Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Corona oldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yanlış bilmiyorsam noktalama işaretlerine uymak vacip. N'olur n'olmaz tevbe edin bence.
    xterkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani ben yıllardır söylüyorum ben Türk üm müslümanım , İslam ı tarikatlardan değil Kuran dan ve gerçek Hadislerden uygularım ilk emri oku dur oku öğren araştır bu tarz görüşler zaten bu coğrafyayı bitirdi savaşımız birde bunlarla çalana soyana ses çıkarma domuz haram zina haram böyle olduğu için bu hale geldik İslam da işi ehline ver der inançsız bile olsa işinin uzmanı ise ona görev verilir ama yok işte eş dost akraba gidiyor memleket neyse ben domuz meselesini anlamadım bana itham eden varsa amaç ne demek istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

neyse aşı karşıtlığı ayrı benim tamamlanmamış şüpheliyim demem ayrı konuydu, biraz karıştı, fabrika dan çıkan araç gibi düşünün, testleri bitmemiş ama ihtiyaç var ,risk alıp kullanılacak mı kullanılmayacak mı tartışılması gereken konu buydu kolay gelsin
    Olm xterkan,hokahey den sonra en goygoycu adam sensin bence

İlk emri okudurdan ogren,arastir anlami cikariyosan dinde reform yapmak amaci tasiyor olmalisin..guzel bisey aslinda elestirmeyecem seni.
    xterkan ve drtayfun bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm xterkan,hokahey den sonra en goygoycu adam sensin bence

İlk emri okudurdan ogren,arastir anlami cikariyosan dinde reform yapmak amaci tasiyor olmalisin..guzel bisey aslinda elestirmeyecem seni.
    Goygoy bizim ata mesleğimiz hırbonen eskiden üniversite yıllarında bir ateist arkadaşı hak yoluna davet etmek için bir grup kurmuşlardı fakat Beni aralarına almadılar. Sebep: goygoy yapıp meseleyi sulandırıyormuşum )
    xterkan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goygoy bizim ata mesleğimiz hırbonen eskiden üniversite yıllarında bir ateist arkadaşı hak yoluna davet etmek için bir grup kurmuşlardı fakat Beni aralarına almadılar. Sebep: goygoy yapıp meseleyi sulandırıyormuşum )
    Benim en yakın arkadaşlarımdan biri Ermeni, haliyle Hristiyan. Geçmişte sormuştum; "Kanka sen Allah'ın varlığına ve birliğine inanıyor musun?" "evet" demişti. "Peki sence Hz.Muhammed son peygamber mi?" diye sordum , yine "evet kanka" dedi. Kanka dedim sen Müslümansın. Şaşırdı, "nasıl yani?" dedi.
    xterkan bunu beğendi.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    İlk sayfa ile son sayfa arasında uçurum var. Ne olduda konu dine geldi :D Neyse aşı olmak istemeyene saygım var. Biz motora binioz diye doğal seleksiyon diyende var. Çokta şeee etmemek gerek. Her koyun kendi bacağından misali.. Neyse arkadaşa geçmiş olsun. Yakın bir arkadaşımda ciddi ciddi 5g falan olaylarını kafaya takıp olmadı şimdi hastanede umarım iyileşir tüm hastalar..
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en yakın arkadaşlarımdan biri Ermeni, haliyle Hristiyan. Geçmişte sormuştum; "Kanka sen Allah'ın varlığına ve birliğine inanıyor musun?" "evet" demişti. "Peki sence Hz.Muhammed son peygamber mi?" diye sordum , yine "evet kanka" dedi. Kanka dedim sen Müslümansın. Şaşırdı, "nasıl yani?" dedi.
    Korkudan doğru düzgün cevap verememiş olabilir. Ya da gerçekten öyle düşünüyordur fakat bu meseleleri bizim kadar kafaya takan başka bir millet yok. Mesela bir hıristiyan müslüman olunca sevinçten havaya uçarlar ama tam tersi durumda o kişiyle tüm bağları koparıp kanlı düşman haline gelirler. Futbol takımı için birbirini kesen insanların din konusunda bu kadar hassas olmaları normal.
    tommygun bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada asi karşıtlığı sadece bizde yok. Haberin kaynağına ulaşmak zor ama Taliban da karşıymış, hem de sadece COVID değil, çocuk felcine aşısına bile.
    Piştii. Ne demişti reyiz?

Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk sayfa ile son sayfa arasında uçurum var. Ne olduda konu dine geldi :D Neyse aşı olmak istemeyene saygım var. Biz motora binioz diye doğal seleksiyon diyende var. Çokta şeee etmemek gerek. Her koyun kendi bacağından misali.. Neyse arkadaşa geçmiş olsun. Yakın bir arkadaşımda ciddi ciddi 5g falan olaylarını kafaya takıp olmadı şimdi hastanede umarım iyileşir tüm hastalar..
    Eyvallah ekrem abi, zamanı gelince aşı olacağız elbette. Şu deneme süresi bitsin bakalım hayırlısıyla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Arkadaşlar çok ekstrem bir şeyler konuşmak istiyorum. Modern tıp yüzünden dünyada insan nüfusu arttı. Doğanın elemeye çalıştığı canlıları hayatta tutmaya çalışarak dünyanın içinden geçiyoruz. Bana göre dünya insan nüfusunun yüzde sekseni gereksiz. Üstelik bu gereksiz yığın sürekli tüketime sevk edilmiş durumda ve doğa bu yükü kaldıracak eşiği aştı. Bu gereksiz yığın içine ben de dahilim yanlış anlaşılmasın. Fakat gün gelecek dünya, insanlar yüzünden canlı popülasyonu için yaşamaya elverişsiz hale dönüşecek. Bağıra bağıra geliyor bu durumu hissetmemek için zır cahil olmak gerekiyor.
    gurcanozturk bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    yazdıklarımın hepsi ünvanlı ve dalında uzman doktorlar bildiğiniz hastanedeki doktor
    Prof. Dr. Canan Karatay dolandırıldı

Tanzanya Devlet Başkanı John Magufuli 61 yaşında "attaya gitti"

Darısı artık malum şahsın başına.. İçim bir yandan hesap vermeden bu şekilde gitmesin diyor bir yandan da nasıl gider ise gitsin Biz de az kurtulsak diyor.. Gerçi memleketin içine öyle bir şıçtı ki kanal istanbul yapılsa ordan geçecek suların tamamını bunun sıçtıgı moku temizlemeye kalksak o kadar suyla bile temizlenmez..
    Osm@n bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben sağlık bakanlığını bug'a sokup 4. doz aşımı oldum bu arada :D ama bu sefer aşı biraz yordu ateşim yok ama mafsallarım birazcık ağrılı ve halsizlik

vardı. ilk defa böyle bir durum için ağrı kesici içtim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sağlık bakanlığını bug'a sokup 4. doz aşımı oldum bu arada :D ama bu sefer aşı biraz yordu ateşim yok ama mafsallarım birazcık ağrılı ve halsizlik

vardı. ilk defa böyle bir durum için ağrı kesici içtim.
    4. asi hakki cikti hocam bazi durumlar icin. EU ve bazi ulkeler Sinovac kabul etmediginden dolayi 2 doz Sinovac olanlar icin, 2 doz da Biontech hakki cikardilar. Yoksa millet yurtdisina cikamayacak

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Dün akşam bizim hanım 2.doz biontech aşısını oldu.Bu gün üşüme sırt ağrım var diyor.Akşama azalır muhtemelen.
    Bende 1 ve 2. dozda aynı şekilde salladı 2 gün.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam bizim hanım 2.doz biontech aşısını oldu.Bu gün üşüme sırt ağrım var diyor.Akşama azalır muhtemelen.
    Bende 1 ve 2. dozda aynı şekilde salladı 2 gün.
    Genelde ilk doz etki yapmıyor ama ikinci doz 1-2 gün süreyle hafif halsizlik yapabiliyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde ilk doz etki yapmıyor ama ikinci doz 1-2 gün süreyle hafif halsizlik yapabiliyor.
    Benim sadece kolumu ağrıttı, ilk aşının iki katı şiddette. Sanki üst kola boşken yumruk yemişsiniz gibi, kaldırınca sağlam ağrıyordu. 3. gün bir şey kalmıyor. Başka arkadaşlarıma ateş veya halsizlik yapmış. Herkesin kendine özel tepkisi var...

Motosikleti
    SD 1290R
    kardeş olay nerelere gitti :D ben aşı karşıtı değilim ama testleri tamamlanmamış bir aşıya da şüpheliyim diyorum, senin yaşadığın Amerika da bile karşıtlar var mı var, ol diyende doktorlar olma diyen yada tamamlanmasını bekleyelim diyende doktorlar ,bence sen denilenler o dediyse doğrudur gibi yaklaşıyorsun geçenlerde bir taksici Abd de aşı olanı maske takanı aracıma bindirmem diyordu dikkat et binme tarifeden geçirir :D
    bu firma geçen aylarda Abd lilere milyonlarca dolar tazminat ödemedi mi ? kanser e sebep olan tarım ilacından sebep
    Hangi testleri tamamlanmamis? Dunya capinda milyonlarca insani olduren bir pandemi esnasinda, 40000 kusur insan uzerinde 3 fazi da test edilmis, etkisi 6-9 ay olan bir asinin, 10 yil sonraki olasi etkilerinin sonuclarini mi bekliyorsunuz?

Israrla sanki kimileri oyle, kimileri boyle diyormus gibi naklediyorsunuz; hic oyle olmadigi acik ve net belli olmasina ragmen.

Son bir deneme: Bakin bizim devlet erkani komple asi oldular cikar cikmaz. Ciddi bir zarari olsa olurlar miydi? Kimse umurlarinda degil. Cehaletiniz, bilime ve uzmanlara kulak vermenize engel oluyorsa, bari iktidardakilerin firsatciligina ve bencilligine guvenin.
    drtayfun bunu beğendi.

Bu korona virüsünü çok abarttilar canim. Bir hafta oldu, nezle grip gibi bir şey oldu bende. Zaten daha önce de olan bir şeyin aynısı oldu. Milleti boşuna paniğe sevkettiler. İşte nezle gribin farklı bir versiyonu diyelim. Ha bu virüsten dolayı vefat edenler de var ona bir şey demiyorum. Ama dünyada her gün milyonlarca insan çeşitli sebeplerden dolayı ölüyor.

Motosikleti
    MT-07
    Burada dinç ve hafif semptomlarla atlattığını görmek güzel oldu. Umarım böylece biter ve test sonuçların negatife döner. Ayrıca, düşündüğün gibi değil. Bizim tanıdığımız doktor en başından sıkı tuttu işi, aşılarını oldu, sonuç entübe ettiler. 2 doz sinovac olan ahaliden. Daha geçen hafta gencecik çocuğun vefat haberini aldık. İş abartılacak gibi değil ve sadece sen ile bitmiyor, yakın çevrenin vebali de sana bağlı oluyor.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada dinç ve hafif semptomlarla atlattığını görmek güzel oldu. Umarım böylece biter ve test sonuçların negatife döner. Ayrıca, düşündüğün gibi değil. Bizim tanıdığımız doktor en başından sıkı tuttu işi, aşılarını oldu, sonuç entübe ettiler. 2 doz sinovac olan ahaliden. Daha geçen hafta gencecik çocuğun vefat haberini aldık. İş abartılacak gibi değil ve sadece sen ile bitmiyor, yakın çevrenin vebali de sana bağlı oluyor.
    Sağol dostum. Elbette, kronik rahatsızlığı olanlar için ortam çok sakat.

Geçmiş olsun , acil şifalar dilerim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)