Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

neden erkekler teklif eder takılıp kalıyorum düşün.gif

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    neden erkekler teklif eder neden ip bayanların elinde ya

Kekemenin biri diğer kekemeye:
    -Bi bi bi bibi biradeer! Kı kı kı kıkı kırt dakkan var mıı?
    -No no no nono nolduu?
    -On onon on on dakkalık bi bi biişii anlatıcam daa!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    teklif eden bayanlarda var
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teklif eden bayanlarda var
    harbimi la

Tavuskuşlarında ; süslü olan taraf erkektir. Bunu bilmiyordunuz sanırım...

Hani şu kuyruğunu Bülent Ablanın yelpazesi gibi açarlar ya ...

İşte onlar erkektir ve kendilerini dişilere gösterişli kılmak için yaparlar......

diye duymuştum.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    wala bana bi kere msnde kız teklif etti tabi bu sanal aska girio

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wala bana bi kere msnde kız teklif etti tabi bu sanal aska girio
    ya abi kızma ama msndeki kız evde kalmıştır bea

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayvanlar aleminde çoğunlukla erkek olanlar en gösterişli, süslü olanlardır zaten. Örneğin benim afrika çikliti 'sarı prenses' erkeği balığım akvaryumun en gösterişlisi beş adet dişiyi çekip çeviren bir balıktır. Ayrıca bakınız aslan, fil, kanarya, koç vs.vs. yani gösterişli olursanız dişiyi kaparsınız. İnsanoğlu nasıl gösterişli durur, yorumum yok!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    1299 Panigale
    [QUOTE=musti81;407155]ya abi kızma ama msndeki kız evde kalmıştır bea[/QU

olabilir wala ben hiç düsünmemiştim bunu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    her kadının bir bedeli vardır ödemek gerekir,ödemeden gelmez o kadın,,,,ama erkek bedavadır.hayatta emek verilmeden elde edilen şeyler değersiz olduğundan erkek de kadın için çok değersizdir.bu bollukta kadının erkeğe ihtiyacı yok. ama erkeğin kadına ihtiyacı var. kadın bu bollukta niye elini taşın altına sokup rred edilme,rezil olma riskine,teklif etme eziyetine katlansın .sen kız olsan senin peşinde irili ufaklı 20 kişi olsa riske girip adamın birine teklif eder misin yoksa teklif edenlerin içinde ooo pit piiiiitiiii karamela speti mi oynarsın.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kaçan kovalanır.
    Sosyetik yerlerde kızlar erkeklerin peşinden koşuyor(SAKAL tarafından test edilmiştir )
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaçan kovalanır.
    Sosyetik yerlerde kızlar erkeklerin peşinden koşuyor(SAKAL tarafından test edilmiştir )
    onların amacları ask deil ki be onların amaçlarının %90ı money %10uda belki sex

Motosikleti
    Seyhan 125
    gecelik aşklardan nefret ederim şekerim

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    haklısın musti
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaçan kovalanır.
    hayır efendim kaçan kovalanmaz.kaçan, hoşlandığı kızı kene gibi yapışan zamparalara kaptırır.
    sosyetik kızlar da temelde sosyetik olmayanlar gibidir aslında. kafa aynıdır.tek farkları şudur.normal bi kız her istediği adamı elde eder,,egosu tavana vurur ,mutlu olur...........sosyetik kız da her istediği adamı elde eder o da mutlu olur megaloman olur ama doyumsuzdur yetmez ona .yeterince mutlu olmaz.

kız hoşlandığı ve ilgi gösteren adamları bitirir ,rahat battığı için hoşlanmadığı ama kendisine ilgi göstermeyen adamları ayartmaca oynamaya başlar.hele ki bunlar evliyse bu oyun daha da eğlenceli hale gelir.ben bir zamanlar birine niye evli adamla takılıyosun demiştim.ben evli bi adamı ayartamicak kadar çirkin miyim demişti.megalomanlığa bak arkadaş ya.evli adamın kahrını karısı çeker,metresi de adamın keyfini sürer.bunların olayı o yani. adamın karısını hizmetçisi gibi görürler.bence kadının en büyük düşmanı gene kadın.bunların kendilerine hayırları yok ki bize olsun.

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Raflar ne güzel şeyler yazmışın öle kısmende olsa sözlerinin bir çoğuna katılıyorum.

Teklif olayına gelince. Artık bu toplumumuza yerleşmiş bir kural gibi olmuştur erkekten teklif beklenmesi ve ilk adımları erkeğin atması. Bayanın biraz daha ağır gözükmesinden kaynaklanmaktadır. Ama artık günümüzde pek kalmadı bu gibi durumlar yeni nesile baktığımızda genellikle kızlarımızda oldukça rahat ve hemen atlayan tipler olmuş ve olma yolunda hızla ilerliyorlar. Ahh ahhh nerede o eski aşklar... Bakmaya korkardık be

Bende kendimi amma yaşlı yaptım hee ehuehuh

Marefb msn'den teklif eden kızı bide yakınen görseydin be keşke
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raflar ne güzel şeyler yazmışın öle kısmende olsa sözlerinin bir çoğuna katılıyorum.

Teklif olayına gelince. Artık bu toplumumuza yerleşmiş bir kural gibi olmuştur erkekten teklif beklenmesi ve ilk adımları erkeğin atması. Bayanın biraz daha ağır gözükmesinden kaynaklanmaktadır. Ama artık günümüzde pek kalmadı bu gibi durumlar yeni nesile baktığımızda genellikle kızlarımızda oldukça rahat ve hemen atlayan tipler olmuş ve olma yolunda hızla ilerliyorlar. Ahh ahhh nerede o eski aşklar... Bakmaya korkardık be

Bende kendimi amma yaşlı yaptım hee ehuehuh

Marefb msn'den teklif eden kızı bide yakınen görseydin be keşke
    kadın doğası gereği çok bencil olduğu için , herşeyi devletten beklemeye alıştığı için erkeğe kolay kolay ilgi göstermez.nasıl olsa onun için yırtınan zavallı adamlar vardır.niye red edilme riskine girip elini taşın altına soksun......................valla kızın kötü kız damgası yemeyi bahane ederek erkeğe teklif etmemesi tipik bir kadın yalanıdır.inanmayın.canları isteyince kum balığı gibi atlarlar. .ben hayatım boyunca hep bana askıntı olan tiplerle çıktım ..

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    okuyunca aklıma direk cevap geldi.
    daha zevkli.
    ciddiyim bak.anlata bilmek ne güzeldir farkına varırsan.
    ama yok niye biz,neden onlar değil gibi bi ayrıma girersen zevkide kaçar,anlamıda.
    tabi bunlar bence.
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her kadının bir bedeli vardır ödemek gerekir,ödemeden gelmez o kadın,,,,ama erkek bedavadır.hayatta emek verilmeden elde edilen şeyler değersiz olduğundan erkek de kadın için çok değersizdir.bu bollukta kadının erkeğe ihtiyacı yok. ama erkeğin kadına ihtiyacı var. kadın bu bollukta niye elini taşın altına sokup rred edilme,rezil olma riskine,teklif etme eziyetine katlansın .sen kız olsan senin peşinde irili ufaklı 20 kişi olsa riske girip adamın birine teklif eder misin yoksa teklif edenlerin içinde ooo pit piiiiitiiii karamela speti mi oynarsın.
    kadının erkeğe ihtiyacı yoktur diye bişey söz konusu olamaz.. erkek olmadan kadın, kadın olmadan da erkek olamaz. hepimiz birbirimize muhtacız.. ayrıca kadınlar nasıl değerliyse, siz erkeklerde bizim için en az okadar değerlisiniz.. önemli olan bunu hakeden kadın veya erkek bulabilmek.. saygı çerçevesinde her insan önemlidir... ve bence saygı, sevgi ve aşktan çok daha yüce bir duygudur...

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden erkekler teklif eder neden ip bayanların elinde ya
    artık bu devir kapandı,, kadınlarda hoşlandığı erkeğe gidip duygularını çok rahat söyleyebiliyor... sadece toplumumuz gereği kadınlar biraz çekiniyor..erkek benim için ne düşünür, onun gözünde küçük görülürmüyüm korkusu.. ama bence yavaş yavaş bu tabularda yıkılıyor...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Raflar döktürmüşsün yine.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence raflar yanlış düşünüyorsun bizim içinde sizler çok önemlisiniz Melis'in dediği gibi her iki tarafta birbirine muhtaçtır.

Ben şahsen birinden çok hoşlanırsam söylerim ne olacak ki ne kaybedeceğim ha o ha ben yani

Birde en çok istediğim şey ki bigün olurmu bilmem ama evlenmeye karar verirsem benim manitayı ben gidip istemek isterim elimde çiçek çikolata falan ne güzel sıradanlığı bozmuş olurum (ama evlenmeyi düşünmüyorum) hoş düşünsemde kim kabul eder ki bunu hadi karşı taraf etti diyelim acep benim aile gidipte bizim herifi bana istermi hahaha
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler