Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

istanbulda ev kiralari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü geçenlerde bu sebeple beni eleştirmiştin. Kozmik açıdan benzer duruma senin de düşmen lazımdı

O kadar boş bir insan olmasına rağmen öyle kendinden emin ve öyle ısrarla yazıyor ki insanların derisinin altına girmeyi beceriyor. Trollerin kralı.
    Akıllı troller iyidir , darkhardware forum'u kullanan varsa orada Porsuk vardı , Kimmerya'lı Porsuk vb , zehir gibiydi
    Bazen deli gibi bizlerin hatasını ve düşünmediğimiz açılarıda yüzümüze vuruyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Agalar ortalik corba oldu

simdi burda 2 ayri mesele var.
    1-borclar kanununu
    2-ev sahibinin yasayi cignemeye calismasi.

*Ben burda ev sahiplerinin fazla gelir elde etmek istemesine kizmiyorum @arndiol, Herkes gelirini artirmak ister.

*Benim kizdigim ve mucadelesini verecegim nokta ev sahibinin yasayi cigneyerek bunu yapmaya calismasi.

Hepimiz fakirlestik, o zaman hepimiz isimize geldigi gibi yasayi cigneyip gelirimizi artirmaya calisalim.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllı troller iyidir , darkhardware forum'u kullanan varsa orada Porsuk vardı , Kimmerya'lı Porsuk vb , zehir gibiydi
    Bazen deli gibi bizlerin hatasını ve düşünmediğimiz açılarıda yüzümüze vuruyordu
    Ortalamadan yüksektir sadece. Harbi harbi akıllı olsaydı, harbi harbi akıllı insanların bulunduğu ortamlara dahil olabilir (İFL, AFL, sayılı üniversitenin sayılı bölümleri), orada da tek akıllının kendisi olmadığını öğrenirdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav neye istinaden bana trol deniyor ?

Burda trolluk yaptığım tek bir cumlemi gosterebilir misin ?

Hokahey e guldum diye kendi kendine gelin güvey olan biri var.Hatta bu konuyu kendisi trolledi.Adam tüm ilgili kendine çekme çabasında.Ama Mr Wind falan gelip bana sarar şimdi,Haşema abisindedn korkuyor galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Onu bunu boşver de, bu akşam sushinin yanında garsonun tavsiyesi üzerine lychee martinilerini denedim. Şimdiye kadar hayatımda tadı bariz hoşuma giden ilk içki oldu...

Akvaryumdaki balık dışarıdaki dünya hakkında nasıl tahmin yürütebilir Hırbo oğlan? Yürütürse de anca bu kadar tutar...

Benim impact factor'u yüksek uluslararası hakemli ekoloji dergilerinde makalelerim mevcut... Herkes senin gibi kıçından sallamıyor. Forum üyelerinin ezici çoğunluğu insan.
    Lan burda da takiye ye başladınız demek
    Gecen gun de yetmez ama evetci cakma solcuları eleştirince "ülekeyi yıllardır sol partiler mi yonetiyor!!!" diyerek benı gulumsetmiştin.

Olm sen bir muslumanın arapça oğrenmesi gerektiğini,Amerika da musluman olanların arapca oğrendiğini soyleyen bir arap sevicisin.

Dunyada nufus problemi olmadığını soyleyen bir ibibksin.İnle cinle büyüdüğün için dünyanın en havalı ünüversitesinde de okusaan senden bir cacık olmaz.

Ağaç yaşken eğilir Haşema..Hadi yaylan bakim.Adam martini içtiğini söylüyor ya inanılır gibi değil :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Üniversiteler açılırsa , büyük şehirlerde hayat daha da zorlaşacak , çok az kiralık var.
    Geçen bunu konuştuk arkadaşımın eşine özür dilerim ama "dübleks dayire" diyen tarafın bizi yeneceğini hesap edemedik ama yenildik dedim.

https://www.bloomberght.com/insaat-m...-artis-2285574
    İnşaat maliyet endeksi, 2021 yılı Haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 2,89, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 42,48 arttı. Böylelikle, 2015’le başlayan veri setinin en yüksek yıllık artışı kaydedildi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Evden çıkmak istemiyorsan kiranı günü gününe tam olarak ödemelisin. Aksi tahliye sebebidir. Genelde kiralar bir yıllık yapılıyor. Sözleşmenin bitimine 3 ay kala kontratı yenilemeyeceğine dair ihtarname çekerek her şekilde çıkartır aslında.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evden çıkmak istemiyorsan kiranı günü gününe tam olarak ödemelisin. Aksi tahliye sebebidir. Genelde kiralar bir yıllık yapılıyor. Sözleşmenin bitimine 3 ay kala kontratı yenilemeyeceğine dair ihtarname çekerek her şekilde çıkartır aslında.
    Hayir yanlis biliyorsunuz. Bu dediginizi ancak sozlesme imzalandiktan 10 yil sonra yapabilir.

https://m.youtube.com/watch?v=A4nQd66-KJ0

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayir yanlis biliyorsunuz. Bu dediginizi ancak sozlesme imzalandiktan 10 yil sonra yapabilir.

https://m.youtube.com/watch?v=A4nQd66-KJ0
    maddeler arasında haklı sebep seceneği var. bu hakkını ev sahibi akıllı kullanırsa her türlü cıkartır

https://www.emlakgundemi.com.tr/emla...ir-h17602.html
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddeler arasında haklı sebep seceneği var. bu hakkını ev sahibi akıllı kullanırsa her türlü cıkartır

https://www.emlakgundemi.com.tr/emla...ir-h17602.html
    O hakli sebepleri kullanamaz cunku adam kirada degil kendi evinde oturuyor. Moruk biliyorum bu durum seni cok uzuyor ama açığım yok butun kozlar benim elimde.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O hakli sebepleri kullanamaz cunku adam kirada degil kendi evinde oturuyor. Moruk biliyorum bu durum seni cok uzuyor ama açığım yok butun kozlar benim elimde.
    konu beni üzmüyor, sandıgın kadar kötü birisi değilim.

Cünkü taa en başta yarı kiraya oturdugun için övünüp karşı tarafa gıcıklık yapmak ıstedıgını belırttın, hikayedeki kötü karakter sensin.

Ben sadece egoları kenara bırakıp karşı tarafında hakları oldugunu, kendinizi süpermen olarak gormemenizi sağlaymaya calısıyorum.

Kendısının kiracı olmaması birşey değiştirmez. Kendım oturacagım oradaki evimde yaşım gereği problem yaşıyorum der olur biter.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan burda da takiye ye başladınız demek
    Gecen gun de yetmez ama evetci cakma solcuları eleştirince "ülekeyi yıllardır sol partiler mi yonetiyor!!!" diyerek benı gulumsetmiştin.

Olm sen bir muslumanın arapça oğrenmesi gerektiğini,Amerika da musluman olanların arapca oğrendiğini soyleyen bir arap sevicisin.

Dunyada nufus problemi olmadığını soyleyen bir ibibksin.İnle cinle büyüdüğün için dünyanın en havalı ünüversitesinde de okusaan senden bir cacık olmaz.

Ağaç yaşken eğilir Haşema..Hadi yaylan bakim.Adam martini içtiğini söylüyor ya inanılır gibi değil :D
    Çöplüklerin kralı seni. Haliyle ağzını açtın mı da lağım gibi iftira ve yalan akıyor...

1. Ben bu forumda hiç yalan söylemedim, yazmadım.

2. Ben Arapça bilmiyorum.

3. Hiç bir milletin ya da insanın sevicisi falan değilim.

4. Bana fetöcü yakıştırması yapan iki üye oldu bu forumda, sen ve ATP. @bursaliali hiç yapmamış olmasına rağmen hakkımda eskiden öyle düşünmüş olduğu için açıktan özür diledi bir başlıkta.

5. Velhasıl bir çok üyenin dile getirdiği gibi sadece trol değil, yalancı ve iftiracısın da.

Bunu biraz açayım: Aklı başında insanlar, senin tanıdığın müslümanların aksine ahlakı sadece kıyafette değil, önce karakterde ararlar. Yalancılık, fahişelikten kat kat aşağıdadır bu insanların gözünde. Yerini bil de konuş.

4. Bana fetöcü yakıştırması yapan iki üye oldu bu forumda, sen ve ATP. @bursaliali hiç yapmamış olmasına rağmen hakkımda eskiden öyle düşünmüş olduğu için açıktan özür diledi bir başlıkta.
    baskan seni fetoculukla ıtham ettım , sayfalarca tartıştık.

beni saymayarak cidden cok kırdın.

Motosikleti
    cb250r
    konu beni üzmüyor, sandıgın kadar kötü birisi değilim.

Cünkü taa en başta yarı kiraya oturdugun için övünüp karşı tarafa gıcıklık yapmak ıstedıgını belırttın, hikayedeki kötü karakter sensin.

Ben sadece egoları kenara bırakıp karşı tarafında hakları oldugunu, kendinizi süpermen olarak gormemenizi sağlaymaya calısıyorum.

Kendısının kiracı olmaması birşey değiştirmez. Kendım oturacagım oradaki evimde yaşım gereği problem yaşıyorum der olur biter.
    1-la olm ne övünmesi Allah askına derdim başımdan aşkın.

2-Karşı tarafın tek hakkı 2 sene sonra kira artırmak için "kira tespit davası açmak".

3-adam beni kanunsuz çıkarmaya çalışarak alenen suç işliyor ne hakkı ?

4- 3 sene önce evi kiralarken, muhitteki en yüksek kirayı ben veriyor iken vaşaklarımı öpüyordu.

5- ilk başta bana taahüt ettiği şuydu: "tefe tüfe oranında zammı yapıp, kirayı geciktirmez isem böyle bir evi oldugunu unutacak canım ne kadar isterse oturacaktım"

6- ne süpermeni amk bir çakal karşısında mağdur olmamak için ugrasıyorum.

7- Hergün emlakçılara beni arattırmak sureti ile taciz ediyor. şuan oyunu kuralına göre oynuyacagım.

8- Ha bir şekilde kuralına kitabına uydurur, mahkemeden tahliye talep eder ise, işte o zaman kötünün kralı olacagım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    asdfasdfasdfasgsasf vallahi fuze hiç beklemediğim yerden geldi.

Olm Haşema ,sen bir muslumanın arapça oğrenmesi gerektiğini,Amerika da musluman olanların arapca oğrendiğini soyledin mi soylemedin mi ?

Erkek gibi cevap ver lan.

Daha gecen gun feto ile ilgili yazdıklarını yuzune yuzune vurdum yetmedi galiba.

http://www.motosiklet.net/forum/konu...-gazetesi.html

Ulen haşema,bu fetoculer yuzunden sucsuz yere yıllarca hapis yatan,intihar eden,kanser olan,sınavlarda hakkı yenen insanlar için de bir başlık açsaydın ya lan.

Sen varya sennn.Olm bana yazma artık valla bak,git kendini amerikadaki zenci abilere kaşıtır.Milet bu tartışmalarızı gormek zorunda değil.

Hadi kaybol şimdi

Edit:Nasıl bir bilimadamı lan bu benim gibi işssize amerikadan cevap yetiştiriyor.Benzilikte pompaccılık falan yapıyor belki de..kolanın içine zeytin atıp martini içiyorum diyor ibibik dfsfdsf

Motosikleti
    SD 1290R
    baskan seni fetoculukla ıtham ettım , sayfalarca tartıştık.

beni saymayarak cidden cok kırdın.
    Hatırlamadım @arndiol. Provokatör dediğini hatırlıyorum ama Ama ikide bir hakaretamiz bir şekilde yavşak yavşak tezviratta bulunmadın hiç.

Açıkçası sen dahil başkalarının da samimi düşüncesi bu olabilir. Benim şu an samimi olarak doğru olduğunu düşündüğüm kaç şey yanlış kim bilir? Düşünce özgürlüğü de bu demek zaten.

Hırbo gibi aşağılık kompleksli trollerin amacı ise başkalarını ezip, üzerine çıkıp, boyundan büyük görünmeye çalışma. Doğru, yanlış, onur, şeref, prensip, ahlak kimin umurunda? "Ben yazdıysam doğrudur, farklı düşünüyorsan yok ol" mantığındaki diktatörcükler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bir muslumanın arapça oğrenmesi gerektiğini,Amerika da musluman olanların arapca oğrendiğini soyledin mi soylemedin mi ?

Erkek gibi cevap ver lan.
    Onur ve şeref fakiri arkadaşım, o iftira attığın başlık altında cevap yazdım sana. Bak, göreceksin. Üç sene önce yazdığım şeylerin linkini arayıp bulduğuna göre onu da kolayca bulabilirsin.

Yerin dibinden yukarı bakıp şahsımı yerin dibine gömdüğünü zannetmeni hayretle izliyorum. Kolay gelsin fantazilerinde sana... Bu psikolojiyle yalnız geçireceğin gecelerde ihtiyacın olacak

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sorunlu bir kiracım vardı. Kontrat bitiminden önce kontratı yenilemeyeceğimi ihtarname ile bildirdim. Şubat'ta duruşması oldu ve tahliye kararı verildi.
    İnternette okuduğun her şeye inanma, hukukçulara sor.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunlu bir kiracım vardı. Kontrat bitiminden önce kontratı yenilemeyeceğimi ihtarname ile bildirdim. Şubat'ta duruşması oldu ve tahliye kararı verildi.
    İnternette okuduğun her şeye inanma, hukukçulara sor.
    peki kiraciniz kusurlu muydu? kira geciktirme vs

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)