan suç işleyen bir e m a ve ülkemizde bile 56 bin dönüm arazi alan Abd nin toprak ağası b g e inanacak, çoğunluk insan toplulukları oluyorsa ,fazla da yorum kalmıyor
    elindeki milyonlarca yıllık dünyanın anasını ağlatıp, sözüm ona Marsa gidecek ,koloni kuracak ve buna inanan insanlar varken fazla da yorum kalmıyor milyonlarca araç karbondioksit salıyor, fabrikalar havaya ,suya, kimyasal akıtıyor, nükleer silahlar, kazalar v.b dünyaya inekler kadar zarar vermiyorsa ve buna inanan insanlar varsa fazla da yorum kalmıyor
    ne hikmetse ineklerin suçlandığı bir dönemde yapay etler ve ülkeler arası anlaşmalar ortaya çıkıyor :D
    tabi ya onlar melek gibi bilim adamları ve gelişmiş batı, bütün suç 2 ve 4 ayaklı ineklerde :D
    nükleer başlıklı füzeleri ,kimyasal silahları v.b çıkaran bu bilim adamları o silahlar ile ördek avlayacak değil mi ? :D bilime güvenin bilim ne diyorsa o biyolojik virüs oda ne ne menem bir şeymiş o

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

kardeşim c k benim saygı duyduğum birisi ve konuştuğu zaman uluslararası kuruluşların raporlarını da sunan birisi yani bütün ülkelerde karşıt fikirli insanlar örgütler var ve doktor arı kovanına çomak soktukça saldırıyorlar bu doktora da karşıt raporlar sunmadan bilim dışı deyip atıyorlar çık karşı fikir sun tabi işlerine gelmiyor anladın sen hangi kuruluş

diğeri de adam bilim adamıymış gayet te güzel test yapmış al sende bir test kiti dene bence ha resme aldanma yöresel geleneksel kıyafeti ile poz vermiş dünyanın her yerinde geleneksel kıyafetler ile törenler düzenleniyor iyi ki haka dansı yapıp yaprakla çıkmamış :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende neyin ne olduğunun farkındasın ama neyse :D fazla dürtmeyeyim ortamı gene şeytan taşlamaya gelmesinler :D
    bir bomba atam kaçam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

bende benzer bir şeyler söylemeye çalıştım akılar sorgulasın anlamında ,geçmişte de söyledim, şeytan taşlamaya geldiler, kaldı ki basit bir aşı meselesi :D
    arkadaş ineklerden büyük başlardan çıkan gazlar, metan gazı, dünyaya zararlı diyen bir medya ya, ne olduğu belli olmayan bilim adamları na, coin diye diye açıkça manipülasyon yapan suç işleyen bir e m a ve ülkemizde bile 56 bin dönüm arazi alan Abd nin toprak ağası b g e inanacak, çoğunluk insan toplulukları oluyorsa ,fazla da yorum kalmıyor
    elindeki milyonlarca yıllık dünyanın anasını ağlatıp, sözüm ona Marsa gidecek ,koloni kuracak ve buna inanan insanlar varken fazla da yorum kalmıyor milyonlarca araç karbondioksit salıyor, fabrikalar havaya ,suya, kimyasal akıtıyor, nükleer silahlar, kazalar v.b dünyaya inekler kadar zarar vermiyorsa ve buna inanan insanlar varsa fazla da yorum kalmıyor
    ne hikmetse ineklerin suçlandığı bir dönemde yapay etler ve ülkeler arası anlaşmalar ortaya çıkıyor :D
    tabi ya onlar melek gibi bilim adamları ve gelişmiş batı, bütün suç 2 ve 4 ayaklı ineklerde :D
    nükleer başlıklı füzeleri ,kimyasal silahları v.b çıkaran bu bilim adamları o silahlar ile ördek avlayacak değil mi ? :D bilime güvenin bilim ne diyorsa o biyolojik virüs oda ne ne menem bir şeymiş o
    Offf olm inek konusunda yine amatorce konusuyosun bak.

https://youtu.be/NxvQPzrg2Wg

Konu inek degil,et et.altyazi var izle.

Ulen nukleer basliklar ve kimyasal biyolojik silahlar sandiginin aksine savaslari ve buyuk yikimlari onlemis olabilir.

Ama yedigimiz kebaplar etler dunyanin anasini belliyor.

Keske vejeteeyan olabilsem :(
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi testleri tamamlanmamis? Dunya capinda milyonlarca insani olduren bir pandemi esnasinda, 40000 kusur insan uzerinde 3 fazi da test edilmis, etkisi 6-9 ay olan bir asinin, 10 yil sonraki olasi etkilerinin sonuclarini mi bekliyorsunuz?

Israrla sanki kimileri oyle, kimileri boyle diyormus gibi naklediyorsunuz; hic oyle olmadigi acik ve net belli olmasina ragmen.

Son bir deneme: Bakin bizim devlet erkani komple asi oldular cikar cikmaz. Ciddi bir zarari olsa olurlar miydi? Kimse umurlarinda degil. Cehaletiniz, bilime ve uzmanlara kulak vermenize engel oluyorsa, bari iktidardakilerin firsatciligina ve bencilligine guvenin.
    yahu 4 işte 4. faz zamanla çıkabilecek yan etkiler süreci, daha tamamlanmadı , 3 bile tamamlanmadan başlamışlardı vurmaya
    bu konuda haklısın cehalet konusu senin fikrin ama domuz gribinde hatırlarsan 500 milyon dolarlık aşı alınmıştı aynı bir sürü hikayeler domuz olacaksın falan denmişti :D ne oldu tırt ama o zaman RTE olmadı hatta Sağlık bakanı ile ters düştüler medya önünde
    bir komploda buraya bırakayım RTE aşı olmadan önce daha dinçti şimdi sağlık sorunları var deniyor ve bunu videolarda gördük Rahmetli Ecevit te sağlamken birden hastalanmıştı aha bir bomba da buraya :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence hastalığı tahmininizden daha ağır geçiriyorsunuz. İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza tamamen kavuşunca bu yazdığınızı okuyup "Yahu 4.5 milyon insanin hayatını kaybettiği bir hastalık için nasıl 'çok abarttılar canım' yazabilmişim" deyip hayret edeceksiniz. Geçmiş olsun tekrar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offf olm inek konusunda yine amatorce konusuyosun bak.
    [video]https://youtu.be/NxvQPzrg2Wg[/url]

https://youtu.be/NxvQPzrg2Wg

Konu inek degil,et et.altyazi var izle.

Ulen nukleer basliklar ve kimyasal biyolojik silahlar sandiginin aksine savaslari ve buyuk yikimlari onlemis olabilir.

Ama yedigimiz kebaplar etler dunyanin anasini belliyor.

Keske vejeteeyan olabilsem :(
    et ye korkma hatta gezen hayvanın eti en iyisi, onlar algı yapıyor milyonlarca yıldır etinden sütünden derisinden yararlanılıyor besin değeri yüksek bir gıda maddesi tüket korkma hele tereyağlı iskender hiç düşünme götür :D

Motosikleti
    SD 1290R
    RTE aşı olmadan önce daha dinçti şimdi sağlık sorunları var deniyor
    Kusura bakmayın. Denemeye kalkışmam yanlıştı. Bir an makul herkes gibi sebepten sonuca ulaştığınız vehmine kapıldım... Yine de samimi şekilde düşünce dünyanızın kapısını aralayıp, tarım ilaçlarindan domuz gribine, kanserden Ecevitin ölümüne kadar ilginç duraklara uğrayan, fantastik ve sürreal bir yolculuk deneyimi yaşattığınız için teşekkür ederim. Herkesin 2+2=4 şeklinde motamot düşündüğü bir dünya çok sıkıcı olurdu zaten.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Devlet kullanılan virgül nokta başına vergi mi almaya başladı?
    Millet bir yazıyor, ne virgül, ne nokta. Hangi cümle nerede bitmiş, yenisi nerede başlamış, belli değil.
    Osm@n ve pea bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet bir yazıyor, ne virgül, ne nokta. Hangi cümle nerede bitmiş, yenisi nerede başlamış, belli değil.
    ne olduysa tdk â yı kaldırdıktan sonra oldu :D

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , acil şifalar dilerim.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Ya şimdi bir şey yazcam herkes üstüme çullanacak. Neyse akşam akşam linç yemeyelim, herkese sağlıklı bir ömür dilerim. İmmün sisteminize iyi bakın.

Motosikleti
    T7
    Kullandığınız favipiravir , ilk gün 18 adet almışsınız, bu dozlar ölümcül dozun biraz altıdır. İnthar etmeye kalksa birisi ve eline bu ilaç geçse zaten 8/9 tane yutar bu beni öldürür diye. Bu tedavilerin veya bu hastalığı geçirmenin insanların sağlığı üzerinde gelecekteki etkileriyle ilgili de bi komplo teorisi bekliyorum sizden. Benim arkadaşım favipiravir yüzünden öldü, kalp krizinden, tedavinin ikinci gününde, bilinen sağlık sorunu da yoktu, sizden uzak olsun.İnsanları hayal gücümüzün mahsulü “bilgilerle” yanlış yönlendirmeyelim , bu açıkça kamu sağlığını tehdit etmektir, insanların günahına girmektir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    https://go.drugbank.com/drugs/DB12466

İnsanlarda toksik doz çalışması yok diyor. Farelerde 2000mg/kg, köpeklerde 1000mg/kg diyor.

İlacın bir tableti 200mg. 20 tane alsanız 4000mg eder. 80 kg olsanız 50mg/kg almış olursunuz.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yavv bi de basliga bak.Corona oldum..

Corona oldum ne demek ya!! Nasil bir ifadedir bu yaa.

Coronavirus,covid19 a yakalandim diyeceksinizzz.

Turkceyi de biz mi ogretelim size suluboyayla.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavv bi de basliga bak.Corona oldum..

Corona oldum ne demek ya!! Nasil bir ifadedir bu yaa.

Coronavirus,covid19 a yakalandim diyeceksinizzz.

Turkceyi de biz mi ogretelim size suluboyayla.
    "Meraba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz" gibi bir şey olmuş. Sen deyince baktım gerçekten eğreti duruyor.

Motosikleti
    hızlı yazıp geçtiğimden eski mesajlarımın hemen hemen hepsinde olduğunu göreceksin kardeşim çok ta şey yapmamak lazım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın. Denemeye kalkışmam yanlıştı. Bir an makul herkes gibi sebepten sonuca ulaştığınız vehmine kapıldım... Yine de samimi şekilde düşünce dünyanızın kapısını aralayıp, tarım ilaçlarindan domuz gribine, kanserden Ecevitin ölümüne kadar ilginç duraklara uğrayan, fantastik ve sürreal bir yolculuk deneyimi yaşattığınız için teşekkür ederim. Herkesin 2+2=4 şeklinde motamot düşündüğü bir dünya çok sıkıcı olurdu zaten.
    seni gidi Amerikan cı seni :D Trump Başkan olsaydı ,Dsö nün de, Çinin de fişini çekecekti ,adamı yediniz :D Trump gibi Başkanı Amerika halkı daha çok arar, adam küreselcilere diklendi, indirdiler aşa, sizi gidi dıj güçler sizi :D
    sen hayatı çok toz pembe yaşıyorsun Hasmet bırak Polyannacılığı özüne dön :D

Motosikleti
    SD 1290R
    Trump Başkan olsaydı ,Dsö nün de, Çinin de fişini çekecekti ,adamı yediniz :D Trump gibi Başkanı Amerika halkı daha çok arar, adam küreselcilere diklendi, indirdiler aşa, sizi gidi dıj güçler sizi :D
    Güldürdünüz... Yanlış tercihleriniz ülke sınırlarını bile tanımıyor Şükür ki burada sizin gibi düşünenler azınlıkta... Alkol gibisiniz, azı eğlence, çoğu felaket.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olduysa tdk â yı kaldırdıktan sonra oldu :D
    Bu da şehir efsanesi:

https://www.tdk.gov.tr/icerik/sikca-...kaldirildi-mi/
    https://www.tdk.gov.tr/icerik/yazim-...eltme-isareti/

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hoka hafif geçiriyor olmana sevindim.Ama hafife alma derim.Bu pis hastalığın kimin nasıl geçireceği belli olmuyor.
    Bak ben geçirdim orta sevilerde.Yattığım yerden kalkamıyordum yorgunluktan.Küçük kardeşim senin gibi ayakta geçirdi.Hemen hemen hiç bir semptom yaşamadı.Ortanca kardeşim ağır geçirdi.Sana akciğer tomografi resimlerini göndereyim istersen ciğerler neredeyse bitiyordu. 2 ay istirahat aldı entübe olmanın sınırından döndü.Aylarcada kendine gelemedi.Şu an 10 ay geçmesine rağmen tam düzelmiş sayılmaz.

Coronayı benim hanımda bizle birlikte senin gibi hafif geçirdi.Ben yataktan kalkamıyordum.Biontech aşı oldum iki doz ikisinde de bir iki gün beni salladı.
    Hanım birinci dozu olmuştu hiçbir sıkıntı yaşamadı.Salı akşamı ikinci doz biontech aşısı oldu.İkinci doz salladı onuda.
    Bana diyorki yatıyorum sırtım ağrıyor yatmaktan.Kalkıyorum ayakta durmayı geç oturacak halim yok.Ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum diyor.
    Dedim ben coronayken bunu 10 gün yaşadım çıldıracaktım.

O yüzden bu pislik hastalığı hafife alma.Hafife alıp ikinciye yakalanırsın bu sefer çok ciddi geçirebilirsin hiç garantisi yok.

Hafif geçirmene sevindim ,

Bizim şirket de çalışan özür lü birisi 50 kusur yaşlarında her gün bir avuç ilaç alıyor kırk tane hastalığı kalp ,şeker,böbrek ile ilgi bir sıkıntısı da var elamanda yok yok korona oldu günlük aradım adam tv seyretmekten bıktım dedi , bizde anlamadık .

Bir elamında eşi öldü ,kız cagız çok gençti hiç bir şeyi yok turp gibi kızdı çok saglıklı görünüyordu bilinen hiç bir hastalıgı yoktu ,taş çatlasın 27-28 yaşındaydı evleneni iki üç sene olmuştu olmamıştı

En garibi bir tane emekli bir abla var onun annesi oldu köyde yaşıyordu , bir sene oldu o vefaat edeli , teşhis konduktan ilk 12 gün hiç bir şey yoktu , hatta kadın beni niye kapattınız benim bir şeyim yok ben dolaşacagım diyormuş ,ilk 12 hiç bir şey yok en ufak bir etkisi yok , sonraki üç gün ağır girip şekline dönüyor , sonra hastaneye yatırıyorlar hastanede ilk üç gün yogun bakım , sonra bir hafta entübe sonrada vefaat etti ama ,ilk 12 gün hiç etkisini göstermedi , çok boş verilecek rahat geçiyor diye kenara atılacak hastalık değil .. Ofiste agır geçirenler 4 ay tat ve koku aladıklarını söylüyorlar..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)