Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

2021 Kuzey Avrupa Gezi planım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım hava şartları zorlamaz. Ağustos bitti malum..
    Şu sıralar gündüz 10-11C, 10 gün içerisinde 5-6C'lere düşüyor. Bütün gün motosiklet üstünde olmak için oldukça soğuk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bükreşten Nordkapp 4500km günde 300 km ile zor 7 8 eylül gibi orada olması.
    Şu anki rotasına göre 3800kmsi var. Aşağı yukarı 12-13 gün ediyor. Prague üzerinden gitmeyecek anladığım kadarıyla, dikine çıkınca aşağı yukarı 700km fark ediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahlari biraz gec kalkiyor gibi
    Ben olsam daha erken yola cikardim ama hava durumunu vs bilmiyorum.
    Evet katılıyorum. Sabah 9 - Akşam 9 şeklinde ilerlese oldukça çabuk ulaşabilir. Kuzeye çıktıkça hava da tam karanlık olmayacağı için rahat rahat süreb ilir. Yarı yarıya kısalır yol

Ama tabi asıl amacı yolda olmak anladığım kadarıyla, bir yere varmaya çalışmıyor gibi.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anki rotasına göre 3800kmsi var. Aşağı yukarı 12-13 gün ediyor. Prague üzerinden gitmeyecek anladığım kadarıyla, dikine çıkınca aşağı yukarı 700km fark ediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Evet katılıyorum. Sabah 9 - Akşam 9 şeklinde ilerlese oldukça çabuk ulaşabilir. Kuzeye çıktıkça hava da tam karanlık olmayacağı için rahat rahat süreb ilir. Yarı yarıya kısalır yol

Ama tabi asıl amacı yolda olmak anladığım kadarıyla, bir yere varmaya çalışmıyor gibi.
    Evet biraz oyle, ben ise daha cok sehir gezmeyi tercih ederdim, ya da bir sehirde daha fazla zaman gecirmeyi. Budapeste 1 gunde bitmez mesela.

Bu arada, konunun ilk postunda rota adimlarini yazmisti Ismet abi, Prag'dan gecmeyecek, Slovakya uzerinden Polonya'ya gececek plana gore.

Selamlar, Takip sistemi sitesinde şifre değiştirme özelliği var ve bir arkadas maalesef yine İsmet abinin sifresini değiştirmiş su anda aktif takip yapamıyoruz.Bircok takip eden insan var kendisini lütfen şifre kısmına dokunmayınız.Gerekli admin ve site yöneticileri ile görüşüp şifrenin düzeltilmesi sağlanacaktır ama onlar için de bir vakit kaybı ve onlar da bu durumdan sikilacaklar artık.Yetiskin bireyler olarak lütfen saygı gösterelim birbirimize

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı BolSanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, Takip sistemi sitesinde şifre değiştirme özelliği var ve bir arkadas maalesef yine İsmet abinin sifresini değiştirmiş su anda aktif takip yapamıyoruz.Bircok takip eden insan var kendisini lütfen şifre kısmına dokunmayınız.Gerekli admin ve site yöneticileri ile görüşüp şifrenin düzeltilmesi sağlanacaktır ama onlar için de bir vakit kaybı ve onlar da bu durumdan sikilacaklar artık.Yetiskin bireyler olarak lütfen saygı gösterelim birbirimize
    Ismet Abi sadece buraya birakmadi kullanici/parola bilgilerini, Youtube videosunun aciklama kisminda da var, oradan gorup girip degistiren de olmustur, sadece buradaki insanlar yapmistir diyemeyiz.

Ogleden once avatar da degistirilmisti, ben eski haline getirdim.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memleket it köpek dolu. ne bokuna değiştiriyorlarsa.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Şu an ben takip yapabiliyorum Piteşti ye yaklaşıyor.

Evet Instagram da da var heryerden olabilir

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Şu an ben takip yapabiliyorum Piteşti ye yaklaşıyor.
    Bilgisayarda surekli acik, stalker gibi izliyorum :D
    espresso bunu beğendi.

ben sifre yanlıs diyor giremıyorum

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    123456 şifre ile giriş yapamıyorum

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı BolSanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    123456 şifre ile giriş yapamıyorum
    Daha once yazildi. Sifre birileri tarafindan degistirilmis, kim bilmek mumkun degil. Buradan biri de olabilir, Youtube'dan da, Instagram'dan da.

Daha once yazildi. Sifre birileri tarafindan degistirilmis, kim bilmek mumkun degil. Buradan biri de olabilir, Youtube'dan da, Instagram'dan da.
    bu muhabbetten sonra birileri takip ediyorum diyince problem bizde mi diye düsündük :D

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu muhabbetten sonra birileri takip ediyorum diyince problem bizde mi diye düsündük :D
    Hayir, zaten login durumda olanlar cikis yapmadiklari veya session timeout olmadigi surece izlemeye devam edebiliyorlar, ben de onlardan biriyim

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende onlardan biriyim.
    İsmet abiyi izliyorumda hızlar max 70 80 falan bukadar yavaş gidebilen varmı aranızda.Cumartesi sabah yola çıkacam bu hızlarda gidemem heralde.
    İşe gidip geldim bu hafta e-5 üzerinden Tuzlayı geçtikten sonra yol açıldığı durumlarda biraz bassam 100 120 oluyor.Zaten 70 80 ile gitsem üzerimden geçer millet.İsmat Abinin sabrını taktir ediyorum valla .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

İsmet abi iki sert u dönüşlu virajda durdu.Motoru çalışmıyor görünüyor ama herektte ediyor.Sanki elle götürüyor gibi.İnşallah birşeyi yoktur.
    espresso bunu beğendi.

Bende onlardan biriyim.
    İsmet abiyi izliyorumda hızlar max 70 80 falan bukadar yavaş gidebilen varmı aranızda.Cumartesi sabah yola çıkacam bu hızlarda gidemem heralde.
    İşe gidip geldim bu hafta e-5 üzerinden Tuzlayı geçtikten sonra yol açıldığı durumlarda biraz bassam 100 120 oluyor.Zaten 70 80 ile gitsem üzerimden geçer millet.İsmat Abinin sabrını taktir ediyorum valla .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

İsmet abi iki sert u dönüşlu virajda durdu.Motoru çalışmıyor görünüyor ama herektte ediyor.Sanki elle götürüyor gibi.İnşallah birşeyi yoktur.
    altındaki motoru sabit 80 üstüne cıkartırsa elinde kalabilir bu kadar uzun bir turda. bence bunu düşünüyordur.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    R25 (2019)
    Bende onlardan biriyim.

Takip sitesindeki hız GPS verisi, kadranda 90-100kph civarıdır o hız.
    MotoXPR

Şifreyi art niyetli olarak biri değiştiriyorsa ona en içten sevgilerimi(!) gönderiyorum.
    Kulağın çınlıyordur umarım.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bende onlardan biriyim.

Google StreetView'dan baktim, yokus asagi 2 viraj var o noktada, asfalt kalitesi iyi ancak kamyon dolu olabilir. Kamyonlar hizli gidiyorsa yol vermek icin vs durmus olabilir.

Motosikleti
    R25 (2019)
    Evet biraz oyle, ben ise daha cok sehir gezmeyi tercih ederdim, ya da bir sehirde daha fazla zaman gecirmeyi. Budapeste 1 gunde bitmez mesela.

Bu arada, konunun ilk postunda rota adimlarini yazmisti Ismet abi, Prag'dan gecmeyecek, Slovakya uzerinden Polonya'ya gececek plana gore.
    Gelişme var mı şifre konusunda.

Bende açık bıraktım kapatamıyorum sezon düşmesin diye. Şifreyi değiştiremeyecek şekilde bir ayar yapabilirlerse çok iyi olur.
    MotoXPR

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)