Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Musilaj, deniz salyası hepimizin başına bela, Marmara denizi ölüyor!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suç örgütü olduğunu hemen hemen hepsi biliyordu. Çıkar uğruna, yolunu bulmak uğruna üye oldular. Bu forumda bile okuldan, akrabasından çevresinden nemalananlar vardır. Kendi akrabalarım arasında var, iş yerinde tanıştıklarımda var. Var oğlu var sen gel türkiye ye biraz halka karış oradan eğlenceli geliyor anlaşılan gel bir de buradan dinle
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmem kac yuz kusur bin insandan bahsediyorunuz. Nereden biliyorsunuz? Suc tesbiti yapmadan toplu cezalandiralim mi yani? Bu mudur sizin adalet anlayisiniz?
    Adam olayı dört dörtlük tarif etmiş hala neyi tartışıyoruz. Mamayı gören gelmiş. Ha tabi fazla sorgulamamışlardır ye gitsin demişlerdir.

Sorgulamadıkları için haram mıdır? helal mıdır? kul hakkı var mıdır? bilememeleri normal. Tabi bilmedikleri bir şeyden de mesul tutulamazlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmem kac yuz kusur bin insandan bahsediyorunuz. Nereden biliyorsunuz? Suc tesbiti yapmadan toplu cezalandiralim mi yani? Bu mudur sizin adalet anlayisiniz?
    Kuru demagoji yapıyorsun şuan. Suç tespiti yapılsın tek tek gayet kolay da işte ülke de hukuk adalet namına bir şey yok. Havanda su dövüyoruz burada da.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kuru demagoji yapıyorsun şuan. Suç tespiti yapılsın tek tek gayet kolay da işte ülke de hukuk adalet namına bir şey yok. Havanda su dövüyoruz burada da.
    Ayni seyi soyluyoruz, suç tespiti yapılsın tek tek, cezasini ceksin insanlar. Peki yapildi mi?

Bakin siz kafanizda o kadar insani suclu olarak ilan etmissiniz zaten. Iktidar da bu on yarginizi firsat bilip "bakin oyle veya boyle bunlarin hepsi suclu, simdi her birinin sucunu arastirip bulmaya ne gerek var, belki mumkun de degil, hukuku rafa kaldirirsak bu isi hallederiz" deyip bunu gerceklestirmeye baslayinca itiraz etmek geldi mi icinizden? Cunku sonrasinda yapilan aynen bu oldu.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Evet hepsi suçlu.Hepsinin ölen insanlarımızdan .Sınav sorusu çalınıp geleceği çalınmış gençlerimizden. Torpille işe girip hakkı çalınmış insalardan onların çocuklarının yiyemediği bir lokmadan bile sorumlular.Bunu mahkemeyle cezayla hapisle çözemezsin.Yüz binlerce kişi bu işe ucundan bucağından yada merkezinden bulaştı.
    Bizim ihtiyacımız olan şey toplumsal barış.Buna ben karar veremem. Darbe gecesi evladını kaybetmiş anne eşini kaybetmiş insan hakkı olan işi alamamış insanların yani hakkı yenilenlerin affetmesi lazım.
    Böyle bir toplumsal barış tesis edilirde tüm vatandaşlarımız bir daha böyle işler başımıza gelemsin diye samimiyetle davranır buna göre düzenlemeler yapılır sistem buna göre yenilenirse Belki bundan sonrası için bir umut olabilir.
    Ama bu pazar önüne sandık gelse ülkeyi bu duruma sokan ve bundan ders almamış yönetim yine %30 oy alacaksa kusura bakma o zaman alınan tedbirler acıtıcı olmak zorunda.

Halen demagoji yapıyorsun da çoluk çocuğu kandırırsın anca Benim adıma kafanda karar verip hiç söylemediğim bir şeyi söylemişim gibi hikaye yazma.
    Bu konuda benden sana malzeme çıkmaz

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Sanki bu lanet musilaj fetö nün işi gibi niye bu konuda fetö yü ve fetöcü leri masum gösterme yarışı var...

Fetö terör örgütü diyemeyenlerin masum hakkı savunucusu olması kadar garabet olamaz.....

İlave....

Dayanamadım hala her konuda fetö seviciliği yapılmasına. Yoksa uzaktan okuyordum yazılanları

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Çevremdekilerden gördüğüm kadarıyla söyleyim..Sana pek inandırıcı gelmeyecek belki ama, içimde kalmasın..
    1999 yılında şimdiki adı kpss olan DMS (devlet memurluğu sınavı ) ve DİS (devlet işçi sınavı )ikisine de girdim... Birinden 79 birinden 86 aldım.. Sınav sonuç belgeleri duruyor..İstersen fotosunu çekip koyabilirim..
    Bu günkü dudumuma bakacak olursak giremedim.. Açılan onca kontenjana rağmen (Eski adı gardiyanlık şimdiki adı infaz koruma memuru, zabıta memurluğu ve , birçok işçi alımı için başvurdum... 55 dolaylarında puan alan arkadaşlar sözlü mülakata çağrılıp iş başı yaptırılırken , buyrun sizi de sözlüye alalım demediler... Neden mi ? Çünkü devletin her yerine sızıyorlardı.. Kendi tarikatlarına mensup olan kişileri alıyorlardı...Devlete yerleşme süreçleri 90 larda çoktaaan başlamıştı...
    Hiç unutmam bir arkadaşımda onların yurtlarından birinde kalıyordu.. Ve şöyle tembih edilmiş... Bize hakim savcı ve doktor lazım.. Bu alanlara yöneltildiklerini söylemişti.. En son hakim olduğunu duymuştum ama şimdi akibetini bilmiyorum...
    Velhasıl kelam , bu saydığın 100 binlerce kişiden 1 allahın kulu çıkarı olmadan bunlara katılmamıştır..Bunu net bir şekilde söyleyebilirim... Hatta reyis bile dedi..Ne istedilerse verdik diye.. Onlar bilmiyorlarmı sanıyorsun amaçlarını ?.. Kendisi de o yollardan geçmiş , çocuklarını da o yollarda okutmuş..
    Yani oralardan atıp turtmayla olmuyor bu işler.. Yaşamak lazım..
    tommygun bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki bu lanet musilaj fetö nün işi gibi niye bu konuda fetö yü ve fetöcü leri masum gösterme yarışı var...

Fetö terör örgütü diyemeyenlerin masum hakkı savunucusu olması kadar garabet olamaz.....

İlave....

Dayanamadım hala her konuda fetö seviciliği yapılmasına. Yoksa uzaktan okuyordum yazılanları

Haklısın fetöyü olur olmaz her konuda gündeme getirmenin alemi yok.
    YasinC bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlave....

Rte'nin en sevdiğim yönü bu azgın feto cemaatini dağıtmasıdır. Ondan başka kimse yapamazdı. Din arkasına sığınıp ne haltlar yediklerini herkes biliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Milletin başına bela olmuş bir yapıyı savunacak değilim. Burada yazılanlar gibi benim de tanıdıklarımdan ayrımcılığa uğrayanlar oldu.

Lakin darbeden herkesle birlikte haberdar olmuş yüzbinlerce insana "silahlı terör örgütü üyeliği" suçunu vicdanen rahat bir şekilde yapıştırabiliyorsak, bugünkü adaletten çok bir şikayetimiz olmamalı.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar haberlerden izliyoruz ama müsilajı dün ilk defa canlı canlı gördüm. Dün hem Gemlik tarafında hem de Yalova Topçular'da denize baktığımda kıyılar bembeyazdı.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haberlerden izliyoruz ama müsilajı dün ilk defa canlı canlı gördüm. Dün hem Gemlik tarafında hem de Yalova Topçular'da denize baktığımda kıyılar bembeyazdı.
    Leş gibi kokmaya başlayacaktır yakında ve bunun geri dönüşü yok. Adamlar halen kanalı yapınca düzelecek diyor. Sığır saplarına kimse demiyor mu biyolojik ve kimyasal bir olay olduğunu anlamıyorum. Adamların kafa şu denizde oksijen azalmış üzerine zehir salmışız ve salmaya da devam edeceğiz. Çünkü para gider.. Kanalı açarsan akıntıyla salarız musilajı karadenize marmaranın da içlerine doğru en azından görüntüsü olmaz kafasındalar.

Yoksa doğanın anası bellenmiş vs hiç sorun değil. Balık mı yok artık marmara da alırız parayla ne var yani? Deniz var mı var vapurlar yüzüyor mu? villalar para ediyor mu? Olay bitmiştir kim s/****ler denizin habitatını oksijenini...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Leş gibi kokmaya başlayacaktır yakında ve bunun geri dönüşü yok. Adamlar halen kanalı yapınca düzelecek diyor. Sığır saplarına kimse demiyor mu biyolojik ve kimyasal bir olay olduğunu anlamıyorum. Adamların kafa şu denizde oksijen azalmış üzerine zehir salmışız ve salmaya da devam edeceğiz. Çünkü para gider.. Kanalı açarsan akıntıyla salarız musilajı karadenize marmaranın da içlerine doğru en azından görüntüsü olmaz kafasındalar.

Yoksa doğanın anası bellenmiş vs hiç sorun değil. Balık mı yok artık marmara da alırız parayla ne var yani? Deniz var mı var vapurlar yüzüyor mu? villalar para ediyor mu? Olay bitmiştir kim s/****ler denizin habitatını oksijenini...
    Kanal'ı açarlar, doğanın içine ederler. 10 sene sonra da "Kandırıldık, Rabbim ve milletin bizi affetsin" , "İstanbul'a biraz ihanet ettik" falan derler, unutulur.

Kanal'ı açarlar, doğanın içine ederler. 10 sene sonra da "Kandırıldık, Rabbim ve milletin bizi affetsin" , "İstanbul'a biraz ihanet ettik" falan derler, unutulur.
    Biz toplum olarak kendimize ve çevremize hainiz. Hiç bir şeye saygımız yok.

PKK bir terör örgütüdür ve üyesi olmak suçtur, evet. Çünkü amacı terör. Düzenli terör saldırıları düzenliyor ve bunu üstleniyor. Kimsenin PKK üyesi olup ta "ben hayır kurumu zannediyordum" iddiası söz konusu değil.

Peki insanlar cemaate suç örgütü olduğu için mi üye olmuşlar? Hak yemek, sınav çalmak, darbe yapıp ülkenin ağzına s!cmak için mi girmişler? Darbeden cemaatin yüzde kaçının haberi vardı? Cemaatten olup ta sınav çalıp hak yiyen kişi orani nedir? Cemaat darbeyi ve çalınan sınavları üstlendi mi, yoksa hâlâ kendi tabanına "tiyatroydu üzerimize yıkıldı" propagandası mı yapıyor? Dünyanın bir çok yerinde kurumları olan cemaati suç ya da terör örgütü olarak nitelendiren tek adamakıllı ülke var mı?

Bilmem kaç yüz bin insana en aşağılık suçları yamamadan önce çok iyi düşünmek lazım... Yoksa keyfine göre insanları vatan haini ve terörist ilan etme heveslisi ayak takımından ne farkımız kalır?
    Cemaate girenlerin %99u torpille bir yerlere gelmek için giriyordu. Hepsi aşşağılık insanlardı ama teröristlerdi diyemeyiz tabi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu arada yukarida birileri yazmisti. Eger dogruysa, mekanik yollarla musilajin temizlenmesinin etkisi sifirdir. Bugun gider, kisa sure sonra yine gelir. Sorunun kaynagina inilmedigi muddetce paranin cope atilmasindan baska bir sey degildir.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Cins misin çeşit misin öyle görünmeye mı çalışıyorsun...

Gariplik nerede. Sen bugün neredesin onu söyle

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    çok ilginçtir denizde ki müsilaj ile eşzamanlı siyasette yayılan müsilaj denk geldi, akp bu ülkenin siyasi müsilajıdır, ülkede temizlenmesi, tamir edilmesi yıllar alacak hasarlar bırakmıştır.
    Thracian ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ilginçtir denizde ki müsilaj ile eşzamanlı siyasette yayılan müsilaj denk geldi, akp bu ülkenin siyasi müsilajıdır, ülkede temizlenmesi, tamir edilmesi yıllar alacak hasarlar bırakmıştır.
    Para olsun gerisi önemli değil. Para var mı para? Mesela para varsa pkk ile masaya oturulabilir. Hatta teröristler affedilip memur bile yapılır ne var yani?

Daha durun salda gölü var ırzına geçiyorlar

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Size, bana zararı yok.
    Kime ne zararı var?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)